ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:00

Pozdrav, prijatelji!

O kristalima i o kristaloterapiji postoji ogromno literature. Postoji i puno priča, legendi itd. ali malo je pravoga znanja- to se od pamtiveka prenosilo iz roda u rod, od učitelja na učenika.

Kad pogledam na sustav života na našoj planeti, ne mogu negirati postojanje triju svijeta, koji zajedno čine jedan. A to su : svijet minerala i kristala, biljni i ostali (zeleni) svijet i svijet životinja i čovijeka.

Imao sam sreču, da sam bio učenik "kralja kristala" i s njim sam proživio devet godina, putujuči po Evropi i pomažuči ljudima. Tako sam dobio i dragocijeno znanje i iskustva. Ime mog duhovnog učitelja neka ostane tajna, pa vas molim, ne tražite od mene, da ga spominjem.

Pošto sam ograničen sa vremenom i drugčije, nemam još priliku pisati knjige- možda, kad dođe vrijeme za to....možda.

Htio bih, da mogu podijeliti znanje sa vama, ako vas interesuje. Pa se nudim odgovarati na vaša pitanja, ako to želite, naravno.

Nemam svega znanja ali imam ga u obilju i šteta bi bilo, da ga ne dijelim.


http://www.alternativa-forum.com/kristali-i-plemeniti-metali/764-o-kristalima-2.html

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:07

PhoebeBuffay wrote:Ja sam vam kurva za kristale :D

Fakat.

Proucavam ih duze vrijeme...

Od kuda je stigao violator?

I navodno sam cula, da se svi kristali moraju nakon par dana nosenja pustiti na suncu, da se napune...I odbace negativno stu su upili. Se varam?
Od kolegice teta mi je bila poslala ametist.
Medjutim ostao je kod staraca u procesu seljenja...

A I uvijek sam nekako osjecala odbojnost prema njemu. Ne znam da li je radi toga sto mi generalno nije pasao ili radi toga sto mi ga je kolegica dala... imam osjecaj da nije od srca I sa nekim utegom.... ne znam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:08

a sad malo glazbe iz našeg studija

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:11

Ja to tako, nano, da svakom mom prijatelju, klijentu, rođaku, dijeci, ženi........ najprije očistim kristal, za što imam na raspolaganju ogromno tehnika i metoda, "resetiram" ga, ponovno ga napunim i po potrebi ga programiram tako, da svatkome dođe u ruke čist.
Zatim svakoga naučim, kako da aktivira svoj kristal. Kad ga aktivira, svako i osijeti, kako mu kristal radi.
Zatim mu dam edukaciju o tome, kako da se brine o svom kristalu, kako s njim komunicira.........
Svaki moj klijent postaje kristaloterapeut i na njemu je, hoče li to i raditi ili ne.

Pitaj, nano, što god hočeš, stojim na raspolaganju.


http://www.alternativa-forum.com/kristali-i-plemeniti-metali/764-o-kristalima-2.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:25

PhoebeBuffay wrote:
PhoebeBuffay wrote:Ja sam vam kurva za kristale :D

Fakat.

Proucavam ih duze vrijeme...

Od kuda je stigao violator?

I navodno sam cula, da se svi kristali moraju nakon par dana nosenja pustiti na suncu, da se napune...I odbace negativno stu su upili. Se varam?
Od kolegice teta mi je bila poslala ametist.
Medjutim ostao je kod staraca u procesu seljenja...

A I uvijek sam nekako osjecala odbojnost prema njemu. Ne znam da li je radi toga sto mi generalno nije pasao ili radi toga sto mi ga je kolegica dala... imam osjecaj da nije od srca I sa nekim utegom.... ne znam


E odlicno, pronasla sam si sugovornicu! :-D

Pisem ti kasnije uz kratku napomenu.. Uopce nije cudno sto ti je ametist odbojan. Obicno za njega vele da umiruje, da je njezan i tome slicno, no mene cini jako nervoznom. Isto sam primijetila i za gorski, te jos neke kristale iz porodice kvarca koje sam imala prilike nositi. Zato sam pokusala doci do odgovora i otkrila da su takvi kristali najsnazniji, odnosno, pojacavaju svojstva drugih kristala.. Kako sam dosta anksiozna, nosenje ametista, gorskog, zelenog i plavog aventurina (nabrajam ove koje imam), ucinilo je da moja tjeskoba divlja.

Vjerujem da je to tvoj organizam prepoznao, sto je i dobro, jer je to ocit pokazatelj osjetljivosti na kristale/minerale opcenito. :-)
Sodalit mi se pokazao odlican kod napadaja panike. :-)


Last edited by violator on 20/4/2018, 09:27; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/4/2018, 09:25


aj što su Blazersi podbacili, ali Spursi...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:34

Imam kristalnu vazu za cvijeće (trenutno je prazna) na stolu. I jutros mi se strašno vrti u glavi, jel moguće da je od nje?:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 09:37

aben wrote:
Be not too quick to blame those who misunderstand your perfectly clear sentences, spoken or written.  Chances are, your words are more ambiguous than you think.
E, da....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:01

mativka wrote:Imam kristalnu vazu za cvijeće (trenutno je prazna) na stolu. I jutros mi se strašno vrti u glavi, jel moguće da je od nje?:)

To te vaza svojim energetskim djelovanjem upozorava da joj nisi iskazala dovoljno ljubavi. Stavi neko cvijeće u nju, malo vode i bit će u redu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:01

a sad još malo glazbe.. pa ćemo opet o kristalima..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:07

Kad smo već kod heavy metala, evo konačno i jedne od rijetkih dobrih pjesama iz tog žanra.

Clutch: The Regulator



Ovo je doduše više stoner, ali nećemo sad u detalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:07

Rozenkvarc je predivan kristal bezuslovne ljubavi.

Njegova je kemijska formula Sio2. Boju daju mu Titanijum i Mangan. Tvrdoča mu je 7.

Najljepši primjerci mogu se nači u Madagaskaru.

U kristaloterapiji najčešče se koristi u svrhu podržavanja procesa učenja ljubavi do samoga sebe i tako i do svijeta oko sebe.

U davna vremena koristili su ga i u magiji ljubavi i zaljubljivanja, sa njime su liječili neplodnost, probleme kod ženskih bolesti i srčane probleme i bolesti srca.

Za rozenkvarc se zna, da privlači ljubav, a na psihu dijeluje toliko snažno, da čak i kod grubih žena stvara niježnost bez, da se odriču svoje vlastite odlučnosti.

U pravljenju eliksira, taj kristal je naprosto nužno koristiti: voda, u kojoj smo držali rozenkvarc, aktivira sve biokemijske procese u našem tijelu, jer dijeluje kao katalizator tih procesa.Svi se encimi u tijelu aktiviraju i svaka kemijska reakcija u tijelu ide preko tog mehanizma!

A puno toga se može pročitati u knjigama pa provijeriti putem vlastitog iskustva, što onda dovede do toga, da možemo prosuditi, koliko tu ima istine. 

Još jedna zanimljivost: Rozenkvarc je skoro nemoguče zamijeniti bilo kojim drugim kristalom ili imitacijom. Morganit i Petalit mogu mu nekoliko sličiti, ali to su dva jako jako jako skupa kristala.


http://www.alternativa-forum.com/kristali-i-plemeniti-metali/764-o-kristalima-2.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:08

violator wrote:
PhoebeBuffay wrote:
PhoebeBuffay wrote:Ja sam vam kurva za kristale :D

Fakat.

Proucavam ih duze vrijeme...

Od kuda je stigao violator?

I navodno sam cula, da se svi kristali moraju nakon par dana nosenja pustiti na suncu, da se napune...I odbace negativno stu su upili. Se varam?
Od kolegice teta mi je bila poslala ametist.
Medjutim ostao je kod staraca u procesu seljenja...

A I uvijek sam nekako osjecala odbojnost prema njemu. Ne znam da li je radi toga sto mi generalno nije pasao ili radi toga sto mi ga je kolegica dala... imam osjecaj da nije od srca I sa nekim utegom.... ne znam


E odlicno, pronasla sam si sugovornicu! :-D

Pisem ti kasnije uz kratku napomenu.. Uopce nije cudno sto ti je ametist odbojan. Obicno za njega vele da umiruje, da je njezan i tome slicno, no mene cini jako nervoznom. Isto sam primijetila i za gorski, te jos neke kristale iz porodice kvarca koje sam imala prilike nositi. Zato sam pokusala doci do odgovora i otkrila da su takvi kristali najsnazniji, odnosno,  pojacavaju svojstva drugih kristala.. Kako sam dosta anksiozna, nosenje ametista, gorskog, zelenog i plavog aventurina (nabrajam ove koje imam), ucinilo je da moja tjeskoba divlja.

Vjerujem da je to tvoj organizam prepoznao, sto je i dobro, jer je to ocit pokazatelj osjetljivosti na kristale/minerale opcenito. :-)
Sodalit mi se pokazao odlican kod napadaja panike. :-)
Nisam znala da si anksiozna. Ne djelujes tako.

Na meni se to pak vidi I kroz male ekrane... :D

Da I gorski mi je nekakk bio cudan. Ne znam to tocno rihecima opisat...bas cudan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:09

slidingdoorsoperator wrote:Kad smo već kod heavy metala, evo konačno i jedne od rijetkih dobrih pjesama iz tog žanra.

Clutch: The Regulator



Ovo je doduše više stoner, ali nećemo sad u detalje.

pa ovdje se i radi o kamenju  affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:11

metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Kad smo već kod heavy metala, evo konačno i jedne od rijetkih dobrih pjesama iz tog žanra.

Clutch: The Regulator



Ovo je doduše više stoner, ali nećemo sad u detalje.

pa ovdje se i radi o kamenju  affraid

Pazi stvarno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 20/4/2018, 10:11

@violator...

obožavam tirkiz i nefrit...i imam ih par (pravih, ne bojanih kamenova)
kad ih stavim, osjećam se nekako kompletna, a pogled na njih me smiruje

baš jako ih volim...


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:13

slidingdoorsoperator wrote:
mativka wrote:Imam kristalnu vazu za cvijeće (trenutno je prazna) na stolu. I jutros mi se strašno vrti u glavi, jel moguće da je od nje?:)

To te vaza svojim energetskim djelovanjem upozorava da joj nisi iskazala dovoljno ljubavi. Stavi neko cvijeće u nju, malo vode i bit će u redu.
Taman je neki prijelazni period u kojem moram sačekati prvo jorgovane pa ljiljane, zatim ruže i ostale ljetnice. A, ništa, valja malo i pretrpiti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:20

Noor wrote:@violator...

obožavam tirkiz i nefrit...i imam ih par (pravih, ne bojanih kamenova)
kad ih stavim, osjećam se nekako kompletna, a pogled na njih me smiruje

baš jako ih volim...

:tu

Ja imam po stanu rasporedeno vulkansko kamenje...
Decko me sprda za to stalno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/4/2018, 10:32

Originally Posted by TIBETANKA 
Da li neko zna kako prepoznati pravi kamen od lažnog?Ja često idem u Indiju i htjela bih sebi kupiti nekih kristala ali se uvjek bojim da ću kupiti lažni.Pokazivali su mi prave i lažne ali je nemoguće poznati golim okom.Inače se slažem da nepaše svakome svaki kamen jer mi neki nisu uopšte privlačni ali se uvjek zakačim za rozen kvarc ili žad.Kada se desi da i kupim neki drugi ne nosim ga uopšte.Čula sam da pravi kamen kao "zarosi" kada se pređe rukom preko njega.


Odgovor: Moji prijatelji, koji su svake godine i po nekoliko puta u Indiji, tamo skoro više ne kupuju kristala. I to zbog cijena- otkad amerikanci na veliko putuju u Indiju, cijene kristala toliko su se digle, da su kristali, koje možemo nabaviti u našim prodavaonama, puno povoljnije.
Iznimka su polirani,zvijezdni Rubini.
Jedan prijatelj uzme svaki put posvečeni kristal od svog duhovnog učitelja Sai Babe i Vibuti.

A postali su Indijci i pravi majstori falsificiranja, tako, da ako kupuješ kristale, budi na oprezu. Ako nisi 100% sigurna, bolje nemoj kupovati.

Kristal nikada ne zarosi od prelaženja rukom preko njega. O rošenju kristala pisat ču posebno.



http://www.alternativa-forum.com/kristali-i-plemeniti-metali/764-o-kristalima-2.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/4/2018, 10:52


Clutch je ok.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 20/4/2018, 10:56

PhoebeBuffay wrote:
Noor wrote:@violator...

obožavam tirkiz i nefrit...i imam ih par (pravih, ne bojanih kamenova)
kad ih stavim, osjećam se nekako kompletna, a pogled na njih me smiruje

baš jako ih volim...

:tu

Ja imam po stanu rasporedeno vulkansko kamenje...
Decko me sprda za to stalno
nek sprda, šta te briga :P

imam i jednu kristalnu kvrgu od cca 3 kg...nježno roza naranđaste je boje, složena kao svjetiljka, ne znam koji je kristal, poslikat ću pa pomagajte :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum