ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europska budućnost

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:10

danni1 wrote:
Neće oni postić ništa osim pustošenja. Oni su ko jebeni skakavci idu tamo gdje ima i proždiru. Kad sve opustoše onda se međusobno pokolju. To ćeka i Europu, kad je opustoše međusobno će se poklat. Nisu oni nikad  ništa stvorili, samo parazitiraju na tuđem radu

Dakle, nisi se baš načitao povijesti. Osvajanja su im završila neuspjehom, a tada je odnos snaga s obzirom na veliki umor i bezvoljnost koja je vladala Bizantom bio puno nepovoljniji nego danas.
Makar, ovo im je zapravo ZADNJA (ne posljednja nego ZADNJA) šansa da nešto ušićare u tom smislu jer ide tehnološka revolucija za koje desetljeće koja će naftu učiniti drugorazrednim energentom i tako potkopati ekonomsku moć agresivnog islama i njegove osvajačke ambicije.
Slavne ambicije ne mogu realizirati pustinjski štakori da dube na glavi.

Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by danni1 Thu 22 Mar - 21:14

slidingdoorsoperator wrote:
danni1 wrote:
Neće oni postić ništa osim pustošenja. Oni su ko jebeni skakavci idu tamo gdje ima i proždiru. Kad sve opustoše onda se međusobno pokolju. To ćeka i Europu, kad je opustoše međusobno će se poklat. Nisu oni nikad  ništa stvorili, samo parazitiraju na tuđem radu

Dakle, nisi se baš načitao povijesti. Osvajanja su im završila neuspjehom, a tada je odnos snaga s obzirom na veliki umor i bezvoljnost koja je vladala Bizantom bio puno nepovoljniji nego danas.
Makar, ovo im je zapravo ZADNJA (ne posljednja nego ZADNJA) šansa da nešto ušićare u tom smislu jer ide tehnološka revolucija za koje desetljeće koja će naftu učiniti drugorazrednim energentom i tako potkopati ekonomsku moć agresivnog islama i njegove osvajačke ambicije.
Slavne ambicije ne mogu realizirati pustinjski štakori da dube na glavi.
Pa je...ljudi se umore od osvajanja mačem al nikad od osvajanja kurcem. Sad samo trebaju ležat i karat, ništa drugo. Zapadnjaci za njih rade oni rade djecu, mi svoju djecu tjeramo od crkve, od tradicije od obitelji a oni se kote. Ništa oni ne rade,sve mi radimo za njih a moraš priznat da su bijelci sposobna rasa i uopće ne sumnjam da ćemo uspjeti sjebat sami sebe.

_________________
Europska budućnost - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:16

danni1 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
danni1 wrote:
Neće oni postić ništa osim pustošenja. Oni su ko jebeni skakavci idu tamo gdje ima i proždiru. Kad sve opustoše onda se međusobno pokolju. To ćeka i Europu, kad je opustoše međusobno će se poklat. Nisu oni nikad  ništa stvorili, samo parazitiraju na tuđem radu

Dakle, nisi se baš načitao povijesti. Osvajanja su im završila neuspjehom, a tada je odnos snaga s obzirom na veliki umor i bezvoljnost koja je vladala Bizantom bio puno nepovoljniji nego danas.
Makar, ovo im je zapravo ZADNJA (ne posljednja nego ZADNJA) šansa da nešto ušićare u tom smislu jer ide tehnološka revolucija za koje desetljeće koja će naftu učiniti drugorazrednim energentom i tako potkopati ekonomsku moć agresivnog islama i njegove osvajačke ambicije.
Slavne ambicije ne mogu realizirati pustinjski štakori da dube na glavi.
Pa je...ljudi se umore od osvajanja mačem al nikad od osvajanja kurcem. Sad samo trebaju ležat i karat, ništa drugo. Zapadnjaci za njih rade oni rade djecu, mi svoju djecu tjeramo od crkve, od tradicije od obitelji a oni se kote. Ništa oni ne rade,sve mi radimo za njih a moraš priznat da su bijelci sposobna rasa i uopće ne sumnjam da ćemo uspjeti sjebat sami sebe.

Slobodni su u svojim zemljama raditi što ih je volja, ali moraju biti svjesni da će snositi i određene posljedice svojih aktivnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:17

Noor wrote:
Yehudim wrote:
iskreno cu ti sada reci...iznenađena sam koliko u tebi ima zlobe i pakosti

pogledao sam samo 1 i po minutu na početku dovoljno da vidim da će RH zbog ireverzibilnog pada nataliteta nestati za 17 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by kic Thu 22 Mar - 21:26


hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Noor Thu 22 Mar - 21:30

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Yehudim wrote:
iskreno cu ti sada reci...iznenađena sam koliko u tebi ima zlobe i pakosti

pogledao sam samo 1 i po minutu na početku dovoljno da vidim da će RH zbog ireverzibilnog pada nataliteta nestati za 17 godina.
eto, ajd sad idi slavit i skrši kašetu piva

PS: i pozovi yehudija na party


Last edited by Noor on Thu 22 Mar - 21:31; edited 1 time in total
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:30

kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Noor Thu 22 Mar - 21:34

Gnječ wrote:
kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.
problem je to što se on veseli, a natalitetu nije pridonio koliko stane pod nokat!
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:35

Gluposti.  Život nije scenarij, nego stalni set u kojem se neke scene ponavljaju.
Zajednička osobina semita, bilo arapskih, bilo čifutarskih kroz povijest je ta da se ne žele integrirati u kulturološke sustave domaćina kod kojeg "odsjedaju" ...čifutarima su to "židovske općine" bile i ostale, a arapskoj amelji su to medrese i džamije.  


Uglavnom, ista govna koja iz stoljeća u stoljeće dobiju po piksni....pa je mir do sljedeće prigode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:36

budimo iskreni..Krscanstvo stradava radi vlastitog licemjerstva..Vjeru svatk otumaci kako mu paše,prilagodjava svojim potrebama,a individualnost(čitaj:otudjenje u potpunosti),samo udaljava ljude jedne od drugih,kao i od zasnivanja obitelji.
JA je postalo na prvom i jedinom mjestu,i sebicnost se vise niti ne krije,dapace,smatra se posebnom i dobrodoslom..

Turcadija primjer..Nema kod njih bas razvoda,par promila,svi se drze skupa i uza i sira obitelj,rade se djeca,pomazu se medjusobno..Kad je jedan napadnut,svi ostali skacu da ga zastite..

Krscani,sve suprotno..

jos je i dobro,kako stvari realno stoje..

Svabice..samo da im je sto vecu kitu uglaviti u sebe i vikendom se sto bolje razvaliti pifom,a preko urlauba,otici u sto vecu egzotu..
Smisao bitstva i postojanja..Pitaj svabicu za dite,napravit ce grimasu i reci da to puno koshta...Djeca se najvecim slucajem dogadjaju slucajno,nenamjerno,jos u dobi od 14-15 godina..djeca koja dodju nit su voljena niti dobrodosla..o njima se brinu cisto poput robota..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by kic Thu 22 Mar - 21:36

Gnječ wrote:
kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.

živim svoj život ispravno i duboko-dugoročno, Tolstoj je to naravno najbolje objasnio u 'RiM', na makropovijest običan čovjek ne može utjecati..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Noor Thu 22 Mar - 21:37

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.

živim svoj život ispravno i duboko-dugoročno, Tolstoj je to naravno najbolje objasnio u 'RiM', na makropovijest običan čovjek ne može utjecati..
ma ne velim za tebe
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:42

Noor wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.
problem je to što se on veseli, a natalitetu nije pridonio koliko stane pod nokat!

opet ponavljam da nije problem što se on veseli. veselim se i ja najiskrenije. da sutra hrvatska nestane bio bih najsretniji čovjek u galaksiji i nitko mi to veselje nemože zamjeriti jer su sami hrvati i ovih 30-tak godina napravili sve moguće da se svima zgade zauvijek. meni su se hrvati zgadili zauvijek. nemogu ih smisliti kao ni šiptare.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Yehudim Thu 22 Mar - 21:44

Noor wrote:
Yehudim wrote:
iskreno cu ti sada reci...iznenađena sam koliko u tebi ima zlobe i pakosti


    Hm..........pa sada već ako ćemo iskreno, nisam to želio niti natukniti ali 

 te sam karakterne crte već odavno uočio u tebi. Žao mi je da ti moram reći to ovako javno.

  Pa makar ja bio Dr. Jekyll -  Mr. Hyde, ti me nadmašuješ za još barem tri osobnosti, multiple face

 Sorry

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Yehudim Thu 22 Mar - 21:45

-


Last edited by Yehudim on Thu 22 Mar - 21:49; edited 1 time in total

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:46

kofein wrote:Gluposti.  Život nije scenarij, nego stalni set u kojem se neke scene ponavljaju.
Zajednička osobina semita, bilo arapskih, bilo čifutarskih kroz povijest je ta da se ne žele integrirati u kulturološke sustave domaćina kod kojeg "odsjedaju" ...čifutarima su to "židovske općine" bile i ostale, a arapskoj amelji su to medrese i džamije.  


Uglavnom, ista govna koja iz stoljeća u stoljeće dobiju po piksni....pa je mir do sljedeće prigode.
hahahaha..pa po vama i srbima,se najbolje ti setovi prepoznaju..Lud-Ludji.. lol! lol! lol!
Prije svega,da bi se itko integrirao u neku sredinu,ta sredina mora imati zasebnu kulturu,vecinom to nije tako,pa se pridoslice stite,kao i svoj nacionalno-vjerski identitet,na razne nacine..vjerskim,kulturnim i inim okupljanjima..

eto,vi Balkanci se u drugim kulturama uglavnom okupljate u opskurnim narodnjackim klubovima,cak se Srbi i Hrvati niti ne djele previse,a ne jednom sam vidio i kako pomazete bliznje svoje,kad ih Turci pocnu tarpanati..bjegom na sigurno..

Po piksni vi mozete dati jedino i uglavnom nenaoruzanim civilima,kojima je jedina vojna masinerija traktor..naveliko hvaljen u vas... lol! lol! lol!..

Od partizna ste uglavnom vi dobivali po piksi,a tako je negdje zavrsilo i na nekom Putu..Bog dao Bog uzeo..

Eto,ne postojite 27 godina i jedino za sto ste bili sposobni,jeste pokrasti vlastitu drzavu i vlastiti narod...e pa ,to doista ne moze svako...zjebali ste i Pirate sa Kariba... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:47

pismejker wrote:budimo iskreni..Krscanstvo stradava radi vlastitog licemjerstva..Vjeru svatk otumaci kako mu paše,prilagodjava svojim potrebama,a individualnost(čitaj:otudjenje u potpunosti),samo udaljava ljude jedne od drugih,kao i od zasnivanja obitelji.
JA je postalo na prvom i jedinom mjestu,i sebicnost se vise niti ne krije,dapace,smatra se posebnom i dobrodoslom..

Turcadija primjer..Nema kod njih bas razvoda,par promila,svi se drze skupa i uza i sira obitelj,rade se djeca,pomazu se medjusobno..Kad je jedan napadnut,svi ostali skacu da ga zastite..

Krscani,sve suprotno..

jos je i dobro,kako stvari realno stoje..

Svabice..samo da im je sto vecu kitu uglaviti u sebe i vikendom se sto bolje razvaliti pifom,a preko urlauba,otici u sto vecu egzotu..
Smisao bitstva i postojanja..Pitaj svabicu za dite,napravit ce grimasu i reci da to puno koshta...Djeca se najvecim slucajem dogadjaju slucajno,nenamjerno,jos u dobi od 14-15 godina..djeca koja dodju nit su voljena niti dobrodosla..o njima se brinu cisto poput robota..

kršćani su sebični egoisti. svatko gleda samo sebe i kako će drugoga zajebat. to su ti kršćanske vrijednosti i know-how.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Noor Thu 22 Mar - 21:47

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.
problem je to što se on veseli, a natalitetu nije pridonio koliko stane pod nokat!

opet ponavljam da nije problem što se on veseli. veselim se i ja najiskrenije. da sutra hrvatska nestane bio bih najsretniji čovjek u galaksiji i nitko mi to veselje nemože zamjeriti jer su sami hrvati i ovih 30-tak godina napravili sve moguće da se svima zgade zauvijek. meni su se hrvati zgadili zauvijek. nemogu ih smisliti kao ni šiptare.
nadaj se samo...znaš da nada umire zadnja.
tako se meni gadila zadnja firma u kojoj sam radila...i znaš što sam napravila? dala sam otkaz i otišla.
zašto ne iseliš van ove ogađene ti hrvatske?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:47

pismejker wrote:
kofein wrote:Gluposti.  Život nije scenarij, nego stalni set u kojem se neke scene ponavljaju.
Zajednička osobina semita, bilo arapskih, bilo čifutarskih kroz povijest je ta da se ne žele integrirati u kulturološke sustave domaćina kod kojeg "odsjedaju" ...čifutarima su to "židovske općine" bile i ostale, a arapskoj amelji su to medrese i džamije.  


Uglavnom, ista govna koja iz stoljeća u stoljeće dobiju po piksni....pa je mir do sljedeće prigode.
hahahaha..pa po vama i srbima,se najbolje ti setovi prepoznaju..Lud-Ludji.. lol! lol! lol!
Prije svega,da bi se itko integrirao u neku sredinu,ta sredina mora imati zasebnu kulturu,vecinom to nije tako,pa se pridoslice stite,kao i svoj nacionalno-vjerski identitet,na razne nacine..vjerskim,kulturnim i inim okupljanjima..

eto,vi Balkanci se u drugim kulturama uglavnom okupljate u opskurnim narodnjackim klubovima,cak se Srbi i Hrvati niti ne djele previse,a ne jednom sam vidio i kako pomazete bliznje svoje,kad ih Turci pocnu tarpanati..bjegom na sigurno..

Po piksni vi mozete dati jedino i uglavnom nenaoruzanim civilima,kojima je jedina vojna masinerija traktor..naveliko hvaljen u vas... lol! lol! lol!..

Od partizna ste uglavnom vi dobivali po piksi,a tako je negdje zavrsilo i na nekom Putu..Bog dao Bog uzeo..

Eto,ne postojite 27 godina i jedino za sto ste bili sposobni,jeste pokrasti vlastitu drzavu i vlastiti narod...e pa ,to doista ne moze svako...zjebali ste i Pirate sa Kariba... lol! lol! lol!


Hehe... Pročitaj još jednom  fejki
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:49

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
hrvat s par posto židovske krvi se veseli islamskoj europi i uništenju hrvata

jer takva europa će biti prijatelj Izraela..

živeli!

nije problem što se on veseli problem je što vi ne radite apsolutno ništa da sve to spriječite.
problem je to što se on veseli, a natalitetu nije pridonio koliko stane pod nokat!

opet ponavljam da nije problem što se on veseli. veselim se i ja najiskrenije. da sutra hrvatska nestane bio bih najsretniji čovjek u galaksiji i nitko mi to veselje nemože zamjeriti jer su sami hrvati i ovih 30-tak godina napravili sve moguće da se svima zgade zauvijek. meni su se hrvati zgadili zauvijek. nemogu ih smisliti kao ni šiptare.
nadaj se samo...znaš da nada umire zadnja.
tako se meni gadila zadnja firma u kojoj sam radila...i znaš što sam napravila? dala sam otkaz i otišla.
zašto ne iseliš van ove ogađene ti hrvatske?

nadao se ja ili ne vi ste gotovi pušiona rauchen kadilnica. prokockali ste šansu za imati uređenu pravu civiliziranu sekularnu državu. gotovo nema više šansi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Guest Thu 22 Mar - 21:50

Gnječ wrote:
pismejker wrote:budimo iskreni..Krscanstvo stradava radi vlastitog licemjerstva..Vjeru svatk otumaci kako mu paše,prilagodjava svojim potrebama,a individualnost(čitaj:otudjenje u potpunosti),samo udaljava ljude jedne od drugih,kao i od zasnivanja obitelji.
JA je postalo na prvom i jedinom mjestu,i sebicnost se vise niti ne krije,dapace,smatra se posebnom i dobrodoslom..

Turcadija primjer..Nema kod njih bas razvoda,par promila,svi se drze skupa i uza i sira obitelj,rade se djeca,pomazu se medjusobno..Kad je jedan napadnut,svi ostali skacu da ga zastite..

Krscani,sve suprotno..

jos je i dobro,kako stvari realno stoje..

Svabice..samo da im je sto vecu kitu uglaviti u sebe i vikendom se sto bolje razvaliti pifom,a preko urlauba,otici u sto vecu egzotu..
Smisao bitstva i postojanja..Pitaj svabicu za dite,napravit ce grimasu i reci da to puno koshta...Djeca se najvecim slucajem dogadjaju slucajno,nenamjerno,jos u dobi od 14-15 godina..djeca koja dodju nit su voljena niti dobrodosla..o njima se brinu cisto poput robota..

kršćani su sebični egoisti. svatko gleda samo sebe i kako će drugoga zajebat. to su ti kršćanske vrijednosti i know-how.
Evo za nepovjerovati...Posto su dosli u Svabiju,i podosta ih zavrsilo u servisima za ciscenje u klinici kod mene,vec su se poceli coporiti i okretati protiv onih koji im ne pasu..svi normala,,Poljaci,Madjari,Rumunji,talijani,ali no..Balkanerija gdje god ode,svoje navade sa sobom ponese... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europska budućnost - Page 2 Empty Re: Europska budućnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum