ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by kic Mon 30 Apr - 20:43


uvijek ću se sjetiti trenutka kad je Mateša rekla da joj se sviđa ova stvar:

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by FRANK Mon 30 Apr - 20:53

Meni kad me je zvala tvoja keva i rekla da joj pomognem utjesiti je jer joj je sin pedercina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by kic Mon 30 Apr - 20:55


ne sjećam se više sezone, ni tko je osvojio te sezone (ManU il Chelsea)..

piše burek: ja i swvi sjedimo i častimo se kraj sezone je, i velim ja: dogodine Liverpool! i obojica padnemo sa stolice od smijeha..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Mon 30 Apr - 21:29

kad sam s bracalinom kevom otisao na ljetovanje, i potrosili svu njegovu ustedevinu koju mu je ukrala


hahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Mon 30 Apr - 21:31

kic wrote:
ne sjećam se više sezone, ni tko je osvojio te sezone (ManU il Chelsea)..

piše burek: ja i swvi sjedimo i častimo se kraj sezone je, i velim ja: dogodine Liverpool! i obojica padnemo sa stolice od smijeha..

Ok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Mon 30 Apr - 21:33

operw wrote:kad sam s bracalinom kevom otisao na ljetovanje, i potrosili svu njegovu ustedevinu koju mu je ukrala


hahahaha
Jesi mu napravio brata ?

Da postanete rođaci .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by scorpion Mon 30 Apr - 22:04

Desert_fox wrote:Meni kad me je zvala tvoja keva i rekla da joj pomognem utjesiti je jer joj je sin pedercina
:lol:

_________________
opskurni trenuci iz povijesti foruma.. 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Mon 30 Apr - 22:29

Ne znan jesu li opskurni, al meni su najupečatljivija dva trenutka...
Glup si ka kurac, volino i di je WILLIAN Hahahahahahahaha...
Vrh!
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by scorpion Mon 30 Apr - 22:38

Opskuran je glup termin za ovo što pišete ili su ovdje svi fulali temu.

Definitivno najjači trenutak je kad je onaj najavljivao tekmu koja je odigrana jučer :lol: A imao je čini mi se još hitova. Kad je stavljao u sastav igrače koji su godinama u mirovini :vidiga:

_________________
opskurni trenuci iz povijesti foruma.. 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Mon 30 Apr - 23:01

To bi bija Otac Caniggia...
Poseban je i na fejsu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by scorpion Mon 30 Apr - 23:19

Baš dobar naziv ima - OTAC :^0

Pošalji mu poruku na face-u da navrati i popravi nam dan tu i tamo

_________________
opskurni trenuci iz povijesti foruma.. 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by skripar Mon 30 Apr - 23:25

kad se škorpija rugao meni kako imam 96 u nicku i da sam maloljetan a on imao 99 :D
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by darth_vader Mon 30 Apr - 23:43

Kic bi se trebao početi drogirati...jednostavno mu fali taj period u životu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by scorpion Tue 1 May - 0:25

skripar wrote:kad se škorpija rugao meni kako imam 96 u nicku i da sam maloljetan a on imao 99 :D
:roflrofl

_________________
opskurni trenuci iz povijesti foruma.. 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Tue 1 May - 0:48

jasambrend wrote:Kic bi se trebao početi drogirati...jednostavno mu fali taj period u životu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Tue 1 May - 12:16

scorpion wrote:Baš dobar naziv ima - OTAC :^0

Pošalji mu poruku na face-u da navrati i popravi nam dan tu i tamo
Dosta mi ga je na fejsu, ne triba mi jos i odi...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Guest Tue 1 May - 12:17

jasambrend wrote:Kic bi se trebao početi drogirati...jednostavno mu fali taj period u životu...
Svi tribaju proć tu fazu u ranijoj fazi života...
Jer kasnije odu na kvasinu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by FRANK Tue 1 May - 14:49

Dybala wrote:
jasambrend wrote:Kic bi se trebao početi drogirati...jednostavno mu fali taj period u životu...
Koliko je kuraca primio jos mu heroin fali.
Ma

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

opskurni trenuci iz povijesti foruma.. Empty Re: opskurni trenuci iz povijesti foruma..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum