ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 08:40


Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 08:49

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 08:56

Od svih kristala, najdraži su mi dijamanti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 09:02


što su dijamanti bez žene.jpg
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 10:25

violator wrote:

Na ostale super komentare samo cu se slatko nasmijati. Dobar pokusaj koji to, zapravo, i nije. :-D

eci peci pec - ti si mali zec... mogla si preskočiti  a nisi... 
zapravo je ovo komentar nekog majstora.. čudan je to kristal koji moraš voljeti da bi ti on pomagao..
za one koji vjeruju u nadnaravnu pomoć kristala a ne vjeruju u  Krista..

Krista ne moraš voljeti, ne moraš vjerovati u njega, možeš ga mrziti i psovati, možeš bježati od njega, tjerati ga od sebe.. ai ipak je On u svakom trenutku uz tebe i ljubi te..
imaš potpunu slobodu volje ali bez Njega ne možeš ni govoriti ni disati ni kretati se .. a tek ostalo .. sve besplatni darovi..
čak i na samom kraju tvoja je zadnja - priznaješ li ga Spasiteljem ili ne.. ti odlučuješ hoćeš li s Njim ili u "ekipu"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 13:25

metilda wrote:
Krista ne moraš voljeti, ne moraš vjerovati u njega, možeš ga mrziti i psovati, možeš bježati od njega, tjerati ga od sebe.. ai ipak je On u svakom trenutku uz tebe i ljubi te..
imaš potpunu slobodu volje ali bez Njega ne možeš ni govoriti ni disati ni kretati se .. a tek ostalo .. sve besplatni darovi..
čak i na samom kraju tvoja je zadnja - priznaješ li ga Spasiteljem ili ne.. ti odlučuješ hoćeš li s Njim ili u "ekipu"

taj Isus je nasilnik. to što radi je protivno Istambulske Konvencije. treba ga prijavit miliciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 13:50

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Krista ne moraš voljeti, ne moraš vjerovati u njega, možeš ga mrziti i psovati, možeš bježati od njega, tjerati ga od sebe.. ai ipak je On u svakom trenutku uz tebe i ljubi te..
imaš potpunu slobodu volje ali bez Njega ne možeš ni govoriti ni disati ni kretati se .. a tek ostalo .. sve besplatni darovi..
čak i na samom kraju tvoja je zadnja - priznaješ li ga Spasiteljem ili ne.. ti odlučuješ hoćeš li s Njim ili u "ekipu"

taj Isus je nasilnik. to što radi je protivno Istambulske Konvencije. treba ga prijavit miliciji.

poštovani gospodine Eskaped

da Vam Isus nije dao tjelesnu snagu za tipkanje ja sada ne bih čitala Vaš upis... i vice versa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 13:57

I bog je muskarac...

A di smo mi zene :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:00

PhoebeBuffay wrote:I bog je muskarac...

A di smo mi zene :(

u Bogorodici tj. mi žene smo Bogorodice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:07

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Krista ne moraš voljeti, ne moraš vjerovati u njega, možeš ga mrziti i psovati, možeš bježati od njega, tjerati ga od sebe.. ai ipak je On u svakom trenutku uz tebe i ljubi te..
imaš potpunu slobodu volje ali bez Njega ne možeš ni govoriti ni disati ni kretati se .. a tek ostalo .. sve besplatni darovi..
čak i na samom kraju tvoja je zadnja - priznaješ li ga Spasiteljem ili ne.. ti odlučuješ hoćeš li s Njim ili u "ekipu"

taj Isus je nasilnik. to što radi je protivno Istambulske Konvencije. treba ga prijavit miliciji.

poštovani gospodine Eskaped

da Vam Isus nije dao tjelesnu snagu za tipkanje ja sada ne bih čitala Vaš upis... i vice versa

danas je Isus nešto zakazao sav sam skršen bez snage tipkam bespomoćno svojim vlastitim snagama...ima više snage moj laptop nego ja. nemam ni duvana pušim čisti zrak. gdje je sada Isus kad ga trebam? ostavio me na cjedilu i nije mu prvi puta da je to napravio pa sad imaj ti povjerenja u takvog boga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:08

metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:I bog je muskarac...

A di smo mi zene :(

u Bogorodici tj. mi žene smo Bogorodice

onda sam ja Bog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:12

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Krista ne moraš voljeti, ne moraš vjerovati u njega, možeš ga mrziti i psovati, možeš bježati od njega, tjerati ga od sebe.. ai ipak je On u svakom trenutku uz tebe i ljubi te..
imaš potpunu slobodu volje ali bez Njega ne možeš ni govoriti ni disati ni kretati se .. a tek ostalo .. sve besplatni darovi..
čak i na samom kraju tvoja je zadnja - priznaješ li ga Spasiteljem ili ne.. ti odlučuješ hoćeš li s Njim ili u "ekipu"

taj Isus je nasilnik. to što radi je protivno Istambulske Konvencije. treba ga prijavit miliciji.

poštovani gospodine Eskaped

da Vam Isus nije dao tjelesnu snagu za tipkanje ja sada ne bih čitala Vaš upis... i vice versa

danas je Isus nešto zakazao sav sam skršen bez snage tipkam bespomoćno svojim vlastitim snagama...ima više snage moj laptop nego ja. nemam ni duvana pušim čisti zrak. gdje je sada Isus kad ga trebam? ostavio me na cjedilu i nije mu prvi puta da je to napravio pa sad imaj ti povjerenja u takvog boga.

poštovani  gospodine Eskaped

ni jednom čovjeku u životu nije savršeno

tek kad izgubi ono malo što misli da ima shvati koliko je imao prije

zaokupila me jedna misao Dragutina Tadijanovća:

Sada kad sam bolestan sve mi je drugačije, cijeli svijet je drugačiji. Tek sada sam vidio šta znači imati dvije noge. Ali, ja sada svima praštam, nikome ne zamjeram ništa. Onome najgorem koji je o meni pisao, opraštam sve. Jer on je to potpisao, i to je njegovo i ničije drugo. To je njegova slika.


ukoliko mi opet napište slovo odgovorit ću vam i gdje je Isus kad ste malaksali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:14

Gnječ wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:I bog je muskarac...

A di smo mi zene :(

u Bogorodici tj. mi žene smo Bogorodice

onda sam ja Bog.

gospodine Espaked, promakao vam je onaj post gdje mi sve odlučujemo a ne prepuštamo odluke kristalima.. ima tamo jedna misao gdje čak i na samrti naša je posljednja.. ali i tada nam ponovo Bog daje joker zovi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:28

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Krista ne moraš voljeti, ne moraš vjerovati u njega, možeš ga mrziti i psovati, možeš bježati od njega, tjerati ga od sebe.. ai ipak je On u svakom trenutku uz tebe i ljubi te..
imaš potpunu slobodu volje ali bez Njega ne možeš ni govoriti ni disati ni kretati se .. a tek ostalo .. sve besplatni darovi..
čak i na samom kraju tvoja je zadnja - priznaješ li ga Spasiteljem ili ne.. ti odlučuješ hoćeš li s Njim ili u "ekipu"

taj Isus je nasilnik. to što radi je protivno Istambulske Konvencije. treba ga prijavit miliciji.

poštovani gospodine Eskaped

da Vam Isus nije dao tjelesnu snagu za tipkanje ja sada ne bih čitala Vaš upis... i vice versa

danas je Isus nešto zakazao sav sam skršen bez snage tipkam bespomoćno svojim vlastitim snagama...ima više snage moj laptop nego ja. nemam ni duvana pušim čisti zrak. gdje je sada Isus kad ga trebam? ostavio me na cjedilu i nije mu prvi puta da je to napravio pa sad imaj ti povjerenja u takvog boga.

poštovani  gospodine Eskaped

ni jednom čovjeku u životu nije savršeno

tek kad izgubi ono malo što misli da ima shvati koliko je imao prije

zaokupila me jedna misao Dragutina Tadijanovća:

Sada kad sam bolestan sve mi je drugačije, cijeli svijet je drugačiji. Tek sada sam vidio šta znači imati dvije noge. Ali, ja sada svima praštam, nikome ne zamjeram ništa. Onome najgorem koji je o meni pisao, opraštam sve. Jer on je to potpisao, i to je njegovo i ničije drugo. To je njegova slika.


ukoliko mi opet napište slovo odgovorit ću vam i gdje je Isus kad ste malaksali

di je?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:30

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:I bog je muskarac...

A di smo mi zene :(

u Bogorodici tj. mi žene smo Bogorodice

onda sam ja Bog.

gospodine Espaked, promakao vam je onaj post gdje mi sve odlučujemo a ne prepuštamo odluke kristalima.. ima tamo jedna misao gdje čak i na samrti naša je posljednja.. ali i tada nam ponovo Bog daje joker zovi

pa mi smo kristali. ti si spavala na predavanjima kemije, biologije, fizike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:39

s Vama, uz Vas, u Vama


nu pogledajte sad ovaj dio evanđelja po Mateju, poznatiji kao govor na gori:

2. EVANĐEOSKA BESJEDA NA GORI


Blaženstva


Ugledavši mnoštvo, uziđe na goru. I kad sjede, pristupe mu učenici. On progovori i stane ih naučavati:
 
»Blago siromasima duhom:
njihovo je kraljevstvo nebesko!
Blago ožalošćenima:
oni će se utješiti!
Blago krotkima:
oni će baštiniti zemlju!
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
Blago milosrdnima:
oni će zadobiti milosrđe!
Blago čistima srcem:
oni će Boga gledati!
Blago mirotvorcima:
oni će se sinovima Božjim zvati!
Blago progonjenima zbog pravednosti:
njihovo je kraljevstvo nebesko!«
 
»Blago vama kad vas – zbog mene – pogrde i prognaju i sve zlo slažu protiv vas! Radujte se i kličite: velika je plaća vaša na nebesima! Ta progonili su tako proroke prije vas!«
 
Matej 5, 1-12


... obratite pozornost na boldane riječi . .. mi smo sinovi (i kćeri - moja skromna opaska) Božji.. meso od mojega mesa krv od moje krvi.. Otac nikada ne ostavlja svoje dijete.. ali djetetu je ponekad malo biti samo dijete pa bi bio Otac.. tako se dogodilo i onom nesretniku Luciferu.. tako dakle ako netko ne želi biti Dijete Božje (o tome nam nešto govori genetika ako već ne ulazimo na teren transcendentnoga)    otići          će sa ekipom.. kome je dosta biti Dijete Božje bit će kao Bog..


je li Vam dosta vjeronauka za danas? :)


p.s. oprostite na čekanju, tipkovnica mi trokira pa se mučim s njom, a kraljevstvo mog Oca nije od ovoga svijeta da mi kupuje novu tipkovnicu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:40

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:I bog je muskarac...

A di smo mi zene :(

u Bogorodici tj. mi žene smo Bogorodice

onda sam ja Bog.

gospodine Espaked, promakao vam je onaj post gdje mi sve odlučujemo a ne prepuštamo odluke kristalima.. ima tamo jedna misao gdje čak i na samrti naša je posljednja.. ali i tada nam ponovo Bog daje joker zovi

pa mi smo kristali. ti si spavala na predavanjima kemije, biologije, fizike.

a zato me suprug nosi oko vrata.. hvala na pouci...  <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 14:58

metilda wrote:s Vama, uz Vas, u Vama


nu pogledajte sad ovaj dio evanđelja po Mateju, poznatiji kao govor na gori:

2. EVANĐEOSKA BESJEDA NA GORI


Blaženstva


Ugledavši mnoštvo, uziđe na goru. I kad sjede, pristupe mu učenici. On progovori i stane ih naučavati:
 
»Blago siromasima duhom:
njihovo je kraljevstvo nebesko!
Blago ožalošćenima:
oni će se utješiti!
Blago krotkima:
oni će baštiniti zemlju!
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
Blago milosrdnima:
oni će zadobiti milosrđe!
Blago čistima srcem:
oni će Boga gledati!
Blago mirotvorcima:
oni će se sinovima Božjim zvati!
Blago progonjenima zbog pravednosti:
njihovo je kraljevstvo nebesko!«
 
»Blago vama kad vas – zbog mene – pogrde i prognaju i sve zlo slažu protiv vas! Radujte se i kličite: velika je plaća vaša na nebesima! Ta progonili su tako proroke prije vas!«
 
Matej 5, 1-12


... obratite pozornost na boldane riječi . .. mi smo sinovi (i kćeri - moja skromna opaska) Božji.. meso od mojega mesa krv od moje krvi.. Otac nikada ne ostavlja svoje dijete.. ali djetetu je ponekad malo biti samo dijete pa bi bio Otac.. tako se dogodilo i onom nesretniku Luciferu.. tako dakle ako netko ne želi biti Dijete Božje (o tome nam nešto govori genetika ako već ne ulazimo na teren transcendentnoga)    otići          će sa ekipom.. kome je dosta biti Dijete Božje bit će kao Bog..


je li Vam dosta vjeronauka za danas? :)


p.s. oprostite na čekanju, tipkovnica mi trokira pa se mučim s njom, a kraljevstvo mog Oca nije od ovoga svijeta da mi kupuje novu tipkovnicu

tipkovnica ti trokira? to te Isus zajebava jer si se usudila korigirati njegove riječi jer nigdje ne pominje kćeri nego samo sinove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 15:02

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:

u Bogorodici tj. mi žene smo Bogorodice

onda sam ja Bog.

gospodine Espaked, promakao vam je onaj post gdje mi sve odlučujemo a ne prepuštamo odluke kristalima.. ima tamo jedna misao gdje čak i na samrti naša je posljednja.. ali i tada nam ponovo Bog daje joker zovi

pa mi smo kristali. ti si spavala na predavanjima kemije, biologije, fizike.

a zato me suprug nosi oko vrata.. hvala na pouci...  <3

svatko svoj kristal nosi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 15:24

evo za mativku nešto dobro. slušalice na uši and play

Estas Tonne

Tonne was born Stanislav Tonne in Ukraine, Soviet Union, where he spent his first six years. He has German and Jewish ancestry. He took up guitar aged eight. In 1990 his family moved to Israel, where he stopped playing for 11 years. Tonne served six months in Israel Defense Forces. In September 2001 he moved to New York, where he resumed playing guitar, in a duo with a violinist and street musician Michael Shulman. Since then Tonne performs at concerts, conferences, street festivals, yoga, art or other festivals worldwide.

Tonne is vegetarian. Besides Ukraine, Israel and the United States he lived in Mexico, India, France, Germany and Austria, and he rarely stayed more than one year in one place as an adult. Besides guitar he can play flute.

https://en.wikipedia.org/wiki/Estas_Tonne




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 15:35

Kada sam procitala da je nas gnjec bog skoro sam se ugusila :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum