ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 13:21

https://hrvatski-vojnik.hr/aktualno/novosti-iz-osrh/item/1524-obuka-za-vozaca-m-atv-vozila.html

RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by Guest 16/4/2018, 13:23

U Đakovu imaju poligon za Mrap vozila....ono eksploziv čak stavljaju blaži, tunel u koji se dim pusti itd...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 13:23

Sad će dobit neku donaciju Humwea

Imaju vozače za to jer su to sve kod nas polagali ono licencirani vozač za ta vozila itd itd
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 13:24

MaximusDecimusMiridije wrote:U Đakovu imaju poligon za Mrap vozila....ono eksploziv čak stavljaju blaži, tunel u koji se dim pusti itd...
Vjerojatno to je sve povezano

Dao sam ti link za Požegu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by Guest 16/4/2018, 13:25

U Požegi je to poligon na kojem su se junaci za auto-jedinicu izucavali  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 13:31

MaximusDecimusMiridije wrote:U Požegi je to poligon na kojem su se junaci za auto-jedinicu izucavali  :)
A je ga i ti cijepidlačiš

U Đakovu je centar za obuku i poligon a i vamo je taj poligon 

Ono koji kuac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by Guest 16/4/2018, 13:40

Calmate por favor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 14:11

U svim vojnim izvorima kad se to ta obuka spominjala onda su sami spominjali Požegu tako da ja to samo prenosim pošto nije to tema nego ova obuka vozača iz CG te njihova uloga u tim NATO misijama

To šta gdje kuda Đakovo Požega ono samo prenosim ono šta oni sami govore a to uvijek priča o toj obuci u Požegi 

Ja to samo prenosim, niti sam ja to izmislija nit stvorija nit mi je bitno jel to selo ovo ili ono ali je očito tu Požega Đakovo lokacija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 14:42

To ta priča, sve stane u tri crtice a ni mene taj Afganistan nešto previše nezanima tako da to ono

Bitnija mi je mornarica i tu oni isto sudjeluju u borbi protiv pirata i sad evo kad se u Somaliji tamo stavilo pod kontrolu to koliko toliko sad se razmahali u delti Nigera

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 AVPD-Team-on-board-of-WFP-vessel-1024x767
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by RayMabus 16/4/2018, 14:47

Evo koga zanima 

http://m.dw.com/hr/pirati-ali-sad-pred-zapadnom-obalom-afrike/a-43393036

Ono Gvinsjski zaljev uglavnom sirotinjo i Bogu si teška onda napadaju brodove pa traže otkupnine
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi  - Page 2 Empty Re: Komšija, Nj. E. Đukanović, uvjerljivo vodi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum