ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRO COP jebe majku Čardaku

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

CRO COP jebe majku Čardaku - Page 3 Empty Re: CRO COP jebe majku Čardaku

Post by Guest Wed 11 Apr - 23:45

kaja wrote:Metilda me hakirala da me zamrzite , koja je to udbasica , nemate pojma 
:)

drugarica Metilda molim. bila je član SKJ i knjigovođa u preduzeću zamračila pare fakturirala i falsificirala bilance itd. itd. kaže morala sam takvo je bilo vrijeme trebalo je živjet.

to joj je nekakav alibi? danas je turbo katolička fundamentalistica. da se promijeni sistem opet će bit drugarica iz partije i reć će da je morala tako jer bla bla...

Guest
Guest


Back to top Go down

CRO COP jebe majku Čardaku - Page 3 Empty Re: CRO COP jebe majku Čardaku

Post by catabbath Thu 12 Apr - 1:51

Gnječ wrote:bila je član SKJ i knjigovođa u preduzeću zamračila pare fakturirala i falsificirala bilance itd. itd. kaže morala sam takvo je bilo vrijeme trebalo je živjet.

to joj je nekakav alibi? danas je turbo katolička fundamentalistica. da se promijeni sistem opet će bit drugarica iz partije i reć će da je morala tako jer bla bla...

SKJ, HZD ista partija. Paraziti su samo promijenili dres, prvo komunjare, sad katolibani a ako nas mujage okupiraju u bliskoj budućnosti, Metilda će se zamotati a sinove dati obrezati
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

CRO COP jebe majku Čardaku - Page 3 Empty Re: CRO COP jebe majku Čardaku

Post by Noor Thu 12 Apr - 2:13

daj pustite vise Metildu na miru..ko pirane ste krvozedni

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

CRO COP jebe majku Čardaku - Page 3 Empty Re: CRO COP jebe majku Čardaku

Post by Sora Thu 12 Apr - 4:58

catabbath wrote:
Gnječ wrote:bila je član SKJ i knjigovođa u preduzeću zamračila pare fakturirala i falsificirala bilance itd. itd. kaže morala sam takvo je bilo vrijeme trebalo je živjet.

to joj je nekakav alibi? danas je turbo katolička fundamentalistica. da se promijeni sistem opet će bit drugarica iz partije i reć će da je morala tako jer bla bla...

SKJ, HZD ista partija. Paraziti su samo promijenili dres, prvo komunjare, sad katolibani a ako nas mujage okupiraju u bliskoj budućnosti, Metilda će se zamotati a sinove dati obrezati
Covjek uspio hrvatsku povijest opisati u dva reda . 
Nije lose

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

CRO COP jebe majku Čardaku - Page 3 Empty Re: CRO COP jebe majku Čardaku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum