ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 18:42

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Načekati ćeš se 

Znam. A odgovor dočekati nikada neću jednostavno zato jer ga nemaš.

RayMabus wrote:Nakon šta si pitao da ti dam jedan dokaz a ja ti ih dao sto pedeset i tvoj odgovor meni je da je to nebitno 

Ne da je to nebitno nego da je riječ o notornim glupostima, a ne dokazima.


Slid aj ti uživaj u svojoj istini da nepostojanje nečega nije dokaz 
...

Đabe tebi išta objašnjavati kad ti u svemu tražiš masu a nedostatak iste ti nije dokaz

RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 18:47

Slid jednostavno si ograničen i neradi se tu o ovoj temi nego o činjenici da ja i ti idemo lovit jelena po snijegu i ja vidim da tu nema tragova i kažem Jelen tu nije prošao ti bi meni odgovorio sa Dokaži 


Žao mi je ali ne mogu , preglup si da shvatiš da jeleni ne lete i zato tu nije prošao nego negdje drugdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by jastreb 22/3/2018, 19:08

Leviathan2 wrote:boli me testis za europu, trpaj
A baš im htjedo' reć.

Baš me briga za Ljemačku,Vrancusku i Olandiju.

Nas ti trendovi neće kačit.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 19:23

Jednostavno Bog je za tebe neki super kompjuter  misli nepostoje bez tijela  nema života poslije smrti tj misao nepostoji bez tijela 

I normalno da ne postoje anđeli za tebe jer se to kosi sa tvojim uvjerenjem da misao i individualizam nemogu postojati bez tijela 

I šta bi ti ja sad trebao dokazivati ?

Da postoji bog Kipova 

Pa nepostoji ako ti u to ne vjeruješ 

Postoje kipovi i divljenje ljudi dakle misli u živim organizmima prema umjetničkim djelima 

A zašto bi sad netruleće tijelo iz šestog stoljeća tebi uopće bio dokaz za postojanje ičega osim da je netko onda imao tehnologiju za to 

Pa super ima tih tijela non stop očito taj netko radi na širem polju koje obuhvaća pravoslavne i katolike već petnaestak stoljeća najmanje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 19:46

Da sam ja rekao da je bog Kipova refleksija misli živih bića koji to svojim mislima kreiraju i održavaju ti bi to prihvatio? 

Zašto ? 

Zato šta za tebe misao i individualizam nemogu postojati bez tijela a ovdje sam ja to objasnio kao refleksiju misli ŽIVIH bića i to je za tebe savršeno odlično objašnjenje 
.. 
Bog je za tebe super kompjuter dakle on je sve, nije individua niti posebna misao, zato ti taj koncept prihvaćaš jer za tebe misao i individualizam nemogu postojati bez TIJELA 

Drugim riječima ti prihvaćaš alfa i omegu no ne i postojanje bete, game i delte 

I to je tvoje vjerovanje pa je skroz degutantno da me tražiš dokaze za betu, deltu i gamu a ti u to NEVJERUJEŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Regoč 22/3/2018, 20:26

slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Regoč wrote:
Radije živjeti 85 godina s tri priemosnice, nego da me zdravoga s 25 pojede tigar.
Gdje će te tigar šćepat? na putu do lokalne središnjice ili u menzi opštine kada se molite što ste dobili džabe oslića?

Ščepao bi ga kada bi živio prirodnim životom lišenim tehnologije kakvoga ti verbalno zagovaraš, a kojega se sasvim sigurno gnušaš u stvarnosti.
Aso neargumentirano divlja po običaju. Prvo zagovara prirodni život, a onda mu se priviđa središnjica.

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Regoč 22/3/2018, 20:36

Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Hehehe pa rekao sam da transcendenciju nemožeš opipati ili dokazati posebice ne empirijski, nju osjećaš, opdnosno ne osjećaš, zapravo o tome je najbolje govorio Bela Hamvaš:

Pa nevjerojatno je da si ti toliko glup pa ne razumiješ kako se osjećaj može empirijski dokazati jer predstavlja dio uma koji je itekako realno biološki uvjetovan pa i svi procesi u njemu imaju svoje empirijsko pokriće!
I poštedi me fantazija podobrazovanih, pseudoreligijskih i polutalentiranih književnika i filozofa koja nemaju nikakvo realno utemeljenje nego samo predstavljaju produkte njihovog uma odnosno mašte. Mislim, ako to za tebe predstavlja vrhunac istine, pravo ti i budi, ali nemoj očekivati da će te itko normalan slijediti u tome.
heheh evo ga izbija tvoja prava narav oholi mali bezkurica, dobro Bela se ne bi naljutio na tebe koliko se ti ljutiš na sebe od tuda tolika muka u postovima, ponavljanja i plahte ničega, zapravo potpuna bezidejnost, inače ako ćemo o Beli to što ti nisi niti čuo za njega više govori o tebi nego o njemu, odnosno o vremenu gdje ti poluništa dociraš na konta količine napisanog teksta o ničemu...

A ovdje sad samo dobro opisuješ svoje uobičajeno blebetanje na forumu bez ikakvih iole vrijednih dokaza gdje ti pseudoreligijski podobrazovani likovi bez realnih znanja o tome kako priroda funkcionira predstavljaju uzor u životu, pa onda nije za čuđenje da se nalaziš u stanju u kojem se nalaziš bez izgleda na poboljšanje.
I daleko od toga da je samo Bela u pitanju, moglo bi se o brojnim filozofima stare škole reći isto ako ne još i gore. Nisu se držali realnih dokaza znanosti nego su svjetonazor gradili na starim zabludama i mašti za koju su uglavnom jedino sami sebe i par bezveznih pristalica uspjeli uvjeriti da vrijedi nekog vraga.
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko
Aso poražen u raspravi prelazi na arpadovsku argumentaciju ad hominem.

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Regoč 22/3/2018, 20:37

slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Čekaj ti beskurica koji si masovni zbjeg stanovnišva od čardaka nazvao sportom,  te koji u biti nikad nisi platio porez meni govoriš o životu? Leb te jebo u biti forum je jedini mediji gdje si u mogućnosti ovako što reći a ja sam isto nasjeo da će biti normalan razgovor sa bazično izmetinom od osobe, ne čovjekom jer bi definicija sa tobom otišla predaleko

Dobro, ovo je uvjerljivo ako ne najpametniji, a ono svakako post koji najbolje opisuje tebe kao osobu.
Ništa pametno, ništa korisno, ništa inspirativno, samo obični čisti trash o čemu god da je riječ.
A rekao bih da ponešto govori i o tvojim uzorima.
Daj molim te ti nisi čuo za Belu Hamvaša a tu dociraš o filozofiji, znači čak i ono što vjerojatno radiš u nekom parazitskom odjeljenju je testis na biciklu hhehe total jadova

Ako nemam dobro mišljenje o njemu to za tebe predstavlja dokaz da nisam čuo?
Ti si najjadniji lik na forumu bez pameti, bez poštenja, bez morala i naravno bez ikakvih realnih znanja o bilo čemu osim o uskom vidiku ispred sebe koji ti je nematnuo poslodavac svojim ularom.
Aso ogoljen do srži.

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Yehudim 22/3/2018, 20:48

Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by danni1 22/3/2018, 21:09

Yehudim wrote:
Utješno je što ni židovi neće poživiti ni dan duže kad padnu kršćani.

_________________
Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 21:12

danni1 wrote:
Yehudim wrote:
Utješno je što ni židovi neće poživiti ni dan duže kad padnu kršćani.

Kršćanstvo sigurno neće pasti, jednostavno je preveliko, ali judaizam bi sasvim lako mogao, makar im to ne želim. Nemaju dovoljno snage, pogotovo bez jake podrške kršćana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Yehudim 22/3/2018, 21:33

STATISTIKA JE NEUMOLJIVA

Ako jedan par ima prosječno

2.11  dice.................održivo (teško)

1.9    dice................u teškom padu

1.3    dice................nemoguć je oporavak nacije


--------------------------------------------------------------------


  jer je potrebno 80-100 god samo da se ustabili natalitet  i  NE  postoji ekonomski model koji može


 održati društvo.


         U isto vrime stanovništvo EU - ne opada- a razlog je u jebanoj - imigraciji - islamista...........


  podavit će vas.


     Francuska - 1.8


    England     - 1.6


    Grčka        - 1.3


    Germany   - 1.3
 
     Italy        - 1.2


    Spain       - 1.1


  ---------------------------------------------------------


   Znači u EU ( 31 zemlja ) prosjek  je  poražavajućih - 1.38 -


  D E M O G R A F S K A      K A T A S T R O F A


----------------------------------------------------------


  Ja osobno znam barem 13 ljudi koji imaju do 40 god a nemaju dice ( neki su samci a neki neplodni )


 a tih neplodnih je sve više...................i nitko se ne pIta ZAŠTO

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Noor 22/3/2018, 21:36

Yehudim wrote:STATISTIKA JE NEUMOLJIVA

Ako jedan par ima prosječno

2.11  dice.................održivo (teško)

1.9    dice................u teškom padu

1.3    dice................nemoguć je oporavak nacije


--------------------------------------------------------------------


  jer je potrebno 80-100 god samo da se ustabili natalitet  i  NE  postoji ekonomski model koji može


 održati društvo.


         U isto vrime stanovništvo EU - ne opada- a razlog je u jebanoj - imigraciji - islamista...........


  podavit će vas.


     Francuska - 1.8


    England     - 1.6


    Grčka        - 1.3


    Germany   - 1.3
 
     Italy        - 1.2


    Spain       - 1.1


  ---------------------------------------------------------


   Znači u EU ( 31 zemlja ) prosjek  je  poražavajućih - 1.38 -


  D E M O G R A F S K A      K A T A S T R O F A


----------------------------------------------------------


  Ja osobno znam barem 13 ljudi koji imaju do 40 god a nemaju dice ( neki su samci a neki neplodni )


 a tih neplodnih je sve više...................i nitko se ne pIta ZAŠTO
a daj prekini s licemjernim podlim podmetanjem...i reci javno koliko svoje djece ti imaš?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 21:38

Yehudim wrote:STATISTIKA JE NEUMOLJIVA

Reče Hitler u početku ostvarenja projekta "konačnog riješenja" židovskog pitanja.
A onda su se dogodili neki scenariji koje nije predvidio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 21:43

Kao da je bitno šta religije neće opstati, ionako su to izum za jedan period ljudske duhovne evolucije 

Nema religija na visoko duhovnim planetama, samo duhovnost i spoznaja 

Da ima sto milijardi galaksija i da u svakoj postoji pod kompjuter onog glavnog kompjutera tj Boga 

Šta oće reći da postoji sto milijardi pod kompjutera nadležnih za svatko svoju Galaksiju 

Dakle imamo BETU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 21:51

Ima puno pametnjakovića na ovoj planeti koji hoće dokaze da misao i individualizam mogu postojati bez tijela

Bog je super kompjuter i u svakoj Galaksiji a ima ih sto milijardi je stavio pod kompjuter 

Taj pod kompjuter nadgleda samo tu Galaksiju 

On je dio onog poviše ali poseban samo za tu Galaksiju , u drugima su drugi pod kompjuteri

Znači to je poseban pod kompjuter samo za tu Galaksiju i takvih ima sto milijardi 

Jeli to sad entitet koji je misaoni i ima individualnost pošto je svaka galaksija drukčija?

Postoji li misao i individualizam bez tijela?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Yehudim 22/3/2018, 21:56

Noor wrote:
Yehudim wrote:

 a tih neplodnih je sve više...................i nitko se ne pIta ZAŠTO
a daj prekini s licemjernim podlim podmetanjem...i reci javno koliko svoje djece ti imaš?

  Ako laže koza, ne laže rog. 

  Zašto ubijati glasnika ?   Zar sam ja radio tu statistiku ?

  Vridja te osobno ta statistika ?

------------------------------------------------------------------------------------------

  Kakve to ima veze sa mojom privatnošću koje si se ev. domogla nekako ?

 Radi čega napad na osobnost i privatnost ?

 Imaš li neke informacije o meni ? Sakupljaš to kao hobi ...ili ? 

Želiš nešto objaviti ?   Prijetiš ?

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Noor 22/3/2018, 22:00

Yehudim wrote:
Noor wrote:
Yehudim wrote:

 a tih neplodnih je sve više...................i nitko se ne pIta ZAŠTO
a daj prekini s licemjernim podlim podmetanjem...i reci javno koliko svoje djece ti imaš?

  Ako laže koza, ne laže rog. 

  Zašto ubijati glasnika ?   Zar sam ja radio tu statistiku ?

  Vridja te osobno ta statistika ?

------------------------------------------------------------------------------------------

  Kakve to ima veze sa mojom privatnošću koje si se ev. domogla nekako ?

 Radi čega napad na osobnost i privatnost ?

 Imaš li neke informacije o meni ? Sakupljaš to kao hobi ...ili ? 

Želiš nešto objaviti ?   Prijetiš ?
ajde podmeći podlosti nekom drugom, moje pitanje je bilo jednostavno..koliko imaš djece?
jel to nešto strašno za pitati? ja imam dvoje...eto, rekla sam i još sam živa.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Guest 22/3/2018, 22:01

RayMabus wrote:Slid jednostavno si ograničen i neradi se tu o ovoj temi nego o činjenici da ja i ti idemo lovit jelena po snijegu i ja vidim da tu nema tragova i kažem Jelen tu nije prošao ti bi meni odgovorio sa Dokaži 


Žao mi je ali ne mogu , preglup si da shvatiš da jeleni ne lete i zato tu nije prošao nego negdje drugdje
o Bokca ti...  Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 1f602  Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 1f602  Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Yehudim 22/3/2018, 22:02

Noor wrote:
Yehudim wrote:STATISTIKA JE NEUMOLJIVA




         U isto vrime stanovništvo EU - ne opada- a razlog je u jebanoj - imigraciji - islamista...........


  podavit će vas.


     Francuska - 1.8


    England     - 1.6


    Grčka        - 1.3


    Germany   - 1.3
 
     Italy        - 1.2


    Spain       - 1.1


  ---------------------------------------------------------


   Znači u EU ( 31 zemlja ) prosjek  je  poražavajućih - 1.38 -


  D E M O G R A F S K A      K A T A S T R O F A


----------------------------------------------------------


  Ja osobno znam barem 13 ljudi koji imaju do 40 god a nemaju dice ( neki su samci a neki neplodni )


 a tih neplodnih je sve više...................i nitko se ne pIta ZAŠTO

    a daj prekini s licemjernim podlim podmetanjem...i reci javno koliko svoje djece ti imaš?


   Mogu ja priznati i tvoje dite..................nije problem

 Nego................radi čega želiš takve naše osobne podatke na - reci javno -

A evo da ti i odgovorim, kad si tako znatiželja - javno - , koliko dice svoje ja imam.........na žalost...........nedovoljno.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by RayMabus 22/3/2018, 22:02

Yehudi koga brige za Hrvate i ljudsku vrstu pa ljudska vrsta do prije pedeset tisuća godina nije ni postojala 

Ali ljudska glupost je vječna 

Traži dokaze o postojanju misli i individualizma a oko njega sto milijardi pod kompjutera svaki odvojen od drugog i poseban jer je svaka galaksija drukčija a opet svi su dio onoga gore 

No zamisli nemaju tijelo ali imaju misli i posebnost 

Entitet jeba te
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga - Page 14 Empty Re: Europa je sve manje kršćanska : Religija je pri kraju snaga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum