ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump : Razorit ću Iran ako mi se usprotivi

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Trump : Razorit ću Iran ako mi se usprotivi  - Page 4 Empty Re: Trump : Razorit ću Iran ako mi se usprotivi

Post by RayMabus 25/4/2018, 09:26

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:

Još mi samo objasni zašto Izrael smije držati Europu na nišanu, a Iran ne smije. Samo zato jer su Iranci muslimani Ma daj molim te. Pa Židovi su Semiti, a to je puno gore. Uostalom, prvi koji je pokrenuo utrku u nuklearnom naoružanju na Bliskom istoku je upravo Izrael, a preko Izraela posredno Njemačka, koja je u ime dokazivanja kako eto, više nije nacistička, za Izrael gradila nuklearne podmornice. Ako na Bliskom istoku ikad dođe do uporabe nuklearne bombe, to je prije svega biti zahvaljujući denacificiranoj Njemačkoj, tzv. CDU-u i SPD-u.
Njemačka ne proizvodi podmornice na nuklearni pogon 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dolphin-class_submarine

To je dizelska podmornica koja može ispaljivati rakete
Njemačka je prije par godina gradila nuklearnu podmornicu za Izrael, kakvu nema ni njemačka vojska. 2016. ili 2015. je puštena u more.
Neproizvode podmornice na nuklearni pogon , samo dizel električne

RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Trump : Razorit ću Iran ako mi se usprotivi  - Page 4 Empty Re: Trump : Razorit ću Iran ako mi se usprotivi

Post by Guest 25/4/2018, 09:30

melkior wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
melkior wrote:
Volju Allaha je zapisao drug Muhamed

O tome bi se dalo raspravljati s obzirom na činjenicu da je prorok zapravo bio nepismen.
Bila je nepismena i Baba Vanga, pa ju to nije spriječilo da postane najveća proročica u svom kraju, a i šire  jocolor Uostalom, ako ćemo zapravo, ni isus nije ništazapisivao, pa kako onda možemo vjerovati da je ono što je zapisano u Evanđeljima baš tako i nikako drugačije, i da se ne radi o slobodnoj interpretaciji napušenih ribara ljudi koji su htjeli biti veći od života?

Muhamed na razini babe Vange?
Čini se dobrom usporedbom.  :P
Isus nije ništa osobno pisao, ali nije ni Sokrat, ali su obojica svejedno van svake sumnje bili pismeni, za razliku od Muhameda i činjenica da iza sebe nisu ostavili pisanih djela im niti malo ne umanjuje autoritet u područjima kojima su se bavili. 
Ne možemo biti potpuno sigurni da nije riječ o intepretacijama pripadnika rane kršćanske zajednice, ali zato se vjera i zove vjera, a ne znanje, a to je inače teška tema o kojoj bi se dalo vrlo obimno raspravljati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum