ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 16:33

Pa nisu baš srpska pošto Vulin i Divković imaju izrazito agresivnu vojnu strategiju prema Hrvatskoj počevši od Milana Tepića pa nadalje a ova izjava je samo nastavak toga jer očito je prema kome bi ovo bilo upereno

Jedini problem šta to nit Hrvatsku plaši nit ju brige jer nikakve stvarne koristi od toga u nekom sukobu prema Hrvatskoj ili BiH 

Ono likovi em imaju pogrešnu ideologiju em pogrešnu vojnu doktrinu

Dok oni tako prema Hrvatskoj usnjeruju vojne silnice Bošnjaci će ih u međuvremenu ispeć na ražnjuražnju u BiH

RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 16:42

vuksadinare wrote:Zasto bas 400 km...cuda li cudnog tolika je razdaljina zg-bg?..jebote pa oni su ovim priznali neprijateljske namjere prema nama..sah mat...budale.. lol!
Pa malo žešći idioti jer očito je da se tu radi o vojnom kadru koji ne shvaća da je Hrvatska NATO i EU i da bi neki njihov napad na Hrvatsku ustvari bio napad na EU i NATO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 16:50

To obični kreteni ono 

Ono ovi Bošnjaci plus muđahedini nabiju Srbe na kolac po BiH i onda on ovo sve zamišlja kao prostor Jugoslavije i optužit će Hrvatsku

Pa šta ja imam s tim? 
.
Pa ispali slobodno brate granatu na Hrvatsku baš da vidimo što će ostati od te Srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by Leviathan2 Sun 18 Mar - 17:00

RayMabus wrote:Pa nisu baš srpska pošto Vulin i Divković imaju izrazito agresivnu vojnu strategiju prema Hrvatskoj počevši od Milana Tepića pa nadalje a ova izjava je samo nastavak toga jer očito je prema kome bi ovo bilo upereno

Jedini problem šta to nit Hrvatsku plaši nit ju brige jer nikakve stvarne koristi od toga u nekom sukobu prema Hrvatskoj ili BiH 

Ono likovi em imaju pogrešnu ideologiju em pogrešnu vojnu doktrinu

Dok oni tako prema Hrvatskoj usnjeruju vojne silnice Bošnjaci će ih u međuvremenu ispeć na ražnjuražnju u BiH
krc palac
balkan gotov s ratovanjima,
longi okani se osvajanja

_________________
General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 17:16

A gdje ti vidiš osvajanje?

Samo komentiram idiote koji su eto na čelu vojske Srbije pa ih nemožeš ne komentirati 

Neću ja ništa osvajati , imam različite taktike po Balkanu , većinom obrambene tj gotovo sve bar tamo gdje sam ja osobno 

Osim jedne vojne taktike no ta baš ne osvaja, više trči po Balkanu i samo kolje sve živo na šta naleti , nema zaustavljanja i držanja teritorija tj tog osvajanja s namjerom da se osvojeno zadrži
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 17:34

Nema ti ovdje osvajanja kod mene bar ne nešto ja prvi 

Jednostavno ja da sam se inkarnira u Srbiju meni bi bilo drago da ja sam sebi objasnim neke stvari tako i ovaj s 400 i ovi Divković i Vulin i onda shvatiš koji su to kreteni i da Srbe mogu samo odvuć u tešku nevolju sa ovim kretenizmom

Ok
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by Leviathan2 Sun 18 Mar - 17:44

RayMabus wrote:Nema ti ovdje osvajanja kod mene bar ne nešto ja prvi 

Jednostavno ja da sam se inkarnira u Srbiju meni bi bilo drago da ja sam sebi objasnim neke stvari tako i ovaj s 400 i ovi Divković i Vulin i onda shvatiš koji su to kreteni i da Srbe mogu samo odvuć u tešku nevolju sa ovim kretenizmom

Ok
da kreteni jesu to stoji, ne da su oberkreteni nego su neuspjeli abortusi
inace na balkanu je zabranjen rat, smradovi na vlasti su obavjesteni da se to nece tolerirati

_________________
General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 17:46

A mogu vam to i slikovitije opisati

Dakle vaš vojni vrh radi ovo : Milan Tepić, salutira policijskim jedinicama rs u Banja Luci, priča o pzo dometa preko 400 km

Fino uzmem stolicu i sjednem u zapadnom Srijemu točno na granicu Srbije i Hrvatske, dok ja mirno pušim a u travi iza mene gomila tenkova muđahedini kolju po BiH i na kraju pošto ih ima puno dođu do Drine i od mjesta gdje se Drina ulijeva u Savu pa do izvora svako pet metara nabiju jednog Srbina na kolac i stave mu kurac u usta

JESTE SAD SHVATILI?


TULIPANI JEDNI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by Leviathan2 Sun 18 Mar - 18:16

RayMabus wrote:A mogu vam to i slikovitije opisati

Dakle vaš vojni vrh radi ovo : Milan Tepić, salutira policijskim jedinicama rs u Banja Luci, priča o pzo dometa preko 400 km

Fino uzmem stolicu i sjednem u zapadnom Srijemu točno na granicu Srbije i Hrvatske, dok ja mirno pušim a u travi iza mene gomila tenkova muđahedini kolju po BiH i na kraju pošto ih ima puno dođu do Drine i od mjesta gdje se Drina ulijeva u Savu pa do izvora svako pet metara nabiju jednog Srbina na kolac i stave mu kurac u usta

JESTE SAD SHVATILI?


TULIPANI JEDNI
krivo,
bilo tko ko ko pokusa inicirati rat a ovjdje mislim na vodje je unaprijed osudio sam sebe
obavjesteni su
kurcevi mudjahedini , kurcevi pzo kurcevi avioni

_________________
General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 18:19

Pa vidiš da iniciraju , dobili su naredbu da provociraju Hrvatsku, ma kupi sto tih s400 jebe mi se 

U biti kupi atomsku... ionako kakvu sam vojnu strategiju razvio morat ćeš je na kraju bacit na Sarajevo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175900
2014-04-11


Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by darth_vader Sun 18 Mar - 23:57

Ne morate zbog nas...nase krntije se najcesce prizemlje i same...radije tim novcima nahranite onu sirotinju oko Nisa i Vranja recimo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara  - Page 2 Empty Re: General Divković : Srbiji treba PZO dometa većeg od 400 kilometara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum