ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by Leviathan2 6/4/2018, 20:08

Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Mogao je sineku naci i bolji posao.
pa mogao je i sin sam naći.. mi moramo uvoziti srbe i muslimane, protiv kojih je njegov stari "krvave gaće noso po velebitu" prije 20godina, da bi ovaj ladio jaja u državnom sektoru, umjesto da maloga pošalje na obalu da se očeliči jednu turističku sezonu, tako da jedan jadni slavonac mora u dalmaciji tući smjenu za još jedna parazitska usta..
e jebiga, onda bi mali morao preko velebita a to ni stari nije uspio :)

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by jastreb 6/4/2018, 20:16

catabbath wrote:U biti cila obitelj Culej su paraziti na državnoj sis. Otac Stevo je bandit s povlasticama a ostatak obitelji su retardi koji imaju sreće da je stari bandit u slučajnoj državi kojom vlada mafija.
Ma da,to se zna. Zagorci kolonisti. Znam ih. Čak sam i jednu  cupi jebavo iz tog sela. Bila je luda ko šiba.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by michaellcmacha 6/4/2018, 21:47

Pinochet wrote:ako šta index.hr  laže, tipa da je ovaj dva puta kažnjavan dok je radio kao pandur, onda culej može tužiti index.hr i dignuti lijepih 10 000€ štete u roku par mjeseci
neću tvrditi ali koliko sam čuo od kolege kojem je stevo prepričao razloge zašto mu je sin bio disciplinski kažnjavan, radilo se o situacijama koje su neposredno prethodile njegovom davanju otkaza... a vezano je uz neposluh koji je proizašao iz revolta kad su se događale one situacije svima nama znane iz razdoblja Ostojićevog ministrovanja žandarima..... ja osobno mogu reći da sam u vrijeme kad je spomenuti bio ravnatelj policije za vrijeme pedera ministra lučina, također bio disciplinski tretiran u nekoliko navrata izvan svakog zdravorazumskog tijeka, neda mi se sad detalje iznositi... uglavnom bez da ga branim jer ga na kraju krajeva ni ne poznam ali moguće da je bio kažnjavan kao i ja čisto zbog javnog iznošenja svojih stavova koji nisu u datom trenutku bili podobni pa kad je vidio kud to vodi jednostavno je dao otkaz... slično sam i ja napravio jer nisam htio zbog ološa koji mi je život zagorčavao do krajnjih granica sjebati i svoj i život cijele svoje obitelji... ko da nije dovoljno sjeban
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by Guest 6/4/2018, 22:05

ma uredu onda. samo ti si posebna priča, ti si branitelj dragovoljac, i logično je da će te posli rata zaposliti u vojsku, policiju, ili negdje u ministarstvo obrane, ili negdje državni sektor, ali mali Culeju, posla ima na obali koliko god hoćeš.  niti se momak ratovao, niti je ikakve probleme imao u životu, dapače stari mu je od države dobro nagrađen, tako da je momak živio privilegiran život, kakav nema 95% drugih njegovih vršnjaka
policije imamo 3x više nego u yugoslaviji, po broju policajaca po stanovniku, hrvatska je uz poludiktatorsku rusiju i bjelorusiju i srbiju , pri svjetskom vrhu(ne na samom, ali pri svjetskom vrhu), a na jadranskoj obali fale deseci tisuća radnika , a govori se o uvozu srba i muslimana protiv kojih smo ratovali.. mogao se sin culeja okušati na obali... nije se trebao vraćati na pretrpani državni sektor, tako da on bude još jedna gladna usta koja se moraju hranit,(a sve je manje onih koji hrane, toliko da ćemo uskoro naseljavati srbe po slavoniji i dalmatinskom zaleđu) nego je mogao raditi na jadranu, steći neko iskustvo u privatnom sektoru - pogotovo jer je on mlad, prilika mu je da se radi, čelići, usput će biti na obali, smještaj more, strankinje, a ne stari koristi političke veze i stvara od njega parazita ..

OK, još bi i podržao da mu je sin postao profesionalni vojnik, jer vojske nikada dosta, ali policije imamo previše, toliko previše da počinju hvatati babe kako prodaju duvan na pazaru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by catabbath 6/4/2018, 22:13

Govno otac govno sinovi paraziti

_________________
Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by michaellcmacha 6/4/2018, 22:52

Pinochet wrote:ma uredu onda. samo ti si posebna priča, ti si branitelj dragovoljac, i logično je da će te posli rata zaposliti u vojsku, policiju, ili negdje u ministarstvo obrane, ili negdje državni sektor, ali mali Culeju, posla ima na obali koliko god hoćeš.  niti se momak ratovao, niti je ikakve probleme imao u životu, dapače stari mu je od države dobro nagrađen, tako da je momak živio privilegiran život, kakav nema 95% drugih njegovih vršnjaka
policije imamo 3x više nego u yugoslaviji, po broju policajaca po stanovniku, hrvatska je uz poludiktatorsku rusiju i bjelorusiju i srbiju , pri svjetskom vrhu(ne na samom, ali pri svjetskom vrhu), a na jadranskoj obali fale deseci tisuća radnika , a govori se o uvozu srba i muslimana protiv kojih smo ratovali.. mogao se sin culeja okušati na obali... nije se trebao vraćati na pretrpani državni sektor, tako da on bude još jedna gladna usta koja se moraju hranit,(a sve je manje onih koji hrane, toliko da ćemo uskoro naseljavati srbe po slavoniji i dalmatinskom zaleđu) nego je mogao raditi na jadranu, steći neko iskustvo u privatnom sektoru - pogotovo jer je on mlad, prilika mu je da se radi, čelići, usput će biti na obali, smještaj more, strankinje, a ne stari koristi političke veze i stvara od njega parazita ..

OK, još bi i podržao da mu je sin postao profesionalni vojnik, jer vojske nikada dosta, ali policije imamo previše, toliko previše da počinju hvatati babe kako prodaju duvan na pazaru
kriva percepecija... evo primjera kod mene ppsisak ima 50 zaposlenih uključujući i administrativne zaposlenike... područje djelovanja te pp prostire se od ogulinca na sjeveru (pp vg) pa na jugu sve do suvaja, na istoku do potoka i na zapadu do pokupskog a to ti je nihil ogroman teritorij kojeg na dnevnoj bazi pokrivaju dvije dnevne ophodne patrole u dvije smjene, plus 8 ljudi raspodijeljenih u 4 teritorijalna sektora od kojih svaki od njih po dva ili tri dana čeka da dobije automobil u zaduženje da bi otišao na svoj sektor dok drugi kolega obrađuje na dnevnoj razini više pošte nego potari na svojim poštarskim rejonima.... znači imamo 24 policajca na 3 općine od kojih sisačka broji grad sisak i 35 naselja koji spadaju pod sisak s ukupno oko 60 000 stanovnika, lekenik broji mjesto lekenik i 18 mjesta koja spadaju u općinu, s ukupno oko 6500 stanovnika i općina martinska ves sa 16 mjesta koja pripadaju općini  s ukupno oko 4500 stanovnika, ukupna površina koju teritorijalno pokrivaju spomenuta 24 policijska službenika iznosi 773 kvadratna kilometra od kojih pola mjesta nema adekvatno pristupnu cestovnu infrastrukturu, neka mjesta su doslovno ili u statusu zone sumraka ili u statusu gdje je Bog odavno rekao laku noć... npr mjesto lekeničke poljanje ili brežane lekeničke ni na jednoj kući nećeš naći kućnog broja, a u koju god kuću uđeš nećeš naći trijeznog ni svata ni snajke, a babe i djedovi su doslovno cijelu zadnju epohu doživljenja ušlagirani od prekomjernih doza nekvalitetnih alkoholnih pića oš rakije oš vina tzv delanaca i sad ti veliš da je kod nas previše policije, mi čak imamo i sreću što smo na onoj trasi zaprašivanja chemtrailsa a sad je izgleda već dugi niz godina na meniju fluor i jod u raznim derivacijama pa nema puno "sikiranja" tek tu i tamo s vremena na vrijeme...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by L'âme 7/4/2018, 01:04

Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Mogao je sineku naci i bolji posao.
pa mogao je i sin sam naći.. mi moramo uvoziti srbe i muslimane, protiv kojih je njegov stari "krvave gaće noso po velebitu" prije 20godina, da bi ovaj ladio jaja u državnom sektoru, umjesto da maloga pošalje na obalu da se očeliči jednu turističku sezonu, tako da jedan jadni slavonac mora u dalmaciji tući smjenu za još jedna parazitska usta..
Budi ti policjot kad je to posao iz snova.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by Guest 7/4/2018, 01:48

maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Mogao je sineku naci i bolji posao.
pa mogao je i sin sam naći.. mi moramo uvoziti srbe i muslimane, protiv kojih je njegov stari "krvave gaće noso po velebitu" prije 20godina, da bi ovaj ladio jaja u državnom sektoru, umjesto da maloga pošalje na obalu da se očeliči jednu turističku sezonu, tako da jedan jadni slavonac mora u dalmaciji tući smjenu za još jedna parazitska usta..
Budi ti policjot kad je to posao iz snova.
prvo nebih nikako mogao biti tako jeftina ali najprljavija sluga ovom anti Hrvatskom čardak režimu. uloga današnje policije nije zaštita interesa Hrvata, nego čuvanje čardak poretka , jednostavno nebi mogao zaustavljati građane i pisati im glupe kazne od par stotina kuna za bezvezne prekršaje , a sa druge strane Ramljak i HDZ samo preko Agrokora i Američkog lešinarskog fonda će oštetiti iste građane za milijarde kuna, a ja da hapsim klince koji se ubijaju u privatnom sektoru za 3000kn pa zapale joint, pa da njih trpam po zatvor, ili bakice koje prodaju božićna drvca , njima šaljem ovrhe. i to za 4000kn . nema šanse. puno mi je draža bila ona policija 90tih i početkom 2000tih, kada si mogao izvadit 100kn i riješiti problem, ovako imaš policijsku državu, gdje sa jedne strane policija čuva ove lopine na vlasti a sa druge strane terorizira obično pučanstvo

drugo, čini mi se da momak za ništa drugo nije sposoban, mislim na obali fale deseci tisuća radnika svih profila, zar mu stari mora povlačiti vezu i trpati ga u panduriju, što mu stari nije rekao "a slušaj sine do sada sam ti ja sve omogućio u životu, standard kakav nema 95% tvojih vršnjaka, aj otuci jednu sezonu na obali itd", a ne "aj evo sredit ću ti ja nazad posao u panduriji"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by Guest 7/4/2018, 01:52

michaellcmacha wrote:
Pinochet wrote:ma uredu onda. samo ti si posebna priča, ti si branitelj dragovoljac, i logično je da će te posli rata zaposliti u vojsku, policiju, ili negdje u ministarstvo obrane, ili negdje državni sektor, ali mali Culeju, posla ima na obali koliko god hoćeš.  niti se momak ratovao, niti je ikakve probleme imao u životu, dapače stari mu je od države dobro nagrađen, tako da je momak živio privilegiran život, kakav nema 95% drugih njegovih vršnjaka
policije imamo 3x više nego u yugoslaviji, po broju policajaca po stanovniku, hrvatska je uz poludiktatorsku rusiju i bjelorusiju i srbiju , pri svjetskom vrhu(ne na samom, ali pri svjetskom vrhu), a na jadranskoj obali fale deseci tisuća radnika , a govori se o uvozu srba i muslimana protiv kojih smo ratovali.. mogao se sin culeja okušati na obali... nije se trebao vraćati na pretrpani državni sektor, tako da on bude još jedna gladna usta koja se moraju hranit,(a sve je manje onih koji hrane, toliko da ćemo uskoro naseljavati srbe po slavoniji i dalmatinskom zaleđu) nego je mogao raditi na jadranu, steći neko iskustvo u privatnom sektoru - pogotovo jer je on mlad, prilika mu je da se radi, čelići, usput će biti na obali, smještaj more, strankinje, a ne stari koristi političke veze i stvara od njega parazita ..

OK, još bi i podržao da mu je sin postao profesionalni vojnik, jer vojske nikada dosta, ali policije imamo previše, toliko previše da počinju hvatati babe kako prodaju duvan na pazaru
kriva percepecija... evo primjera kod mene ppsisak ima 50 zaposlenih uključujući i administrativne zaposlenike... područje djelovanja te pp prostire se od ogulinca na sjeveru (pp vg) pa na jugu sve do suvaja, na istoku do potoka i na zapadu do pokupskog a to ti je nihil ogroman teritorij kojeg na dnevnoj bazi pokrivaju dvije dnevne ophodne patrole u dvije smjene, plus 8 ljudi raspodijeljenih u 4 teritorijalna sektora od kojih svaki od njih po dva ili tri dana čeka da dobije automobil u zaduženje da bi otišao na svoj sektor dok drugi kolega obrađuje na dnevnoj razini više pošte nego potari na svojim poštarskim rejonima.... znači imamo 24 policajca na 3 općine od kojih sisačka broji grad sisak i 35 naselja koji spadaju pod sisak s ukupno oko 60 000 stanovnika, lekenik broji mjesto lekenik i 18 mjesta koja spadaju u općinu, s ukupno oko 6500 stanovnika i općina martinska ves sa 16 mjesta koja pripadaju općini  s ukupno oko 4500 stanovnika, ukupna površina koju teritorijalno pokrivaju spomenuta 24 policijska službenika iznosi 773 kvadratna kilometra od kojih pola mjesta nema adekvatno pristupnu cestovnu infrastrukturu, neka mjesta su doslovno ili u statusu zone sumraka ili u statusu gdje je Bog odavno rekao laku noć... npr mjesto lekeničke poljanje ili brežane lekeničke ni na jednoj kući nećeš naći kućnog broja, a u koju god kuću uđeš nećeš naći trijeznog ni svata ni snajke, a babe i djedovi su doslovno cijelu zadnju epohu doživljenja ušlagirani od prekomjernih doza nekvalitetnih alkoholnih pića oš rakije oš vina tzv delanaca i sad ti veliš da je kod nas previše policije, mi čak imamo i sreću što smo na onoj trasi zaprašivanja chemtrailsa a sad je izgleda već dugi niz godina na meniju fluor i jod u raznim derivacijama pa nema puno "sikiranja" tek tu i tamo s vremena na vrijeme...
pa čuo sam jednu sličnu priču od jednog osječkog policajca, kaže da njih fali na terenu, a da sa druge strane je gužva i trpačina po kancelarijama na izmišljena radna mjesta.. ali onda se sjetim one situacije gdje onaj pandur reketar baca staru ženu na pod i nabija joj lisice , jer je prešla praznu cestu nepropisno.. da mi onako uradi neko materi, ja bi ga i brat našli i napucali ..

tako da je sasvim moguće da si u pravu, ili je možda to tvoj instikt od prije, ono učenje koliko mora biti policije na koliko ljudi.. šta ima veze ako ne kontrolirate ništa.. ako tko koga potegne sjekirom, vi kada dođete već je gotovo.. pusti ljude da živu, ako netko nekoga ide potegnut sikirom, neznam..

sićam se prije 5-6godina pandurije po splitu.. izađeš zimi u centar grada, samo policajci, nigdje ljudi(jer je ladno udara bura) a onda ovi rade pretres na svakoga prolaznika.. međutim, ove godine dosta bolja situacija, manje ih viđaš na ulici i zanimljivo manje pregledavaju ljude, kao da je i njima pun kurac svega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by michaellcmacha 7/4/2018, 09:50

nije to moj instinkt nego podaci pa moji kolege i dan danas još poneki rade pa znam kako sustav danas funkcionira... samo komentiram navlakušu ngo ekipe koja kontinuirano barata ne krivim nego lažnim podacima i u vezi broja policajaca i u vezi broja vojnika..., ja osobno NIKAD nisam napisao nikom kaznu po prometu i nikad nisam maltretirao klince za joint, radio sam dobrih 5-6 godina svaki dan prekovremeno a da mi to nikad nije bilo plaćeno, uglavnom bio fokusiran na nasilnike i na kriminalce... ma mislim jebe mi se kao i u svemu drugom tako i u policiji nisu svi isti niti su iz istih razloga i povoda radili ili rade taj posao... evo ti samo primjera za vojsku u DR... dok sam ja bio i dragovoljac i ratujući davao sve od sebe da nas se ne etiketira kao ološ... onaj yehudi je okolo mlatarao srbosjekom i plašio ljude (srbe) i pitaj boga šta sve nije radio i za pitaj boga kakva sve ne sranja po pozadini što je radio još ga ova država nagradi dobrom mirovinom i omogući mu da pljuje po njoj i da se bavi i nadalje kojekakvim protuzakonitim radnjama tipa podvođenje, ucjenjivanje i slično.... i onda još usput viče okolo ustaše ustaše...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by dzango 7/4/2018, 10:03

Pandurska posla.

_________________
Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by dijagram 7/4/2018, 11:13

I plenki ce svoj podmladak u muriju, i zoki milanovic isto.
Seks bi svog , al ga zela droga prejako pa ga vise nema.
Zna bagra di je dobro.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by darth_vader 7/4/2018, 13:00

michaellcmacha wrote:
Pinochet wrote:ako šta index.hr  laže, tipa da je ovaj dva puta kažnjavan dok je radio kao pandur, onda culej može tužiti index.hr i dignuti lijepih 10 000€ štete u roku par mjeseci
neću tvrditi ali koliko sam čuo od kolege kojem je stevo prepričao razloge zašto mu je sin bio disciplinski kažnjavan, radilo se o situacijama koje su neposredno prethodile njegovom davanju otkaza... a vezano je uz neposluh koji je proizašao iz revolta kad su se događale one situacije svima nama znane iz razdoblja Ostojićevog ministrovanja žandarima..... ja osobno mogu reći da sam u vrijeme kad je spomenuti bio ravnatelj policije za vrijeme pedera ministra lučina, također bio disciplinski tretiran u nekoliko navrata izvan svakog zdravorazumskog tijeka, neda mi se sad detalje iznositi... uglavnom bez da ga branim jer ga na kraju krajeva ni ne poznam ali moguće da je bio kažnjavan kao i ja čisto zbog javnog iznošenja svojih stavova koji nisu u datom trenutku bili podobni pa kad je vidio kud to vodi jednostavno je dao otkaz... slično sam i ja napravio jer nisam htio zbog ološa koji mi je život zagorčavao do krajnjih granica sjebati i svoj i život cijele svoje obitelji... ko da nije dovoljno sjeban

Ne ćudim se u ovoj državi ničemu...a za imanje kićme, čovjek se mora pripremiti na itekakvo iživljavanje i šikaniranje na poslu...jednostavo su običaji "unas" takvi...vrlo dobro znam o čemu pričaš, na žalost...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by L'âme 7/4/2018, 13:21

dijagram wrote:I plenki ce svoj podmladak u muriju, i zoki milanovic isto.
Seks bi svog , al ga zela droga prejako pa ga vise nema.
Zna bagra di je dobro.
X

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur - Page 2 Empty Re: Culejov sin pandur - već dva puta kažnjavan u policiji, ne zadovoljava fizičke uvjete , dao otkaz i sada ponovo pandur

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum