ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by michaellcmacha Fri 6 Apr - 2:10

RayMabus wrote:Ja proučavam

Samohodni top Cesar francuske proizvodnje košta šest i pol miljona dolara komad 

Domet od 40 km ugrožava i francuske brodove koji od Otranta idu prema Baru

Većina proizvođača takvog tipa haubice su i zemlje koje imaju mornaricu 

Čisto sumnjam da će to itko njima prodati a kamoli donirat 

No ja neću napadati Albaniju niti ploviti tu sa ciljem da ih ugrozim.

No Italijani hoće 

Halo Tirana, top 122 mm , cijena prava sitnica
haubicama se ne gađaju brodovi... ni oni usidreni a kamoli oni koji plove... u pravilu se radi o kopnenim otvorenim ili zaklonjenim statičnim ciljevima.... u koje definitivno ne spada pomorsko brodovlje u pokretu...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 9:38

Normalno da se gađaju, ja san ka dite to gleda uživo, s Marjana top a iz kaštelanskog zaljeva brod oče izaći 

Ćime je gađano brodovlje JNA nego topovima 

Za Albaniju je to sasvim dovoljno da drži Italijane podalje od ideje iskrcavanja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 9:46

Čak i iz tenka je jedan pogođen

Topovi su ti dovoljni za držat nekoga dalje od ideje iskrcavanja na obalu 

RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 10:02

Grčka i Turska su članice NATO i onda će Italija izvršiti tihu okupaciju CG i Albanije pa će otići u Sarajevo i dogovorit se sa njima isto ko šta su se sa četnicima dogovorili da netko drži zaleđe Dalmacije i Kvarnera 

To moramo blokirati 

Hrvatska artiljerija i albanska moraju usko surađivati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 10:09

To su njihovi vojni planovi , uvijek bili i ostali 

Osvojiš krajeve Istra i Albanija prvo Albanija radi Otranta dakle nitko nemože ući onda su sad na Kosovu uz granicu CG gdje je Sanđak a muslimani čine 20% CG

Njihovi zapovijednici lagano idu u Sarajevo i surađuju sa OS BiH dakle Bošnjaci su im idealni kao saveznika vojska u zaleđu isto što je u ww2 ovdje bila dinarska četnička divizije samo sad su potegli sa Bošnjacima zonu od Bihaća do Kosova

Idealni da dođu Hrvatima i CG s leđa i drže vojno zaleđe u korist Italijana
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 10:14

Vama ovo izgleda kao loš trip ali ovo vam je živa istina 

Provjerite pa ćete shvati šta im je vojni plan za zonu od Trsta do Otranta u slučaju velikog vojnog sukoba u Evropi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 10:32

Ako se na vrijeme neprozru njihovi vojni planovi i neblokira tiha okupacija Albanije i CG a gospodo draga najbolje vam se odma predat jer je rat izgubljen 

Oni će povući svoju crtu, prekinit donji dio Hrvatske ispod Karlovca, Bošnjaci će im biti vojska koja ćuva sjevernu granicu s ovo sve ispod njihovo roblje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by Guest Fri 6 Apr - 10:55

RayMabus wrote:Ako se na vrijeme neprozru njihovi vojni planovi i neblokira tiha okupacija Albanije i CG a gospodo draga najbolje vam se odma predat jer je rat izgubljen 

Oni će povući svoju crtu, prekinit donji dio Hrvatske ispod Karlovca, Bošnjaci će im biti vojska koja ćuva sjevernu granicu s ovo sve ispod njihovo roblje
pa je istina, i meni izgleda ko da je krajnji cilj cijeloga ovoga cirkusa sto nam se desava raskomadat sve ove drzave i staviti ih direktno pod cizmu "zapadnjaka". Samo to rade sad na drugaciji nacin, ne izravno napadom nego prvo unistavaju ekonomski, politicki i demografski, onda otkupljuju sve tvrtke, banke, nekretnine u svoje ruke i na kraju slome sve i posvadjaju do te mjere kad dodju sa vojskom ljudi ce ih docekati ko osloboditelje i klicat im i bacat cvijece. Tuda to vodi i ide im dobro za sada, i da nema Gromovnika Iknara uopce ne sumnjam i najmanje da bi to tako zavrsilo uz potpuni pristanak i zadovoljstvo naseg naroda jerbo smo mi kako ono bijase, "dobri sluge a losi gospodari". Pa ko sluge i kmetovi, lijepo klikcuci tima istima koji su ih u biti unistili, totalno predati dobrovoljno, svojevoljno i uz odusevljenje ogrlicu i lanac i napokon ce biti san snova od kmetskog zivota: rinatanje u zamijenu za hranu i krov nad glavom, umjesto ovoga sto sada imamo dakle rintanje bez hrane i krova nad glavom. Eto svi budu zadovoljni i mirna bosna, sto da ti kazem drugo, ako imas kakvog optimizma svaka ti cast, ja jedino zbog Iknara imam optimizma inace ciao djaci, godisnji prije rintanja do smrti i tako... Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 11:32

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ako se na vrijeme neprozru njihovi vojni planovi i neblokira tiha okupacija Albanije i CG a gospodo draga najbolje vam se odma predat jer je rat izgubljen 

Oni će povući svoju crtu, prekinit donji dio Hrvatske ispod Karlovca, Bošnjaci će im biti vojska koja ćuva sjevernu granicu s ovo sve ispod njihovo roblje
pa je istina, i meni izgleda ko da je krajnji cilj cijeloga ovoga cirkusa sto nam se desava raskomadat sve ove drzave i staviti ih direktno pod cizmu "zapadnjaka". Samo to rade sad na drugaciji nacin, ne izravno napadom nego prvo unistavaju ekonomski, politicki i demografski, onda otkupljuju sve tvrtke, banke, nekretnine u svoje ruke i na kraju slome sve i posvadjaju do te mjere kad dodju sa vojskom ljudi ce ih docekati ko osloboditelje i klicat im i bacat cvijece. Tuda to vodi i ide im dobro za sada, i da nema Gromovnika Iknara uopce ne sumnjam i najmanje da bi to tako zavrsilo uz potpuni pristanak i zadovoljstvo naseg naroda jerbo smo mi kako ono bijase, "dobri sluge a losi gospodari". Pa ko sluge i kmetovi, lijepo klikcuci tima istima koji su ih u biti unistili, totalno predati dobrovoljno, svojevoljno i uz odusevljenje ogrlicu i lanac i napokon ce biti san snova od kmetskog zivota: rinatanje u zamijenu za hranu i krov nad glavom, umjesto ovoga sto sada imamo dakle rintanje bez hrane i krova nad glavom. Eto svi budu zadovoljni i mirna bosna, sto da ti kazem drugo, ako imas kakvog optimizma svaka ti cast, ja jedino zbog Iknara imam optimizma inace ciao djaci, godisnji prije rintanja do smrti i tako... Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 1f602
A baš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 11:48

Ja i onako pričam, čitam i pišem italijanski jezik tako da meni neće nešto previše past italijanska okupacija od Otranta do Trsta pa jedno oko 200 km u dubinu Balkana

Kad je narod ovdje već posvjesno prihvatio novog okupatora pošto su ovi domaći sve razjebali u zadnjih trideset godina onda tko sam ja da se oponiram takvoj odluci narodnih masa

La vita continua

RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 11:57

Onda ćemo plan B

Italija stavlja pod kontrolu CG i Albaniju te ulazi u BiH a Mađarska i Austrija je blokiraju u Sloveniji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 12:05

A Grčka neka se sama snalazi kad nekuži geostrategiju 

Sa planom B Grčka postaje Italijanska kujica jer Sicilija je Italija a onda još kad stave Albaniju  Kosovo i CG te Otrant pod svoju kontrolu onda su u potpunosti odsječeni od ostatka Evrope
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by Guest Fri 6 Apr - 12:22

RayMabus wrote:Ćime je gađano brodovlje JNA nego topovima 

To se i radi topovima, a ne haubicama ili npr. minobacačima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 12:28

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ćime je gađano brodovlje JNA nego topovima 

To se i radi topovima, a ne haubicama ili npr. minobacačima.
Ma sve isti kurac ako smo zaključili da prelazimo na plan B
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by Guest Fri 6 Apr - 12:32

RayMabus wrote:Ja i onako pričam, čitam i pišem italijanski jezik tako da meni neće nešto previše past italijanska okupacija od Otranta do Trsta pa jedno oko 200 km u dubinu Balkana

Kad je narod ovdje već posvjesno prihvatio novog okupatora pošto su ovi domaći sve razjebali u zadnjih trideset godina onda tko sam ja da se oponiram takvoj odluci narodnih masa

La vita continua

ma ne treba dizati ruke jos. Nije tako crno imamo mi Gromovnika Iknara. Ja nemam nista generalno gledano protiv njegovog plana o utocistu za ljude, mjestu gdje ljudi mogu zivjeti onako kako je Bog to i htio. Ali za tako nesto moras maknuti kmetove i moras maknuti parazite. Kmetovi se vec sami po sebi micu sada i napustaju brod i bjeze tamo di su im gospodari kakve traze, a parazitima ce trebat dati nogom u guzicu. Ono sto valja i ostane ce dobit krila jer ce im Gromovnik Iknar dati krila, nece trebati cak niti red bull. Jednom kad to sredimo, i imamo utociste za ljude mozemo siriti to dalje, dakle nije jos da je tvoj plan a beskoristan, samo ovisi o Iknaru i situaciji ovdje kako ce se razvijat. Ne brini, Bog nas ipak voli sve, nece dopustiti da zivimo ko robovi, ali lekcija ce morati biti   Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 1f607


Last edited by Leteca Pegla on Fri 6 Apr - 12:34; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by Guest Fri 6 Apr - 12:34

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ćime je gađano brodovlje JNA nego topovima 

To se i radi topovima, a ne haubicama ili npr. minobacačima.
Ma sve isti kurac ako smo zaključili da prelazimo na plan B

Ma naravno da nije isto, jer je riječ o različitim oruđima, projektilima, punjenjima, dometima, vremenima doleta projektila na cilj itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 12:36

Pa i nisam digao ruke , samo sam prešao na plan B 

Grčka će biti odsječena jer Sicilija je Italija a stavljanje Kosova  Albanije i CG pod italijansku kontrolu kad se uzme u obzir da su u zavadi sa Makedonijim i to ih odsjeca od ostatka Evrope a pošto je Turska isto NATO logično da će ih hrpa ostat neutralno jer neće Italija objaviti rat Turskoj radi Grčke
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 12:53

Plan B je drukčiji od plana A

lol! 

Italija će izolirat Grčku i u sukob Grčke i Turske niti jedna članica NATOa neće ući 

Grčkoj je onda NATO nepotreban 

Izađi ako hoćeš i bit ćeš samo EU tj izbačena Amerika i Britanija a vlada Brisel (trokut Francuska, Italija, Njemačka)

To je plan B
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by Guest Fri 6 Apr - 13:09

RayMabus wrote:Plan B je drukčiji od plana A

lol! 

Italija će izolirat Grčku i u sukob Grčke i Turske niti jedna članica NATOa neće ući 

Grčkoj je onda NATO nepotreban 

Izađi ako hoćeš i bit ćeš samo EU tj izbačena Amerika i Britanija a vlada Brisel (trokut Francuska, Italija, Njemačka)

To je plan B
ajde, dok i tebe imamo ne trebamo previse brinut. Vjerojatno imas i plan C u rukavu negdje je li.... Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 1f609 

ajd odo ja uzivat malo u suncu, krasan je dan danas....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by RayMabus Fri 6 Apr - 13:11

EU u vojnom smislu treba Grčku izolirat i ostavit na cjedilu

Uostalom EU nije vojna organizacija, imaju fino Britance i Amerikance koji žele Tursku u NATO pa neka Grčka njih zove da im pomogne protiv Turaka 

S vremenom će u Grčkoj sve više ljudi shvaćati da nije Turska nego Grčka ta koja treba istupiti iz NATO pakta

I naći novog vojnog saveznika kojemu Turska nije vojni saveznik
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu... - Page 6 Empty Re: Grčka proglasila Tursku za neprijatelja:Samo ako se drznu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum