ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by vuksadinare Fri 27 Apr - 10:38

http://www.kamenjar.com/hrvati-u-vojvodini-na-meti-su-od-1988-godine-samo-sto-to-nikoga-nije-zanimalo/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by vuksadinare Fri 27 Apr - 10:39

jebiga smatralo ih se egzotikom...na zalost...totalno podcijenjeni i iz hrvatske da budemo iskreni...a nitko ne zna da su hrvati vojvodine dali itekako veliki doprinos u obrani domovine narocito 1991 i 1992...em svojom zrtvom na kucnim pragovima em velikim ucescem dragovoljaca na hravstkoj strani narocito u istocnoj slavoniji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by RayMabus Fri 27 Apr - 10:49

Nezanima ni sada 

Mene samo zanima povratak mojih teritorija s onu stranu Dunava a iza toga dalje me boli kurac šta je
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by vuksadinare Fri 27 Apr - 10:51

RayMabus wrote:Nezanima ni sada 

Mene samo zanima povratak mojih teritorija s onu stranu Dunava a iza toga dalje me boli kurac šta je
pa na tim teritorijama i jesu hrvati preostali manje vise u nekim dijelovima..tako da... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by RayMabus Fri 27 Apr - 10:53

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Nezanima ni sada 

Mene samo zanima povratak mojih teritorija s onu stranu Dunava a iza toga dalje me boli kurac šta je
pa na tim teritorijama i jesu hrvati preostali manje vise u nekim dijelovima..tako da... :)
Nepratim to
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by vuksadinare Fri 27 Apr - 10:59

DALMACIJA U BAČKOJ:Da smo znali što nas čeka ne bi ni dolazili

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/97090/dalmacija-u-backoj-da-smo-znali-sto-nas-ceka-ne-bi-smo-ni-dolazili-ovamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by RayMabus Fri 27 Apr - 11:10

Kog boli kurac za tu unutrašnjost tamo, to sve ne vrijedi pišljiva boba
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by vuksadinare Fri 27 Apr - 11:16

osobno mislim da su npr.hrvati u vojvođanskom dijelu srijema bili mentalno cvrsci i kompaktniji do onih hrvata na primjer u Backoj.U srijemu ili sremu hrvatska sela su bila prakticno nadovezivala se jedno uz drugo i cinile svojevrsne hrvatske enklave ili podrucja..pa shodno tome lakse je bilo razvijati jaci nacionalni osjecaj pa i svojevrsni obrambeni mehanizam za razliku od hrvata i hravtskih sela koja su se mjesala sa drugim selima i nije bilo kompaktnosti..vec jedno selo hrvatsko jedno mađarsko jedno srpsko jedno slovacko itd itd..zato i jesu sremski hrvati bili najveci trn na podrucju vojvodine srbima i beogradu..drugo hrvatska sela u vojvođanskom srijemu su se nalazila mahom blize hrvatskoj granici i samim time povezaniji su bili sa hrvatskom..jedino nekoliko sela hrvatskih su bili u jugoistocnom dijelu srijema poput spomenutih hrtkovaca i time odsjeceni od ostalog kompaktnijeg hrvatskog dijela srijema u vojvodini i samim time vise izlozeni brutalnijim napadima poput onog seselja i njegovih 1991 i 1992..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by RayMabus Fri 27 Apr - 11:20

Bać je močvara plus kultivirana močvara šta su danas oranice, jednostavno ne baš zanimljiv kraj a ono šta vrijedi je Dunav a to su upravo te teritorije s onu stranu Dunava ,sve to unutra ti je goli kurac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by Guest Sun 29 Apr - 5:53

strasno su na meti, do qurca.
puna je skupstina srbije hrvatima, verovatno i u n.sadu,
a hrvatica je pred. vlade srbije.
onaj, zigi migi, pred. hrvata prica hrvatski, niko ga ne primecuje,
niko mu ne rece govori srpski da te ceo svet razume, govori kako voli,
ko ga yebe.
kada srbin bude bio pred. hrvatske vlade i kada se srbi budu mogli nesmetano
da obracaju u hr. skusptini na srpskom, a da to ne izazove ustaški nestašlUk, javite se. 
eto, mi smo svi cetnici a on nesmetano govori hrvatski bez ikakvih posledica.
vi bre kenjate na primenu sopstvenih zakona.
majmUni !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by Serbinho-3 Sun 29 Apr - 9:47

Hrvati su statisticka greska u Srbiji, iako neki iz HR pokusavaju da naprave da se radi o nekom broju.

Ne znam ni da postoje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo Empty Re: Hrvati u Vojvodini na meti su od 1988.godine,samo što to nikoga nije zanimalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum