ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 0:56

"Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"
Mlada Nigerijka živi u Lagosu i bavi se organizacijom gradskih događaja, a osim toga je i modna blogerka. Ništa to ne bi bilo neobično za mladu osobu koja prati trendove da se ne zove Srbija Vilson.
TARA TOMOVIĆ PETAK, 20.04.2018. | 10:30Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" 1548365025ad9a5e7dd88a526791533_v4_big

Srbija Vilson je takođe i uticajna na Instagramu, gde objavljuje svoje fotografije iz Lagosa, i mnoge mlade devojke se ugledaju na ovu urbanu Nigerijku. 

Pitate se da li je ime Srbija uobičajeno u Nigeriji? Pa, nije baš. 

“Moje ime je i ovde neobično, a kada me ljudi pitaju kako sam ga dobila i šta ono znači, ja kažem da se tako zove jedna zemlja u Evropi“, kaže za B92 Srbija koja s ponosom ističe svoje neobično ime.





Kaže da nije čula da se još neko tako zove u Lagosu, ali je zato njen narod i te kako čuo za našu zemlju. 

Osim što se bavi organizovanjem događaja, Srbija poseduje radnju polovnih stvari i ističe da život u Lagosu nije nimalo jednostavan. 

“Život u Lagosu je ništa drugo nego opstanak najsposobnijih“, izjavila je za naš sajt.





Ime Srbija je smislila njena mama, zbog veoma teškog života, ali i porodične situacije. 

“Mama mi je dala ime Srbija jer sam jedina od sve njene dece koja je preživela.“





Nažalost, Srbija nikada nije bila u Srbiji i velika joj je želja da dođe u našu zemlju, po kojoj nosi ime a, kako kaže, volela bi i da radi i živi u Srbiji.




PROČITAJ JOŠ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by omni Sat 21 Apr - 9:03

Dajte curi azil sto se ste stisli.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 10:10

Bratu su, prema neslužbenim informacijama nadenuli ime Kosmet Vilson.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 10:12

...i njemu je velika želja da poseti zemlju po kojoj se zove.  Makar sever  :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 10:23

Pižon majkumu.....  Ima li neka tema protiv šiptarijske uzurpacije juga Srbije?  

Ova izaziva podsmijeh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 11:51

kofein wrote:Pižon majkumu.....  Ima li neka tema protiv šiptarijske uzurpacije juga Srbije?  

Ova izaziva podsmijeh.

smej se
nije zabranjeno
budala se i braŠnu smeje
znas onu, narodnu,
 " smeje se ko lud na braŠno "


Last edited by pizzon on Sat 21 Apr - 11:53; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Noor Sat 21 Apr - 11:52

lijepa je :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 11:54

omni wrote:Dajte curi azil sto se ste stisli.

to je bolja opcija
da sam dacic, 
ja bih je svakako pozvao
dao drzavljanstvo i t.d.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 12:17

pizzon wrote:
kofein wrote:Pižon majkumu.....  Ima li neka tema protiv šiptarijske uzurpacije juga Srbije?  

Ova izaziva podsmijeh.

smej se
nije zabranjeno
budala se i braŠnu smeje
znas onu, narodnu,
 " smeje se ko lud na braŠno "

Pa kad je zabavno.   Seja Srbija i brat Kosmet
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 12:20

pizzon wrote:
omni wrote:Dajte curi azil sto se ste stisli.

to je bolja opcija
da sam dacic, 
ja bih je svakako pozvao
dao drzavljanstvo i t.d.

Razbacujete se državljanstvom samo tako.

Nego, prošle tri "nedelje" a ništa od vašeg ultimatuma o osnivanju ZSO...?  De zapelo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Serbinho-3 Sat 21 Apr - 13:02

Pizzon bacio oko :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 13:36

Serbinho-3 wrote:Pizzon bacio oko :cleanteeth

A opustio bi se barem...

Ono pojavi se na forumu....otvori post. Youtube clip pozadina....Neno Belan-Suncan dan i onda sve neka pozitiva,sreća i veselje  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Yehudim Sat 21 Apr - 20:37

Noor wrote:lijepa je :)

 Je, lipa cura.

 Odmah se sitim stiha iz Tore   " Crna sam ali lijepa, kćeri Jeruzalemske......"
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Noor Sat 21 Apr - 21:03

Yehudim wrote:
Noor wrote:lijepa je :)

 Je, lipa cura.

 Odmah se sitim stiha iz Tore   " Crna sam ali lijepa, kćeri Jeruzalemske......"

...Ne gledajte što sam garava, to me sunce opalilo.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 21:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:Pizzon bacio oko :cleanteeth

A opustio bi se barem...

Ono pojavi se na forumu....otvori post. Youtube clip pozadina....Neno Belan-Suncan dan i onda sve neka pozitiva,sreća i veselje  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 21:29

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 21:34


ubedljivo moj favorit br.1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 21:37

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 21:41

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Guest Sat 21 Apr - 21:46

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime" Empty Re: Velika mi je želja da dođem u Srbiju po kojoj nosim ime"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum