ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 17:10

http://glavasevic.eu/2018/04/22/pismo-vecernji-list/


https://narod.hr/hrvatska/marcel-holjevac-bojan-glavasevic-cenzurirao-kolumniste-vecernjeg

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 17:11

mali je tulav ko thule krovni nosač al u zemlji glupih mu se svi spinovi primaju

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by Hektorović 23/4/2018, 17:15

Što bi Yoda reko IQ 90... no dovoljno za FFZG i HR politiku...

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem H2018010
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by Guest 23/4/2018, 17:26

baš to... FFZG fakultet za prosječnog IQ boljševika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by Guest 23/4/2018, 17:28

http://liberal.hr/clanak.php?id=1714

Bojan Glavašević vrši pritisak na Večernjak zbog nepoćudnih kolumnista, a smeta mu i Liberal
Facebook163TwitterEmailMessengerViber
Pročitano 1663 puta. Ocijenjeno 86 puta. Ukupna ocjena: 5
Bojan Glavašević, izvor lažnih vijesti koji je sposoban bez imalo grižnje savjesti provaliti da su "kršćani najveći ubojice vatrenim oružjem u SAD-u" i čiju će laž novinari u većini medija prenijeti bez provjere istinitosti ili kritike, naljutio se što ima i onih medija koji će takvu glupost preispitati i prokazati. To mu je prošlo ovaj put uz svesrdnu pomoć Indexa, ali siguran sam da bi jednako prošlo i kod 90% drugih mainstream medija u Hrvatskoj. Glavašević sada vrši pritisak na one ostale jer želi da takvi budu svi.

U svome otvorenom pismu uredništvu Večernjeg lista žali se na nekolicinu njihovih kolumnista s kojima ne dijeli svjetonazorske stavove. Koja je svrha tog tužikanja? Ne vidim drugu svrhu osim političkog pritiska na jedan neovisni medij s ciljem da smijene novinare i kolumniste koji Glavaševiću nisu po volji. Podsjetimo, riječ je o saborskom zastupniku i članu druge najjače političke stranke u Hrvatskoj. Ovo nije nimalo bezazleno jer taj je čovjek bio na vlasti i lako bi se moglo dogoditi da ponovno dobije vlast. Ovo je opasno za društvo i slobodu građana jer nema građanskih sloboda bez slobodnih medija, a slobodni mediji ne smiju biti pod pritiskom političara.

Iako meni, kao građaninu ove zemlje, razumljivo smeta svako političko uplitanje u uredničku politiku neovisnih medija, nije mi jasno što je u svoje priče o Drugom svjetskom ratu, partizanima i ustašama, nekako ubacio Liberal. Iskreno, nisam imao pojma da je netko u Večernjaku citirao ili parafrazirao neki moj tekst. Ako jesu, svejedno mi je. Ali mi na Liberalu nismo nikada umanjivali zločine u Jasenovcu niti smo ih uspoređivali s Bleiburgom, zato je Glavaševićevo ubacivanje Liberala u tu priču krajnje nekorektno. Međutim, od njega ništa korektno ne bih ni očekivao.

Ono što smo napisali, mogu ponoviti jer to Glavašević nije uspio ničim pobiti: gospodin Glavašević je namjerno iznio u javnost dezinformaciju kako su kršćani najveći ubojice u SAD-u da bi proširio mržnju prema kršćanima. Glavaševiću, što nije jasno?

Na to je gospodin Glavašević na svome blogu napisao: "...opskurni portal Liberal.hr". To je sve! Nema nikakvih argumenata, nema pobijanja činjenica koje sam iznio u svome tekstu.

Što znači opskuran? Na Hrvatskom jezičnom portalu kaže: mračan, taman, nejasan. Za gospodina Glavaševića je možda "mračno" što se zalažemo za ravnopravnost i slobodu svih građana, što se zalažemo za LGBT prava i imigrante. Možda mu je "mračno" što educiramo čitateljstvo o temeljnim ekonomskim zakonima i dajemo primjere kako su druge zemlje postale uspješne? Možda smatra mračnim što osuđujemo i nacizam i komunizam? Je li mračno to što slavimo mir i širimo toleranciju? Što od navedenog vam točno ne odgovara, što je u tome mračno i nejasno, gospodine Glavaševiću?

Meni je zanimljivo kako mladi ljudi poput njega mogu upasti u kolotečinu hrvatske politike koja se vrti u krug: partizani - ustaše - partizani - ustaše...


Nažalost, netko tko mi se učinio na prvu kao perspektivan političar koji bi mogao unijeti neke novosti i napredak u hrvatsku stvarnost, pokazao se kao totalni debakl. Najveći konzervativac na našoj sceni. Zaista, teško je naći političara koji se češće vraća u 1941. i koji ne zna za bilo koje drugo razdoblje, kao što to radi Glavašević. Nema naprijed, samo nazad!

To je konzervativnije od svih onih biskupa koje napada, to je nazadno. Glavašević je pojam za nazadovanje, a u tom svom nastojanju da nas vrati što dalje u prošlost služi se lažima, vjerskom mržnjom i pritiscima na medije koji dopuštaju pisanje nepoćudnim novinarima. I to radi bez trunke srama.

Što mislite, hoće li Hrvatsko novinarsko društvo reagirati na Glavaševićev politički pritisak na neovisne medije? Pitanje je retoričko, svi znamo odgovor, a znamo i zašto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by L'âme 23/4/2018, 18:26

Podoban i pogodan.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by kaya 23/4/2018, 18:31

Pa sada, sloboda izražavanja je često i zloupotreba medija tako da je tu prisutan  senzacionalizam, objavljivanje laži  i manipuliranje činjenicama, nepridržavanje profesionalnih standarda, narušavanje etičkih normi , promicanje uvrnutih  svjetonazora, obračun s političkim neprijateljima  a sve to je u javnom prostoru pod “ slobodom izražavanja”. 
Poslje cenzure u Jugi kada nisi smio pisati štošta  potpuno druga krajnost u novim državama gdje svatko moze sve napisati a da ne govorim o huškanju za vrijeme rata a nitko nije osuđen odavde kao oni novinari i urednici iz Ruande . 
Tako da, lose onako naopako ovako. 
Mislim kada Zrinka.k dobije prostor u mediju da pise o sotonskoj poruci na boci jane koju vide samo odabrani. 
Znaci tu nema nikakvog kriterija vise  ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by Guest 23/4/2018, 18:39

kaja wrote:Mislim kada Zrinka.k dobije prostor u mediju da pise o sotonskoj poruci na boci jane koju vide samo odabrani. 

Zena eventualno zrtvuje svoj dobar glas da podijeli sa kompletnom javnoscu jednu tako bitnu stvar i ti je zbog toga ocrnjavas...


Imas li stida ženo?


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by L'âme 23/4/2018, 18:45

marcellus wrote:mali je tulav ko thule krovni nosač al u zemlji glupih mu se svi spinovi primaju
kojeg je kupio na nas racun povodom izleta u Norvesku, mislis?!Politicari izrasli kao gljive iza rata s krvavim gacama velebitskim, poput Culeja, ili jos gore na racun ubijenih roditelja.
Nekome brat, stvarno.
Pa bi sad jos i uredovao.
Gdje je tu izvrsnost.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 18:48

kaja wrote:Pa sada, sloboda izražavanja je često i zloupotreba medija tako da je tu prisutan  senzacionalizam, objavljivanje laži  i manipuliranje činjenicama, nepridržavanje profesionalnih standarda, narušavanje etičkih normi , promicanje uvrnutih  svjetonazora, obračun s političkim neprijateljima  a sve to je u javnom prostoru pod “ slobodom izražavanja”. 
Poslje cenzure u Jugi kada nisi smio pisati štošta  potpuno druga krajnost u novim državama gdje svatko moze sve napisati a da ne govorim o huškanju za vrijeme rata a nitko nije osuđen odavde kao oni novinari i urednici iz Ruande . 
Tako da, lose onako naopako ovako. 
Mislim kada Zrinka.k dobije prostor u mediju da pise o sotonskoj poruci na boci jane koju vide samo odabrani. 
Znaci tu nema nikakvog kriterija vise  ..


kvaka je da političari ne smiju kadrovirati po privatnim medijima, naročito ne zato jer im se ne sviđa što je netko o njima napisao

osim toga nakić je u liberalu dva puta posrao i mene doduše oba puta promašeno, prvi put je naslovio tekst "Ovaj tip se zalaže za državni terorizam" ili tako nekako a to je bila reakcija na moje legitimno pitanje u jednom tekstu zašto je britanska murija i vojska na terorizam IRA-e s katoličkim predznakom reagirala praktički državnim terorizmom, upucavanjem teenagera po belfastu, i gledala svakog pijanog paddyja u londonu kao potencijalnog terorizma, a na islamski je reagirala borbom protiv islamofobije. Mislim, nitko nije kad je IRA postavljala bombe i ubijala civile (doduše oni su čak i ciljali vojsku, samo ih za civile nije bilo briga dok kozojebi baš gađaju civile) govorio o ircofobiji

drugi put je isto fulao kad je tumačio da sam glup kad pišem o cenzuri facebooka jer je to privatni sajt od cukerberga i može banirat kog hoće i kad hoće (naravno da ne može, ko što ne možeš ako imaš kafić reć da crnci ne mogu u njega, ali ih jasno možeš ne pustit u svoj privatni stan, a fejsbuk je javni servis a ne privatne stranice marka cukerberga)

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by kaya 23/4/2018, 18:54

marcellus wrote:
kaja wrote:Pa sada, sloboda izražavanja je često i zloupotreba medija tako da je tu prisutan  senzacionalizam, objavljivanje laži  i manipuliranje činjenicama, nepridržavanje profesionalnih standarda, narušavanje etičkih normi , promicanje uvrnutih  svjetonazora, obračun s političkim neprijateljima  a sve to je u javnom prostoru pod “ slobodom izražavanja”. 
Poslje cenzure u Jugi kada nisi smio pisati štošta  potpuno druga krajnost u novim državama gdje svatko moze sve napisati a da ne govorim o huškanju za vrijeme rata a nitko nije osuđen odavde kao oni novinari i urednici iz Ruande . 
Tako da, lose onako naopako ovako. 
Mislim kada Zrinka.k dobije prostor u mediju da pise o sotonskoj poruci na boci jane koju vide samo odabrani. 
Znaci tu nema nikakvog kriterija vise  ..


kvaka je da političari ne smiju kadrovirati po privatnim medijima, naročito ne zato jer im se ne sviđa što je netko o njima napisao

osim toga nakić je u liberalu dva puta posrao i mene doduše oba puta promašeno, prvi put je naslovio tekst "Ovaj tip se zalaže za državni terorizam" ili tako nekako a to je bila reakcija na moje legitimno pitanje u jednom tekstu zašto je britanska murija i vojska na terorizam IRA-e s katoličkim predznakom reagirala praktički državnim terorizmom, upucavanjem teenagera po belfastu, i gledala svakog pijanog paddyja u londonu kao potencijalnog terorizma, a na islamski je reagirala borbom protiv islamofobije. Mislim, nitko nije kad je IRA postavljala bombe i ubijala civile (doduše oni su čak i ciljali vojsku, samo ih za civile nije bilo briga dok kozojebi baš gađaju civile) govorio o ircofobiji

drugi put je isto fulao kad je tumačio da sam glup kad pišem o cenzuri facebooka jer je to privatni sajt od cukerberga i može banirat kog hoće i kad hoće (naravno da ne može, ko što ne možeš ako imaš kafić reć da crnci ne mogu u njega, ali ih jasno možeš ne pustit u svoj privatni stan, a fejsbuk je javni servis a ne privatne stranice marka cukerberga)
A ne bi smjeli političari uređivati , da..
Mislim uvijek oni uređuju ali ne bas ovako javno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by kaya 23/4/2018, 18:55

MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja wrote:Mislim kada Zrinka.k dobije prostor u mediju da pise o sotonskoj poruci na boci jane koju vide samo odabrani. 

Zena eventualno zrtvuje svoj dobar glas da podijeli sa kompletnom javnoscu jednu tako bitnu stvar i ti je zbog toga ocrnjavas...


Imas li stida ženo?


:D
Nemam  :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 18:58

maggie13 wrote:Podoban i pogodan.

prijedor tule zdravo

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 19:00

inače da je to napravio neko iz hadezeja već bi iz HND-a izlijetala priopćenja brže nego šerafi iz lekinih kotača a sve bi se novine pjenile

ali dobro kako reče milanović nismo svi isti

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 19:02

Hektorović wrote:Što bi Yoda reko IQ 90... no dovoljno za FFZG i HR politiku...

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem H2018010


usput kad već zajebavate kaju za stid.. kajo, da ste ti i ovo na slici zadnji ljudi na planeti i da od toga hoćete li se parit ovisi opstanak čovječanstva bil' mu dala?

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 19:03

Hektorović wrote:Što bi Yoda reko IQ 90... no dovoljno za FFZG i HR politiku...

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem H2018010


Bosna... bez uvrede, znam da si i ti odande, al... Bosna, jebiga.

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by L'âme 23/4/2018, 19:10

Nema to veze s Bosnom, marc, već sa sviješću u glavi koja je malo šire prostorno dominantna.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by dijagram 23/4/2018, 19:24

Bojan je,...bojan.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by kaya 23/4/2018, 19:35

marcellus wrote:
Hektorović wrote:Što bi Yoda reko IQ 90... no dovoljno za FFZG i HR politiku...

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem H2018010


usput kad već zajebavate kaju za stid.. kajo, da ste ti i ovo na slici zadnji ljudi na planeti i da od toga hoćete li se parit ovisi opstanak čovječanstva bil' mu dala?
:)
Pa ako bi me ovako proždrljivo gledao ne bi mogla odoljeti . Ovo je pravi zov..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by marcellus 23/4/2018, 19:37

viđao sam telad koja je imala inteligentniji pogled

_________________
Bojan Glavašević kadrovira po večernjem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bojan Glavašević kadrovira po večernjem Empty Re: Bojan Glavašević kadrovira po večernjem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum