ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhapsen Sarkozy

Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Uhapsen Sarkozy

Post by Serbinho-3 20/3/2018, 10:44

http://www.telegraf.rs/vesti/svet/2944227-nikola-sarkozi-u-zatvoru-zbog-bliske-saradnje-sa-libijom
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Serbinho-3 20/3/2018, 10:46

Uhapsen Sarkozy A7c71a321e49ca12b197b62c2abc84bb
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Eroo 20/3/2018, 11:55

Prava vijest bi bila da je Jupiter Bem uhapšen, ili barema Dačić i Vulin... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Serbinho-3 20/3/2018, 12:35

Postao je predsednik zahvaljujući meni - rekao je Gadafi u jednom intervjuu 2011. godine sredinom marta u Tripoliju.
To je bilo samo nekoliko dana pre prvih pobuna koje su dovele do njegovog pada sa vlasti i smrti u oktobru 2011. godine.
Uhapsen Sarkozy GettyImages-88395647-830x0
Foto: Guliver/Franco Origlia/Getty Images

Podsetimo, Nikola Sarkozi bio je predsednik Francuske od 2007. do 2012. godine, a sumnje u finansiranje njegove predsedničke kampanje vše puta su pominjane u medijima.
Tvrdnje da je Sarkozi navodno dobio Gadafijevu podršku prvo su se pojavile 2012. godine, kada ga je novinska agencija Mediapart optužila da je od libijskog vođe prihvato 50 miliona evra za finansiranje kampanje 2007. godine.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Serbinho-3 20/3/2018, 12:35

Kasnije mu se zahvalio bombama da ne vrati dug.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by jastreb 20/3/2018, 12:38

Francuski ljigavac. Ti Frankofoni su mi nekad bili jedan od najsimpatičnijih naroda,a danas mi se gade.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Ringo10 20/3/2018, 14:30

jastreb wrote:Francuski ljigavac. Ti Frankofoni su mi nekad bili jedan od najsimpatičnijih naroda,a danas mi se gade.
Meni se cijeli taj zapad gadi. Nekad sam bio fanatik Zapada, a danas mi se od njih povraća.

A Libija je samo jedan od oceana razloga.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Stanojko 20/3/2018, 14:33

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Francuski ljigavac. Ti Frankofoni su mi nekad bili jedan od najsimpatičnijih naroda,a danas mi se gade.
Meni se cijeli taj zapad gadi. Nekad sam bio fanatik Zapada, a danas mi se od njih povraća.

A Libija je samo jedan od oceana razloga.
Jebi ga...Dok si mlad i naivan lako podpadas pod uticaj filmova, muzike, propagande... Kako odrastas, sazrevas i pocinjes da koristis mozak shvatas da je to jedna velika sarena laza...

_________________
Uhapsen Sarkozy Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Ringo10 20/3/2018, 14:40

Stanojko wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Francuski ljigavac. Ti Frankofoni su mi nekad bili jedan od najsimpatičnijih naroda,a danas mi se gade.
Meni se cijeli taj zapad gadi. Nekad sam bio fanatik Zapada, a danas mi se od njih povraća.

A Libija je samo jedan od oceana razloga.
Jebi ga...Dok si mlad i naivan lako podpadas pod uticaj filmova, muzike, propagande... Kako odrastas, sazrevas i pocinjes da koristis mozak shvatas da je to jedna velika sarena laza...
ZA 6 godina idem u mirovinu i ako Bog da zdravlje lijepo se vrnem u zavičaj iako još ne znam gjde tačno. 

Ne mogu više sranja, političke korektnosti i ove kretenske propagande i ispiranja mozga. Ne mislim tu na Putina i šta ti ja znam.

Njihova takozvana sloboda medija je neviđena lakrdija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Ringo10 20/3/2018, 14:50

Stanojko wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Francuski ljigavac. Ti Frankofoni su mi nekad bili jedan od najsimpatičnijih naroda,a danas mi se gade.
Meni se cijeli taj zapad gadi. Nekad sam bio fanatik Zapada, a danas mi se od njih povraća.

A Libija je samo jedan od oceana razloga.
Jebi ga...Dok si mlad i naivan lako podpadas pod uticaj filmova, muzike, propagande... Kako odrastas, sazrevas i pocinjes da koristis mozak shvatas da je to jedna velika sarena laza...
Bilo mi 21 godina i jedan jaran slavio diplomiranje, tu mu se našla neka rođakinja iz Amerike, malo podebela ali mogla je proći, ja sam je nategao tu veče, i onako u pauzama ćaskamo pomalo i pijuckamo, a ja njoj o AMerici ono što ja kao mislim da je tamo, a sve prekopirano iz filmova.

Ona me gleda pa se stade smijati, kaže meni je urnebesno smiješno to kako vi zamišljate Ameriku i tamošnji život. To nema veze sa realnim životom. i onda mi u kratkim crtama oisala neke stvari.

JA kažem, pa kako a u filmovima ovo, a u filmovima ono ...

A ona meni - ma daj shvati već jednom da to nema veze sa životom. Stvarnost je tamo potpuno drukčija, filovi su samo fantazija, i ništa više. STandard je nešto bolji ali to nije jedina stvar koja je bitna.

Meni nije bilo jasno pa šta hoćeš više, standard životni je bitan. A sad mi je malo jasnije.

A to su bile rane osamdesete, zapadni vrhunac.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Uhapsen Sarkozy Empty Re: Uhapsen Sarkozy

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum