ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu

Go down

Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu Empty Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu

Post by Eroo 21/3/2018, 12:13

Odbijen prijedlog HDZ-a da se razmatraju izmjene ZKP-a koje je predložio Grubeša
Autor: S. DEGIRMENDŽIĆ

http://avaz.ba/vijesti/bih/362854/odbijen-prijedlog-hdz-a-da-se-razmatraju-izmjene-zkp-a-koje-je-predlozio-grubesa
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu Empty Re: Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu

Post by Eroo 21/3/2018, 12:15

Moj savjet za HR: Stavljajte na granicu duplu žilet žicu dok je još vrime. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu Empty Re: Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu

Post by jastreb 21/3/2018, 12:26

Eroo wrote:Moj savjet za HR: Stavljajte na granicu duplu žilet žicu dok je još vrime. :)
Šta da stavljamo,kad ste to učinili vi i pobili nam masu divljači???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu Empty Re: Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu

Post by RayMabus 21/3/2018, 12:39

Eroo wrote:Moj savjet za HR: Stavljajte na granicu duplu žilet žicu dok je još vrime. :)
Prvo će ti past RS jer je ona u istoj državi sa Mujama a nepostoji nikakva entiteska granica na terenu tako da....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu Empty Re: Stanište BiH i dalje beznadno u qrtzu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum