ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Guest 17/4/2018, 22:12

Longi koji je tebi klinac s tim protupodmorničkim avionima i podmornicama...jebote 4-5 puta dnevno to spomeneš. Čemu takav fokus na to?  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Leviathan2 17/4/2018, 22:17

MaximusDecimusMiridije wrote:Longi koji je tebi klinac s tim protupodmorničkim avionima i podmornicama...jebote 4-5 puta dnevno to spomeneš. Čemu takav fokus na to?  :D
longiju podmornice rastjeruju ribu
zato

_________________
Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Guest 17/4/2018, 22:21

RayMabus wrote:
Metuzalem wrote:Ameri imaju trenutno 11 klasičnih nosača+ jedan mini nosač klase America koji može nositi 20 F35B.

2021 u službu ulazi CVN-79 JFK, te drugi brod klase America, Tripoli.

Da sažmem, već 2021 imat će 14 nosača,12 klasičnih te 2 mini nosača klase America.
Problem je šta još uvijek Kina ima milijardu i četiristo miljona stanovnika a Indokina je Americi daleko 

Kina već s pet nosača zrakoplova postiže svoj cilj
https://en.wikipedia.org/wiki/Guam#Military_bases

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c5/Guam_on_the_globe_%28Southeast_Asia_centered%29_%28small_islands_magnified%29.svg/901px-Guam_on_the_globe_%28Southeast_Asia_centered%29_%28small_islands_magnified%29.svg.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://en.wikipedia.org/wiki/Diego_Garcia#United_States_military_activities

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/03/19/article-2584123-1C690A8400000578-960_634x477.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nikad ovo dvoje nemoj zaboravit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 22:22

MaximusDecimusMiridije wrote:Longi koji je tebi klinac s tim protupodmorničkim avionima i podmornicama...jebote 4-5 puta dnevno to spomeneš. Čemu takav fokus na to?  :D
Imam fetiš na potapanje neprijateljskih brodova 

Profesionalna deformacija kad si đeneral galaktičke federacije s pet generalskih činova

To mi je zanimanje, potapam svemirske brodove neprijateljski nastrojenih civilizacija 

Nađi i uništi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 22:34

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Longi koji je tebi klinac s tim protupodmorničkim avionima i podmornicama...jebote 4-5 puta dnevno to spomeneš. Čemu takav fokus na to?  :D
Imam fetiš na potapanje neprijateljskih brodova 

Profesionalna deformacija kad si đeneral galaktičke federacije s pet generalskih činova

To mi je zanimanje, potapam svemirske brodove neprijateljski nastrojenih civilizacija 

Nađi i uništi
A može i Nađi i otjeraj

Kako misliš da sam došao inkarnirati se u ovu vukojebinu ovdje od planete?

Iz čista mira

Ili 

Nađi i otjeraj


Imam ti ja bazu pod morem na otoku u arhipelagu Čilea 

Manju i imam interplanetarne letjelice tu 

Znači da je mama interstelarni u ovom sustavu

Imate neke negativne vanzemaljske rase na ovoj planeti 

Pa eto i mene
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 22:39

Kinezi nisu otočna nacija ko i Japanci tako da će im taktika biti drukčija , hvali more drš se kraja

Amerika očekuje rat na Pacifiku no nije Kina Japan ,, oni će uz obalu tako da te dvije američke baze neznam koliko su pogođene jer Amerika je spremna na rat na otvorenom moru no ovo nisu Japanci
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Yehudim 17/4/2018, 22:49

Kinezi imaju 10 nosača izgradjenih na pješčanim sprudovima koje su sami nasuli. 

 Kinezima su Ameri priznali ekonomsku nadmoć a sada Kinezi grade plovila na pokretnoj traci

  Zašto se Ameri boje  Rusije ( jer je najveća, silna i sa najviše resursa, Kine jer je ekonomska sila

 sa uzletom koji je nevidjen u povijesti ( Afrika je kinesko crpiište resursa )

    Indija je u uzletu.

 Ameri više jednostavno ne mogu držati Svijet u strahu jer ih nitko ne iebe 2%

( tu mislim na ozbiljne države a ne na banana republjik )

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 22:52

Slabe koristi od toga kad ovi zauzmu svu obalu 

Kina će ići na dominaciju , preveliki su da bi se itko kačio s njima 

80% njihovih nosača će biti stacionirano ispred Kine i u Indoneziji

Oni uopće ne misle vladat morima jer kad dominiraju Indokinom odsjekli su dva bitna oceana
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 22:57

Yehudim wrote:Kinezi imaju 10 nosača izgradjenih na pješčanim sprudovima koje su sami nasuli. 

 Kinezima su Ameri priznali ekonomsku nadmoć a sada Kinezi grade plovila na pokretnoj traci

  Zašto se Ameri boje  Rusije ( jer je najveća, silna i sa najviše resursa, Kine jer je ekonomska sila

 sa uzletom koji je nevidjen u povijesti ( Afrika je kinesko crpiište resursa )

    Indija je u uzletu.

 Ameri više jednostavno ne mogu držati Svijet u strahu jer ih nitko ne iebe 2%

( tu mislim na ozbiljne države a ne na banana republjik )
Te piste na sprudovima je upravo ta taktika 

Američka mornarica je napravljena za rat na otvorenom moru a Kina ima drugi plan 

Zajebali ih Kinezi taktikom koja američkoj mornarici neodgovara
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Yehudim 17/4/2018, 22:58

RayMabus wrote:Kinezi nisu otočna nacija ko i Japanci tako da će im taktika biti drukčija , hvali more drš se kraja

Amerika očekuje rat na Pacifiku no nije Kina Japan ,, oni će uz obalu tako da te dvije američke baze neznam koliko su pogođene jer Amerika je spremna na rat na otvorenom moru no ovo nisu Japanci

 Japse ne iebe NITKO u Aziji i nitko ih ne voli, sami su na svome otočiću

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Guest 17/4/2018, 23:06

Yehudim wrote:
RayMabus wrote:Kinezi nisu otočna nacija ko i Japanci tako da će im taktika biti drukčija , hvali more drš se kraja

Amerika očekuje rat na Pacifiku no nije Kina Japan ,, oni će uz obalu tako da te dvije američke baze neznam koliko su pogođene jer Amerika je spremna na rat na otvorenom moru no ovo nisu Japanci

 Japse ne iebe NITKO u Aziji i nitko ih ne voli, sami su na svome otočiću


Kineze ne vole ni sami Kinezi, Tajvan,Singapur.:)


Inače Trump je počeo opet prodavat oružje Tajvanu.:)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_US_arms_sales_to_Taiwan#Donald_Trump_(01.20.2017~01.20.2021)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Guest 17/4/2018, 23:23

Amerika propada:)

https://qz.com/index/1254975/us-firms-already-sell-almost-60-of-the-worlds-weapons-trump-wants-them-to-sell-more/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 23:28

Metuzalem wrote:Amerika propada:)

https://qz.com/index/1254975/us-firms-already-sell-almost-60-of-the-worlds-weapons-trump-wants-them-to-sell-more/
Nepropada ali očito pojavili su se i drugi igrači 

Ostati će oni sila broj jedan samo šta razlika između sila ispod nje se smanjuje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 23:37

Nije to upitno uopće oće li oni ostati globalna sila

Odavno znam tj znamo da će ljudska noga vrlo brzo stupiti na Mars.

Kinezi neznaju motor aviona napravit dakle riječ je o zapadu 

Sad se osvaja svemir
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Leviathan2 17/4/2018, 23:41

RayMabus wrote:Nije to upitno uopće oće li oni ostati globalna sila

Odavno znam tj znamo da će ljudska noga vrlo brzo stupiti na Mars.

Kinezi neznaju motor aviona napravit dakle riječ je o zapadu 

Sad se osvaja svemir
znaju rusi zato, sto mislis zasto se kinezi dobro slazu s rusima,
jel ih vole?
pa kinezi su sa svemirskom tehnologijom iskoracili dosta naprijed zahvaljujuci rusima, zasto nemaju znanja to kupe od rusa
i na kraju usvoje
zapad je sa svojim novcem vec mogao na marsu napravit grad i nije
zasto
jer nema visih ciljeva ni planova dok kinezi imaju svoj plan od kojeg ne ostupaju

_________________
Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 23:44

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Nije to upitno uopće oće li oni ostati globalna sila

Odavno znam tj znamo da će ljudska noga vrlo brzo stupiti na Mars.

Kinezi neznaju motor aviona napravit dakle riječ je o zapadu 

Sad se osvaja svemir
znaju rusi zato, sto mislis zasto se kinezi dobro slazu s rusima,
jel ih vole?
pa kinezi su sa svemirskom tehnologijom iskoracili dosta naprijed zahvaljujuci rusima, zasto nemaju znanja to kupe od rusa
i na kraju usvoje
zapad je sa svojim novcem vec mogao na marsu napravit grad i nije
zasto
jer nema visih ciljeva ni planova dok kinezi imaju svoj plan od kojeg ne ostupaju
Moguće , ja samo znam da će ljudska noga početkom dvadesetih godina stupit na Mars 

Neznam točno čija a pretpostavljam zapad no moguće i to drugo 

Jednostavno ljudi idu istraživati sunčev sustav
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 17/4/2018, 23:52

Mars je nova fronta, sad tamo nema nikoga jer ljudi dolaze pa traktorijada no na Marsu pušu vjetrovi dakle ima atmosferu 

Kad otkriju da postoje spilje i u njima voda i atmosfera i da tu nepuše bit će ratni pohod na osvajanje Marsa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Leviathan2 18/4/2018, 00:01

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Nije to upitno uopće oće li oni ostati globalna sila

Odavno znam tj znamo da će ljudska noga vrlo brzo stupiti na Mars.

Kinezi neznaju motor aviona napravit dakle riječ je o zapadu 

Sad se osvaja svemir
znaju rusi zato, sto mislis zasto se kinezi dobro slazu s rusima,
jel ih vole?
pa kinezi su sa svemirskom tehnologijom iskoracili dosta naprijed zahvaljujuci rusima, zasto nemaju znanja to kupe od rusa
i na kraju usvoje
zapad je sa svojim novcem vec mogao na marsu napravit grad i nije
zasto
jer nema visih ciljeva ni planova dok kinezi imaju svoj plan od kojeg ne ostupaju
Moguće , ja samo znam da će ljudska noga početkom dvadesetih godina stupit na Mars 

Neznam točno čija a pretpostavljam zapad no moguće i to drugo 

Jednostavno ljudi idu istraživati sunčev sustav
imam ja frenda kineza kojeg sam upoznao prije 10ak godina u Cernu
veli da jako puno suradjuju s rusima po pitanju svemirske tehnologije i kineska vlada to obilato financira

_________________
Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by RayMabus 18/4/2018, 00:02

Oni sad s onim roverima nešto a to sve po ravnom 

Nema tu ništa otiđi u planine i traži spilje 

Atmosfera, voda, zašitita od vjetra i sunčevih zraka 

Kad skuže da se tu može normalno živit počet će vojni pohod ljudske vrste na Mars 


Rusi i Kinezi te Amerikanci i Evropaljani utrka za osvajanjem spilja po Marsu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Leviathan2 18/4/2018, 00:12

RayMabus wrote:Oni sad s onim roverima nešto a to sve po ravnom 

Nema tu ništa otiđi u planine i traži spilje 

Atmosfera, voda, zašitita od vjetra i sunčevih zraka 

Kad skuže da se tu može normalno živit počet će vojni pohod ljudske vrste na Mars 


Rusi i Kinezi te Amerikanci i Evropaljani utrka za osvajanjem spilja po Marsu
pa dobro, kinezi nasele mars da im se i ne osjeti na populaciju na zemlji :)

_________________
Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse  - Page 12 Empty Re: Zašto Putin neželi rat sa zapadom? Jer zna da nema šanse

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum