ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by vuksadinare 29/3/2018, 14:05

https://www.direktno.hr/domovina/jadranka-kosor-e-da-meni-bila-oporba-koja-ne-zna-sto-peruca-117878/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Re: Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by vuksadinare 29/3/2018, 14:07

e ovo je fakat cirkus..kazu ovi iz oporbe termoelektrana se trebala graditi na cetini...samo jos nisu skuzili da je cetina zadnji put tekla na mjestu danasnjeg jezera peruca davne 1957 godine..no to ti je danasnja oporba hr..koja valjda jedino zna da umjesto glave nose kupus...ahahahah lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Re: Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by vuksadinare 29/3/2018, 14:12

Bernardic:F-16 su stare kante..

Novinar:Pa ka'k znate da su stare kante jeste ih vozili?

Bernardic:Pa procitao na medijima i na forumima ta stariji su cak i od mene a meni to dovoljno ja volim sve sto vole mladi lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Re: Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by marcellus 29/3/2018, 14:13

vlast bahata u pičku materinu a zašto ne bi bila kad je oporba mentalno retardirana

_________________
Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Re: Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by vuksadinare 29/3/2018, 14:14

joj grome pogodi me... lol!..pa ovakvu oporbu bi svaka vlast u svijetu pozeljela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Re: Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by vuksadinare 29/3/2018, 14:26

Beljak:mmm..mrmmmm...mmrmhhmm...pas mater kupili ste kante od avijuna..mmm

Novinar:pa dobro beljace zasto si ti krao onda polovne kazice ako ti nisu novi bili dobri...

Beljak:Mrmljmmrlj...ja u mraku dobro vidio nisam pa sam zamjenio novo za staro... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća Empty Re: Jaca plače:E,da je meni bila oporba koja ne zna što je Peruća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum