ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke - Page 2 Empty Re: Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke

Post by vuksadinare 25/4/2018, 16:08

RayMabus wrote:Mogli bi i mi koji put nešto bombardirati  , stalno ovi jedni te isti
imat ces prilike uskoro..nije komsiluk daleko :D

vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke - Page 2 Empty Re: Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke

Post by RayMabus 25/4/2018, 16:10

A e, stalno ovi vode te svjetske ratove a mi nikad , mogli bi i mi nešto, Hrvatska vs Kina, prsa o prsa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke - Page 2 Empty Re: Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke

Post by vuksadinare 25/4/2018, 16:11

RayMabus wrote:A e, stalno ovi vode te svjetske ratove a mi nikad , mogli bi i mi nešto, Hrvatska vs Kina, prsa o prsa
sta ce ti kina kad u komsiliku nimamo nebesku silo kako onomad rece lazanski :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke - Page 2 Empty Re: Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke

Post by RayMabus 25/4/2018, 16:13

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A e, stalno ovi vode te svjetske ratove a mi nikad , mogli bi i mi nešto, Hrvatska vs Kina, prsa o prsa
sta ce ti kina kad u komsiliku nimamo nebesku silo kako onomad rece lazanski :)
Nije mi gušt tući slabije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke - Page 2 Empty Re: Macron babojebac dao ultimatum Iranu u 4 točke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum