ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Noor 12/4/2018, 00:25

yoda bi ko i sora, cjepkao hrvatsku i komade pripajao kojekome...čak i njemačkoj s čijom granicom smo 400-tinjak km udaljeni

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Guest 12/4/2018, 00:25

Pinochet wrote:
što se tiče RH ,defintivno ekonomija, stavljao sam grafikone od bakića, zaposlene hrvatice imaju najveći natalitet u EU, a obrnuto nezaposlene hrvatice imaju najmanji natalitet u EU..

Samo ako govoriš o urbanom stanovništvu, jer na selu (gdje se također žestoko pa čak i više radi) je situacija posve drugačija. Druga je priča što je selo u gadnoj krizi što se odmah vidi i po natalitetu. Oporavak sela bi automatski značio i upravno proporcionalan oporavak demografije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by prckov 12/4/2018, 00:26

Hektorović wrote:
prckov wrote:koji si ti hektorovicu majkovicu
kako si se zva
general rođo :D
cheers  ooo pa di si ti jebote pita kljukusa
jesi ziv jebote
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Hektorović 12/4/2018, 00:27

Noor wrote:yoda bi ko i sora, cjepkao hrvatsku i komade pripajao kojekome...čak i njemačkoj s čijom granicom smo 400-tinjak km udaljeni

Pa kad nismo za vladati, jednostavno nismo. Pogledaj na što sliči zemlja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Guest 12/4/2018, 00:28

Hektorović wrote:
Pinochet wrote:
Hektorović wrote:Mi smo ratnici, ali nismo za vladare... naša lička i dinarska krv previše voli jamiti... Opet nismo zbog nekih povijesnih neprilika dubinski u duši nesretni, ko što za Srbe govori episkop Grigorije, pa da u kafanama nonsop utapamo duševnu bol.
a to je to

Oni Beogradski "mangupi" i gedže nisu skužili da se iza naše pristojnosti krije ratnički mentalitet koji oni nemaju... kod njih onako zakon ulice, 10 na jednog, sačekuše, nož u leđa... ali kad je "zaj*bana" ekipa iz BG došla u Vukovar, sprašili su ih naši "citizen warriors"... pristojni obiteljski ljudi lude hrabrosti i lavljeg srca... likovi tipa Blage Zadre, koji su bez problema izdržali tjedne brutalnog warfarea, dok ovi iz BG nisu... eto to je naša genetika...

Pričaju mi da su na radijskim vezama Srbi doslovno kmečali i cvilili nakon što smo im odbii napad na Brod...

To je ono o čemu sam ja govorio na starom forumu u vezi one izjave Slobodana Miloševića kako Srbi možda ne umeju da rade, ali umeju da se biju.
Pa umeju, ali samo u kavanskim i uličnim tučnjavama, a rat je zapravo vrlo ozbiljan posao i tko ne ume da radi zapravo ne ume ni da se bije (u ratu).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Noor 12/4/2018, 00:30

Hektorović wrote:
Noor wrote:yoda bi ko i sora, cjepkao hrvatsku i komade pripajao kojekome...čak i njemačkoj s čijom granicom smo 400-tinjak km udaljeni

Pa kad nismo za vladati, jednostavno nismo. Pogledaj na što sliči zemlja.
je, malo je čudnog oblika, ajte vi k nama, da to zaokružimo :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by prckov 12/4/2018, 00:34

Hektorović wrote:
Noor wrote:yoda bi ko i sora, cjepkao hrvatsku i komade pripajao kojekome...čak i njemačkoj s čijom granicom smo 400-tinjak km udaljeni

Pa kad nismo za vladati, jednostavno nismo. Pogledaj na što sliči zemlja.
pa nije da ne umijemo
nego nam to nije bilo ni u planu
isla prvo pljacka kao primarni motiv
ni dan danas danas nije sva glad zadovoljena
furka je da je zapad lova ali ne radom nego daj odma
evo mi dosli a imamo zelja punu vrecu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Hektorović 12/4/2018, 00:36

slidingdoorsoperator wrote:To je ono o čemu sam ja govorio na starom forumu u vezi one izjave Slobodana Miloševića kako Srbi možda ne umeju da rade, ali umeju da se biju.
Pa umeju, ali samo u kavanskim i uličnim tučnjavama, a rat je zapravo vrlo ozbiljan posao
i tko ne ume da radi zapravo ne ume ni da se bije (u ratu).

Suština svega što im se dogodilo...

Srbima uvijek govorim kako im je glavna razvojna šansa kafana... u tome su i najbolji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by prckov 12/4/2018, 00:39

Hektorović wrote:
slidingdoorsoperator wrote:To je ono o čemu sam ja govorio na starom forumu u vezi one izjave Slobodana Miloševića kako Srbi možda ne umeju da rade, ali umeju da se biju.
Pa umeju, ali samo u kavanskim i uličnim tučnjavama, a rat je zapravo vrlo ozbiljan posao
i tko ne ume da radi zapravo ne ume ni da se bije (u ratu).

Suština svega što im se dogodilo...

Srbima uvijek govorim kako im je glavna razvojna šansa kafana... u tome su i najbolji.
sve srbe koje znam ili su bili na muzici kavana - patnja
ako su nekakvi intelektualci onda muzika sa naglaskom na lijevu ideologiju (tekstovi ili izvodaci skloni tom konceptu)
ili ako su gejovi - madona
naravno, ogromna vecina je na kavani i patnji
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Guest 12/4/2018, 11:39

Kermit wrote:Drž se zorice brunclik

vidi, ako se pojavis u bgdu,
nije nemoguce da i ti postanes ministar ili predsednik !?
tako da je tvoj komentar sasvim ok !
mi smo budale, vi znate sta je za srbiju najbolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Guest 12/4/2018, 12:12

srbija je, kraljevina, imala dobre odnose sa car. rusijom
sve do oktobarske revolucije. 
ali nikada nije zbog tih odnosa sjabala odnose sa zapadom. 
nakon oktobarske revolucije kralj nije hteo da prizna komuniste, valjda 10 god. 
priznao je na nagovor zapada, tek nakon sto je zapad priznao boljsevike.
sa dolaskom tita u bg, odnosno tita i srba partizana, 
stanje se drasticno promenilo do rezolucije inf.biroa. dalje prati titove
stavove i t.d. sve do dolaska s.m. (m.m. ) kada  istocna opcija  preuzima primat u pol. smislu. 
opcija latinke perovic, nepovratno je pokopana, kao i umerena opcija milana st. protica !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'" - Page 4 Empty Re: "Srušen vekovni san Rusije, čeka je 'sto godina samoće'"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum