ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura

Go down

Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura Empty Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura

Post by RayMabus 8/3/2018, 19:43

Ajde jbga morate malo obnoviti one iz SSSRa

Rus napada ha ha ha 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/rumunija-kupuje-cetiri-korvete-u-vrijednosti-16-milijardi-eura
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura Empty Re: Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura

Post by RayMabus 8/3/2018, 20:00

Kaže njihov glasnogovornik pa eto radit će se u rumunjskim brodogradilištima pa da malo iz vojnog proračuna pokrenemo rumunjsko gospodarstvo.

Tko zna jesu li i radnici iz Rumunjske ako i njih nisu uvezli sa Kavkaza

Pazi sad šeme 

Brodogradilište u vlasništvu zapadno evropskih kompanija, brod se radi opet po nacrtu zapadno evropskih kompanija

Da pogodili ste motori  oprema i naoružanje su također iz zapadno evropskih kompanija 

I što reče? 

Pokrećeš rumunjsko gospodarstvo 


Ha jebote led.

Bosna je za vas Amerika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura Empty Re: Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura

Post by RayMabus 8/3/2018, 20:06

Ma mislio sam pričat o vojnoj geostrategiji i samim brodovima ali kad sam ovu izjavu čuo odustao sam

Pa vas Rus netreba uopće napadati  samo vam turne sto eura 

 Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176889
2014-04-11


Back to top Go down

Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura Empty Re: Rumunjska kupuje četri korvete za 1,6 milijardi eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum