ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by neva 1/5/2018, 23:28

reformator Jokić wrote:Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Tumblr_p6s6aenOng1qz6f9yo1_500
likewise :]

neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by aben 2/5/2018, 00:20

neva wrote:
likewise :]:
ma ča likewise, 

jel ti znoš o čemu govoriš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by L'âme 2/5/2018, 00:46

jasambrend wrote:
claire wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
maggie13 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Vidiš to je sad problem. Ako kažem trebaš postati jednostavna i vesela ispada automatikom nekakvom da sam ti rekao da je tvoj forte da budeš dosadna.  :D

A ako ti kažem da nastaviš biti morbinda i depresivna onda ću se s vremenom zapitati što ne štima s tobom. Svakako nevalja  :^0

trebao bi se prije zapitati sto s tobom ne stima


Sad bi htjela da sam i ja depresivan!

Koliko zla u ovoj ženi ima  :D
kad potezes za rep, a ne znas je li zmija ili blavor. :-D

A žensko...ne znam što je tu uopće moguce ocekivati...:)
A protuotrova ni za lijek...
protuotrov djeluje spontano kad se prepustite...dok se opirete, nista ne
pomaze :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by neva 2/5/2018, 00:57

aben wrote:ma ča likewise, 
jel ti znoš o čemu govoriš?
ne znam, mjesečarim i usput pišem na forumu, pa ćeš mi ti objasniti :redface1
znam, naravno.. i smisleno je
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by aben 2/5/2018, 07:15

neva wrote:
aben wrote:ma ča likewise, 
jel ti znoš o čemu govoriš?
ne znam, mjesečarim i usput pišem na forumu, pa ćeš mi ti objasniti :redface1:
znam, naravno.. i smisleno je
o čemu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by Kermit 2/5/2018, 08:10

claire wrote: Namjera je da nema namjere. Kratkorocna pljacka, bogacenje, sve ostalo neplanski pa sto (ne) bude
U biti da, namjera je da 10% st. Živi na račun ostatka pod svaku cijenu, nema drugoga plana i boli ih kurac za bilo šta istočno od sesveta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA! - Page 5 Empty Re: Znanstvenici tvrde: Hrvatska se za nekoga NAMJERNO PRAZNI; uskoro kreće ZAMJENA STANOVNIŠTVA!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum