ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Russian military threatens action against the US in Syria

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by RayMabus Tue 13 Mar - 20:18

Mig 31 sa raketom od dvije tisuće kilometara sposobna nosit nuklearnu bojnu glavu, brzina rakete deset puta brzina zvuka u prevodu neuhvatljiva
.. 
https://tangosix.rs/2018/12/03/ruski-mig-ovi-31-na-dezurstvu-s-hiperzvucnim-raketama-sistema-kinzal/

RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by Guest Tue 13 Mar - 20:23

Inace taj mig-31 je slika i neprilika mig-25 vremesnoga,svojevremenom presretaca koji je glatko moga letjeti brzinom od 3500kmh..

brutalno jako i brzo..ipak danas s obzirom na sve,vise preuzima ulogu americkog pandana F-111

a ove raketline...uffff...gadno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by RayMabus Tue 13 Mar - 20:25

To su rakete za Yodu koji je na ovoj temi počeo pričati kako Rus teško može sa Amerikom na Mediteranu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by Guest Tue 13 Mar - 20:27

RayMabus wrote:To su rakete za Yodu koji je na ovoj temi počeo pričati kako Rus teško može sa Amerikom na Mediteranu
yodica malo navija,ali hajde.. :clown znaju Ameri sto bi ih zadesilo da direktno udare po ruskim snagama....prvo tisina a onda,god help i full back bi na svakom koraku ječali.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by RayMabus Tue 13 Mar - 20:32

Pa znam i ja, zato ja nikad neću napasti rs osim ako oni sami nedovuču rakete tamo i usmjere put Hrvatske jer onda su prvi počeli a ovako ja prvi jok
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by Guest Tue 13 Mar - 20:34

dobro.,vi na balkanu niste interesantni... lol! lol! lol!

odoh ja malo na xbox..postalo dosadno ovdje.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Russian military threatens action against the US in Syria - Page 2 Empty Re: Russian military threatens action against the US in Syria

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum