ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Životinja Assad izvela kemijski napad

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by Guest Mon 9 Apr - 15:24

Ama nema teorije da netko ima ne znam kakve informacije oko toga koliko je ljudi poginulo. Sad će svi krenut srat izginulo je toliko ili toliko. To znaju najbolje eventualno Sirijci ako im je nekoga ubilo.

Guest
Guest


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by Guest Mon 9 Apr - 15:25

Rusi su napisali 14 poginulih i uništena tehnika. Iranci pišu o tome da su oborili sve ćifutske rakete :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by Guest Mon 9 Apr - 15:27

Pinochet wrote:Rusi su napisali 14 poginulih i uništena tehnika. Iranci pišu o tome da su oborili sve ćifutske rakete  :D :D

Za svakoga ponešto  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by RayMabus Mon 9 Apr - 15:31

MaximusDecimusMiridije wrote:Ama nema teorije da netko ima ne znam kakve informacije oko toga koliko je ljudi poginulo. Sad će svi krenut srat izginulo je toliko ili toliko. To znaju najbolje eventualno Sirijci ako im je nekoga ubilo.
Pa ja koliko vidim i Rusi i Sirijci govore o 14 poginulih 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/rusija-iza-napada-na-sirijsku-bazu-stoji-izrael
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by Guest Mon 9 Apr - 15:39

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ama nema teorije da netko ima ne znam kakve informacije oko toga koliko je ljudi poginulo. Sad će svi krenut srat izginulo je toliko ili toliko. To znaju najbolje eventualno Sirijci ako im je nekoga ubilo.
Pa ja koliko vidim i Rusi i Sirijci govore o 14 poginulih 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/rusija-iza-napada-na-sirijsku-bazu-stoji-izrael

Ma ne znaju oni što govore. Napisa čovjek sve oboreno sa sveznajućim smajlijem na kraju rečenice. Dakle sve jasno i krajnje je neuljodno iznositi javnu sumnju u kolege.  jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by Eroo Mon 9 Apr - 15:50

MaximusDecimusMiridije wrote:Nakon što su im oborili svih 8 raketa zanimljivosti razgovora radi su rekli da im je nekoliko ljudi poginulo...od nečega drugog  :D
Valjda od bočnih topova s boka F-15, prilikom povratka aviona  kući. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74957
2016-07-22


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by RayMabus Mon 9 Apr - 15:59

Nevidim razlog zašto bi više strana govorilo jednu te istu stvar, zna se da su u toj bazi iranski su 22 i ako su od osam projektila oborili pet a tri su došle do cilja a gađane su stajanke za avione na aerodromu koje po noći čuvaju Iranci a to su projektili velike razorne moći jer moraju probiti betonski pokrov ispod kojih su parkirani avioni onda je ošlo sve u tri pičke materinu tu skupa sa tim noćnim iranskim čuvarima oko takvih objekata
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Životinja Assad izvela kemijski napad  - Page 8 Empty Re: Životinja Assad izvela kemijski napad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum