ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by vuksadinare 17/4/2018, 15:59

https://www.blic.rs/vesti/politika/Suljo-mi-smo-nacija-u-nestajanju-zvacemo-se-hazari-ili-tako-nekako/lgl2sbf
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by vuksadinare 17/4/2018, 16:00

pa sto ce vam onda kosovo ako cete nestati..albanci nece pa bolje d aonda kosovo bude njihovo kad vas vise nece biti...hazari?... :D..ovaj je puko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by RayMabus 17/4/2018, 17:04

Nije ni drugdje bolja slika samo tamo osim Beograda i okolice ovo sve okolo zabiti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by immortal 17/4/2018, 21:11

vuksadinare wrote:pa sto ce vam onda kosovo ako cete nestati..
možda baš radi mogućeg rata s albancima prognoziraju da su nacija u nestajanju
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by Guest 17/4/2018, 21:18

RayMabus wrote:Nije ni drugdje bolja slika samo tamo osim Beograda i okolice ovo sve okolo zabiti

zabi ti sebi u goozicu, za pocetak !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by Yehudim 17/4/2018, 21:20

vuksadinare wrote:pa sto ce vam onda kosovo ako cete nestati..albanci nece pa bolje d aonda kosovo bude njihovo kad vas vise nece biti...hazari?... :D..ovaj je puko


 On je barem svjestan toga za razliku od tebe.

RH je isto tako u nestajanju ali sa duplo manje stanovnika
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by Yehudim 17/4/2018, 21:22

Palestinci su nestali a sada se Arapi nazivaju  " palestincima " 

 samo zato jer žive na području di su nekada živili  Filisteji.

    Tako će se u Dalmaciji i nadalje Hrvatskoj ,

 Dalmatincima zvati neki drugi narod a samo jer će Hrvati izumrijeti

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by RayMabus 17/4/2018, 21:29

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Nije ni drugdje bolja slika samo tamo osim Beograda i okolice ovo sve okolo zabiti

zabi ti sebi u goozicu, za pocetak !
Dobro više manje ovo sve okolo zabit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by RayMabus 17/4/2018, 22:08

To ta demografija to u ciloj Evropi u kurcu, to će padati i dalje a onda dođe do točke kad fali radne snage za domaću ekonomiju pa onda useljavaš nešto i to ta priča,, nema tu neke puno mudrost jer to jednostavno tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by immortal 18/4/2018, 00:23

RayMabus wrote:To ta demografija to u ciloj Evropi u kurcu, to će padati i dalje a onda dođe do točke kad fali radne snage za domaću ekonomiju pa onda useljavaš nešto i to ta priča,, nema tu neke puno mudrost jer to jednostavno tako
zar se to već ne dešava
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by RayMabus 18/4/2018, 01:00

mortal wrote:
RayMabus wrote:To ta demografija to u ciloj Evropi u kurcu, to će padati i dalje a onda dođe do točke kad fali radne snage za domaću ekonomiju pa onda useljavaš nešto i to ta priča,, nema tu neke puno mudrost jer to jednostavno tako
zar se to već ne dešava
U Srbiji još ne a o njoj je tema pa je to ono šta im slijedi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako.. Empty Re: Jupiter Bem:Mi smo nacija u nestajanju,zvaćemo se Hazari ili tako nekako..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum