ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revolucija u Armeniji

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Ringo10 23/4/2018, 16:31

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Imam prijatelja baš dobrog jednog hr-armenca. Stari mu došao u škver raditi 70-ih i ostade tu. Davit se zove tip. Oj ne uvijek govorio da su oni ko narod dosta kohezivna skupina...ne vjerujem baš da će tu dođi do nekog sranja. Doduše temeljim to na izjavi lika koji voli više travu nego Boga vidit  :D
Upravo javilo da je ovaj lik koji je Putinov bliski suradnik odustao od predsjedničke fotelje 

Putin na aparatima

Svi su gore Putinovi ljudi. I vlast i oporba. Prisutnost Ruske vojske u Armeniji i obrambeni pakt koji imaju im osiguravaju sredstvo odvraćanja od potencijalnog napada Azera  :)
Nije oprba proruska. To su tipovi slični Porošenku i njegovima.

Ako dođu na vlast Rusija će izaći iz nje. Neće Armeni zvanično u NATO radi problema sa Azerbajdžanom ali će kao i Gruzija dobiti proameričku vlast .

A koliko je Gruzija imala od toga ekonomske koristi, priča je za sebe.

Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:31

Ovo me opako podsjeca na slike iz jedne druge zemlje....cak je oprema ista  :D

Revolucija u Armeniji - Page 3 1523963642-6108
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Ringo10 23/4/2018, 16:32

Pinochet wrote:
Kermit wrote:
Pinochet wrote:
Hektorović wrote:
Pinochet wrote:ili možda i sami rusi imaju očajan model vladanja svojim vazalima, svi njihovi vazali i satelitske zemlje imaju očajnu ekonomsku situaciju, dok američki vazali uglavnom prosperitet i rast standarda.

očito da Putin tu mora raditi pritisak na zemlje tipa armenija ili nekada ukraina ili druge, da se ekonomije tih zemalja liberaliziraju, da se posvete borbi protiv korupcije, da se stvori business friendly okruženje itd.. kao što zapad radi pritisak na svoje podanike(sranje je što nisu uspjeli kod nas, RH je po svim pogledima i načinu vođenja državom i načinu upravljanja ekonomijom - puuuuno bliža , ne bliža nego skoro ista kao rusija, nego li kao njemačka ili austrija)
Revolucija u Armeniji - Page 3 Eakw3r10

uz to i sama rusija ima između 2 i 3% svjetskog BDPa, dok recimo USA + EU imaju 40-50% svjetskog bdp-a tu je ogromna razlika

evo još malo mapa;  inače ovo je veličina Ruske ekonomije unutar EU..  znam da će hrpi ljudi ovo "biti šok", ali otprilike tolika je ekonomska moć Rusije.. kao zajedno Belgija i Nizozemska

Revolucija u Armeniji - Page 3 Rusijagraf6251
Tim gore po zapad jer su im se ovi dobro posrali na plan kalifata i oduziamnje crnomorske luke
rusija je zato vojna super sila.. ekonomski patuljak
Ako ti misliš da je to BAŠ tako neka ti bude.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:32

Ringo10 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Imam prijatelja baš dobrog jednog hr-armenca. Stari mu došao u škver raditi 70-ih i ostade tu. Davit se zove tip. Oj ne uvijek govorio da su oni ko narod dosta kohezivna skupina...ne vjerujem baš da će tu dođi do nekog sranja. Doduše temeljim to na izjavi lika koji voli više travu nego Boga vidit  :D
Upravo javilo da je ovaj lik koji je Putinov bliski suradnik odustao od predsjedničke fotelje 

Putin na aparatima

Svi su gore Putinovi ljudi. I vlast i oporba. Prisutnost Ruske vojske u Armeniji i obrambeni pakt koji imaju im osiguravaju sredstvo odvraćanja od potencijalnog napada Azera  :)
Nije oprba proruska. To su tipovi slični Porošenku i njegovima.

Ako dođu na vlast Rusija će izaći iz nje. Neće Armeni zvanično u NATO radi problema sa Azerbajdžanom ali će kao i Gruzija dobiti proameričku vlast .

A koliko je Gruzija imala od toga ekonomske koristi, priča je za sebe.

Ma nema teorije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:33

nije važno što ja mislim, važno je što su činjenice i brojevi. vjerujemo u znanost i matematiku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Ringo10 23/4/2018, 16:33

MaximusDecimusMiridije wrote:Ovo me opako podsjeca na slike iz jedne druge zemlje....cak je oprema ista  :D

Revolucija u Armeniji - Page 3 1523963642-6108
PA dobro onaj Sargasjan je odstupio kao i Janukovič. Sad ćemo vidjeti šta će biti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Ringo10 23/4/2018, 16:34

Pinochet wrote:nije važno što ja mislim, važno je što su činjenice i brojevi. vjerujemo u znanost i matematiku
Tvoje činjenice su sranje.  I ništa drugo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:34

Nece biti nista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Kermit 23/4/2018, 16:34

Ringo10 wrote:
Pinochet wrote:koji su naši
Kako se uzme. Još jedna gomila imbecila koja će razjebat svoju zemlju obojenom revolucijom.
Pa ne baš, naime Sargsyan je obećao da više neće voditi državu, međutim kada je zemlja sa predsjedničkog prešla na parlamentarni ovaj nikad nije sišao s vlasti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:34

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ringo10 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Imam prijatelja baš dobrog jednog hr-armenca. Stari mu došao u škver raditi 70-ih i ostade tu. Davit se zove tip. Oj ne uvijek govorio da su oni ko narod dosta kohezivna skupina...ne vjerujem baš da će tu dođi do nekog sranja. Doduše temeljim to na izjavi lika koji voli više travu nego Boga vidit  :D
Upravo javilo da je ovaj lik koji je Putinov bliski suradnik odustao od predsjedničke fotelje 

Putin na aparatima

Svi su gore Putinovi ljudi. I vlast i oporba. Prisutnost Ruske vojske u Armeniji i obrambeni pakt koji imaju im osiguravaju sredstvo odvraćanja od potencijalnog napada Azera  :)
Nije oprba proruska. To su tipovi slični Porošenku i njegovima.

Ako dođu na vlast Rusija će izaći iz nje. Neće Armeni zvanično u NATO radi problema sa Azerbajdžanom ali će kao i Gruzija dobiti proameričku vlast .

A koliko je Gruzija imala od toga ekonomske koristi, priča je za sebe.


Ma nema teorije.

gruzija je imala jebačku ekonomsku korist, imaju jedno od najbrže rastućih ekonomija svijeta, zaustavili iseljavanje, srezali nezaposlenost, jednu od najslobodnijih ekonomija svijeta, ukratko - djelovanje sakašvilovih reformi .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:35

Ringo10 wrote:
Pinochet wrote:nije važno što ja mislim, važno je što su činjenice i brojevi. vjerujemo u znanost i matematiku
Tvoje činjenice su sranje.  I ništa drugo.
nisu moje činjenice, stavio sam ti link, sa wiki, a wiki povlači brojeve sa svjetske banke.

ili stavi ti svoje izvore, gdje dokazuješ da sam ja u krivu, jer mi se neda imati sa tobom bosansko-kafanske rasprave, to mi je gubitak vremena,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Kermit 23/4/2018, 16:37

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ringo10 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Imam prijatelja baš dobrog jednog hr-armenca. Stari mu došao u škver raditi 70-ih i ostade tu. Davit se zove tip. Oj ne uvijek govorio da su oni ko narod dosta kohezivna skupina...ne vjerujem baš da će tu dođi do nekog sranja. Doduše temeljim to na izjavi lika koji voli više travu nego Boga vidit  :D
Upravo javilo da je ovaj lik koji je Putinov bliski suradnik odustao od predsjedničke fotelje 

Putin na aparatima

Svi su gore Putinovi ljudi. I vlast i oporba. Prisutnost Ruske vojske u Armeniji i obrambeni pakt koji imaju im osiguravaju sredstvo odvraćanja od potencijalnog napada Azera  :)
Nije oprba proruska. To su tipovi slični Porošenku i njegovima.

Ako dođu na vlast Rusija će izaći iz nje. Neće Armeni zvanično u NATO radi problema sa Azerbajdžanom ali će kao i Gruzija dobiti proameričku vlast .

A koliko je Gruzija imala od toga ekonomske koristi, priča je za sebe.

Ma nema teorije.
Ma neće ništa od toga biti, usput armeniji je jedini garant rusija pošto su azeri sa amerima i turcima, a turci su turci, armenci bi morali biti izuzetno debilni da naprave bilo što loše sa rusima, a oni nisu idioti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Kermit 23/4/2018, 16:38

Pinochet wrote:
Ringo10 wrote:
Pinochet wrote:nije važno što ja mislim, važno je što su činjenice i brojevi. vjerujemo u znanost i matematiku
Tvoje činjenice su sranje.  I ništa drugo.
nisu moje činjenice, stavio sam ti link, sa wiki, a wiki povlači brojeve sa svjetske banke.

ili stavi ti svoje izvore, gdje dokazuješ da sam ja u krivu, jer mi se neda imati sa tobom bosansko-kafanske rasprave, to mi je gubitak vremena,
stavio se debilnu sliku od debelog vojkovića koji o vanjskoj politici zna kurac na biciklu, pa na šta je ličio onaj proljev od članka leb te jebo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:38

Ma nije to podijeljen narod toliko zaboga. To što je eventualno jedan političar šupak ne znači da će se sutra krenuti ljudi među sobom na ulicama ubijati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Kermit 23/4/2018, 16:41

MaximusDecimusMiridije wrote:Ma nije to podijeljen narod toliko zaboga. To što je eventualno jedan političar šupak ne znači da će se sutra krenuti ljudi među sobom na ulicama ubijati.
Ma to su vjerojatno klanovi određeni, a i Serzh je dosadio bogu i vragu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Ringo10 23/4/2018, 16:43

Pinochet wrote:
Ringo10 wrote:
Pinochet wrote:nije važno što ja mislim, važno je što su činjenice i brojevi. vjerujemo u znanost i matematiku
Tvoje činjenice su sranje.  I ništa drugo.
nisu moje činjenice, stavio sam ti link, sa wiki, a wiki povlači brojeve sa svjetske banke.

ili stavi ti svoje izvore, gdje dokazuješ da sam ja u krivu, jer mi se neda imati sa tobom bosansko-kafanske rasprave, to mi je gubitak vremena,
Nemam namjeru ovdje ništa elabirirati jer bi to bilo beskorisno. Misli šta hoćeš boli me kurac.

Ako ti misliš da nešto kao Beneluks može biti svjetska vojna sila, graditi infrastrukturne projekte poput kosmodroma ili mostova poput Krimskog, istovremeno biti i prisutna u  svemiru, biti svetski energetski lider i sada i jedan od najvećih proizvođača hrane kao i lider u izgradnji nuklearnih centrala, a istrovremeno stabilizirati ekonomiju i parirati sa ekonomskom ratu i agresiji sa Zapada, da ne spominjem gomile ostalih parametara i podataka, onda neka bude kako ti kažeš.

Ti vjeruj u svako zapadnjačko sranje i dalje.

O jebo te s kime ja raspravljam.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Guest 23/4/2018, 16:45

Ringo10 wrote:
Pinochet wrote:
Ringo10 wrote:
Pinochet wrote:nije važno što ja mislim, važno je što su činjenice i brojevi. vjerujemo u znanost i matematiku
Tvoje činjenice su sranje.  I ništa drugo.
nisu moje činjenice, stavio sam ti link, sa wiki, a wiki povlači brojeve sa svjetske banke.

ili stavi ti svoje izvore, gdje dokazuješ da sam ja u krivu, jer mi se neda imati sa tobom bosansko-kafanske rasprave, to mi je gubitak vremena,
Nemam namjeru ovdje ništa elabirirati jer bi to bilo beskorisno. Misli šta hoćeš boli me kurac.

Ako ti misliš da nešto kao Beneluks može biti svjetska vojna sila, graditi infrastrukturne projekte poput kosmodroma ili mostova poput Krimskog, istovremeno biti i prisutna u  svemiru, biti svetski energetski lider i sada i jedan od najvećih proizvođača hrane kao i lider u izgradnji nuklearnih centrala, a istrovremeno stabilizirati ekonomiju i parirati sa ekonomskom ratu i agresiji sa Zapada, da ne spominjem gomile ostalih parametara i podataka, onda neka bude kako ti kažeš.

Ti vjeruj u svako zapadnjačko sranje i dalje.

O jebo te s kime ja raspravljam.
vidi se da ti je IQ 90poena, prosjek za bosnu i hrvatsku. nisi glup ali nisi baš pametan. ja nigdje ništa ne spominjem o nuklearnim bombama i svemirskom programu, nego samo govorim o ruskoj ekonomiji koja je očaj za jednu državu njezinog vojnog i tehnološkog kalibra.
i to sam više puta naglasio, a ti opet bosansko-kafanski način komunikacije što je gubljenje vremena za mene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Hektorović 23/4/2018, 16:56

Pinochet wrote:
vidi se da ti je IQ 90poena, prosjek za bosnu i hrvatsku. nisi glup ali nisi baš pametan. ja nigdje ništa ne spominjem o nuklearnim bombama i svemirskom programu, nego samo govorim o ruskoj ekonomiji koja je očaj za jednu državu njezinog vojnog i tehnološkog kalibra.
i to sam više puta naglasio, a ti opet bosansko-kafanski način komunikacije što je gubljenje vremena za mene

Ruska svemirska industrija 200.000+ ljudi.... Američka 70.000

Američka ima 5-6x veću produktivnost.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Kermit 23/4/2018, 17:02

Hektorović wrote:
Pinochet wrote:
vidi se da ti je IQ 90poena, prosjek za bosnu i hrvatsku. nisi glup ali nisi baš pametan. ja nigdje ništa ne spominjem o nuklearnim bombama i svemirskom programu, nego samo govorim o ruskoj ekonomiji koja je očaj za jednu državu njezinog vojnog i tehnološkog kalibra.
i to sam više puta naglasio, a ti opet bosansko-kafanski način komunikacije što je gubljenje vremena za mene

Ruska svemirska industrija 200.000+ ljudi.... Američka 70.000

Američka ima 5-6x veću produktivnost.
Revolucija u Armeniji - Page 3 Successful_orbital_launches

heheheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by RayMabus 23/4/2018, 17:06

MaximusDecimusMiridije wrote:Ma nije to podijeljen narod toliko zaboga. To što je eventualno jedan političar šupak ne znači da će se sutra krenuti ljudi među sobom na ulicama ubijati.
Neće, ja i neračunam na to nego na ono šta si spomenuo sa Azerbaijanom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by RayMabus 23/4/2018, 17:16

Najbolje ih je napast sad dok slave i dok su politički podijeljeni


Revolucija u Armeniji - Page 3 DbdP7vIW4AAyorp?format=jpg
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Revolucija u Armeniji - Page 3 Empty Re: Revolucija u Armeniji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum