ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Eroo Tue 20 Mar - 23:12

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera
Sudjelovao je u izradi američkih borbenih zrakoplova i helikoptera, bio je testni inženjer automobilske industrije, u mladosti se okušao kao gimnastičar i stolar, a ostatak života provest će u ulozi cijenjenog vinogradara, vinara i matičara Cincinnatija


Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera A8b79c003f3dda3dd160
https://mojahrvatska.vecernji.hr/price/filmska-prica-o-hrvatu-koji-je-sudjelovao-u-izradi-b-1-bombardera-i-black-hawk-helikoptera-1111018
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Eroo Tue 20 Mar - 23:15

E, Krešo, Krešo, nasmijao si me do suza. :)
Inače, Krešini su moje nekadašnji susjedi. Ne postoji ne znam,
ili ne može...samo znam i može. Nego kako...
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by jastreb Wed 21 Mar - 7:24

Svaka čast čovjeku. Interesantna priča.

Nego,Ero,odgovori mi,svega ti,bi li ovu priču okačio ovdje kao temu,da je gospon Istrijan, Zagorac,Podravec,ili nedobog kakav šizmatik iz Žitomislića?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Eroo Wed 21 Mar - 10:20

jastreb wrote:Svaka čast čovjeku. Interesantna priča.

Nego,Ero,odgovori mi,svega ti,bi li ovu priču okačio ovdje kao temu,da je gospon Istrijan, Zagorac,Podravec,ili nedobog kakav šizmatik iz Žitomislića?
Okačio bi Pizzon i drugi,zašto još i ja?
Mene je u cijeloj priči nešto drugo dobro nasmijalo.
Ono " Bi li ti, Krešo, mogao to napraviti?", a on kao s'nokta "Bi!".
Podsjetilo me na neki moj ozbiljniji početak karijere :
"Bi li ti, Ero, mogao to napravit za mjesec dana?", a ja kao s'nokta "Bi!"  i tako je bilo... :D
U našem jeziku ne postoji "ne znam", "ne mogu" i slično. Mrzimo takozvane "njet inženjere".
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Eroo Wed 21 Mar - 10:25

jastreb wrote:Svaka čast čovjeku. Interesantna priča.

Nego,Ero,odgovori mi,svega ti,bi li ovu priču okačio ovdje kao temu,da je gospon Istrijan, Zagorac,Podravec,ili nedobog kakav šizmatik iz Žitomislića?
PS: Zamisli da je Krešo bio kriminalac, bi li pisalo "Hrvat, Krešo Mikulić itd"? jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by jastreb Wed 21 Mar - 11:06

Eroo wrote:
jastreb wrote:Svaka čast čovjeku. Interesantna priča.

Nego,Ero,odgovori mi,svega ti,bi li ovu priču okačio ovdje kao temu,da je gospon Istrijan, Zagorac,Podravec,ili nedobog kakav šizmatik iz Žitomislića?
PS: Zamisli da je Krešo bio kriminalac, bi li pisalo "Hrvat, Krešo Mikulić itd"? jocolor
Bi. Postojao je jedan masovni ubojica u Australiji, Ivan Milat. Porijeklom sa Korčule. Neki dan je na National geographic bil dokumentarac o njemu. 

Spomenuli su da je Hrvat sa Korčule i da je najgori masovni ubojica u Australiji.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Eroo Wed 21 Mar - 11:14

Koja slučajnost, HR nabavlja Black Hawk transportne helikoptere, s Krešinim motorima...
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Eroo Wed 21 Mar - 11:19

Da sam u prilici i ja bih imao vinograd... :)

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera 5541900a2da0c44678d5
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera Empty Re: Filmska priča o Hrvatu koji je sudjelovao u izradi B-1 bombardera i Black Hawk helikoptera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum