ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by IL Risorto Thu 15 Mar - 22:05

kaja wrote:
debotoijusto wrote:donesite novac da vas prevarimo , ponovo
Pa oni su iznijeli novac , točnije zlato 1945. 
Sta mislis da su sa gaćama na štapu došli u Argentinu .
Smrdljivci..
scratch lol! ma niti u najvećem deliriju ne bih pomišljao da će ,,ona'' Kaja s net.hr,nekad u budućnosti pisati ovako,a rugala se meni kad sam ja okrenuo ploču. lol!

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by IL Risorto Thu 15 Mar - 22:08

jastreb wrote:
catabbath wrote:Kao Rvatine a svi izgledaju kao neki argentinski  cigići.
Pa to su Hrvati o kojima sam u zadnje vrijeme počeo pisati.
Šta si pisao,ukratko ako može ? Nema baš puno slobodnog vremena,pa ne stignem pratiti,ali s obzirom da volim tvoje umotvorine,čisto me zanima ta najnovija .
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by catabbath Thu 15 Mar - 23:29

Gnječ wrote:ajde debilu bez mozga odjebi...koliko puta smo dida od Parlova i ja skupa popili rakijicu ili travaricu ti nemaš blagog pojma.

Haha ma pusti Eru, cigan koji je pobijegao u Deželu se solidarizirao sa braćom kamenjarskim ciganima koji su pobjegli u Argentinu cheers
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by Sora Fri 16 Mar - 6:00

debotoijusto wrote:puka mi je nokat
I meni prsluk 
Za Eru 
Mos misliti stete da je odapaeo od upale pluća 
Prodisao bi forum ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by debotoijusto Fri 16 Mar - 6:58

Govoreći o budućem partnerstvu hrvatskih i čileanskih gospodarstvenika istaknula je kako ga vidi u brojnim industrijskim područjima, turizmu, trgovini i pomorskim djelatnostima.

Kao potencijal za značajnije područje suradnje navela je brodogradnju, a hrvatsku brodogradnju ocijenila je jednom od najuspješnijih hrvatskih izvoznih industrija i dobro zastupljenom na svjetskom brodograđevnom tržištu.

moguce da uloze novac prije googlanja , hrvati su to odrasli na basnama u tudjini  :ming1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by jastreb Fri 16 Mar - 7:20

סמאל wrote:
jastreb wrote:
catabbath wrote:Kao Rvatine a svi izgledaju kao neki argentinski  cigići.
Pa to su Hrvati o kojima sam u zadnje vrijeme počeo pisati.
Šta si pisao,ukratko ako može ? Nema baš puno slobodnog vremena,pa ne stignem pratiti,ali s obzirom da volim tvoje umotvorine,čisto me zanima ta najnovija .
Ukratko. Nema više ustaša,ustašoida,katolibana,klerikalaca,frankovaca,botaničara,krovopokrivača...jednostavno pišem Hrvati.

Pa kom krivo,kom pravo.Toliko su nam ukaljali ime da više nema smisla skrivati se iza raznih drugih naziva.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti... - Page 4 Empty Re: Što su rekli argentinski Hrvati o Hrvatskoj, posjetu predsjednice, povijesti...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum