ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by darth_vader 8/3/2018, 22:23

Smeće.

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by darth_vader 8/3/2018, 22:25

epikur37 wrote:hadezenjare....kaj reć

Ako si dobar s ovim gradskima, podjebavaj ih sve u šesnarst...koja jebena nakupina tradicionalnih papaka...a zadarski su najljigaviji od svih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Guest 8/3/2018, 22:29

Tko kaže da Don Anemio ne rastura/ne razara u kvartu, hä? :evilgrin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by red wolf 8/3/2018, 22:31

Fénix wrote:Tko kaže da Don Anemio ne rastura/ne razara u kvartu, hä? :evilgrin
Nek bude tajno glasovanje u Saboru...E tad će rasturati...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by vuksadinare 8/3/2018, 22:39

Plenki je tu najmanje krivac ma koliko ga mi napadali..nit je on sam sebe ustolicio na celno mjesto predsjednika hdz-a i vlade...on je obican birokrat koji je tu postavljen od drugih da glumi premijera,predsjednika stranke mozda mu je to osobno nelagoda ali se nadredjenima ne smihe reci ne ako zelis imat lovu i kakvu takvu karijeru...meni plenki izgleda danas kao neki koji bi vrisnio..'ja to nisam zelio natjerali su me,prevarili su me ja hocu miran zivot i dosadan ured'.. prava pitanja i kritike treba postaviti drugima onim oko plenkovica i stvarnim muljatorima koji su gurnuli covjeka u kasetu brokava da njima bude pokrice za tko zna koje radnje...vidi se da se covjek ne moze snaci u ovoj mocvari gdje vise ne zna od silnih trazenja sto uciniti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Guest 8/3/2018, 22:42

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Don_an10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by red wolf 8/3/2018, 22:43

vuksadinare wrote:Plenki je tu najmanje krivac ma koliko ga mi napadali..nit je on sam sebe ustolicio na celno mjesto predsjednika hdz-a i vlade...on je obican birokrat koji je tu postavljen od drugih da glumi premijera,predsjednika stranke mozda mu je to osobno nelagoda ali se nadredjenima ne smihe reci ne ako zelis imat lovu i kakvu takvu karijeru...meni plenki izgleda danas kao neki koji bi vrisnio..'ja to nisam zelio natjerali su me,prevarili su me ja hocu miran zivot i dosadan ured'.. prava pitanja i kritike treba postaviti drugima onim oko plenkovica i stvarnim muljatorima koji su gurnuli covjeka u kasetu brokava da njima bude pokrice za tko zna koje radnje...vidi se da se covjek ne moze snaci u ovoj mocvari gdje vise ne zna od silnih trazenja sto uciniti
Majko mila, Vi hadezeovci ste stvarno zanimljivi...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by vuksadinare 8/3/2018, 22:44

Uglavnom znam ako ti netko predlozi cro politicara izvana prvenstveno brisela da ti bude premijer,predsjednik...hvatati se treba za pistolj i upucsti prvo onog tko takvo sto predlaze..tu izuzimam petirku..koja je jedina svjesna kamo pripada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by darth_vader 8/3/2018, 22:44

vuksadinare wrote:Plenki je tu najmanje krivac ma koliko ga mi napadali..nit je on sam sebe ustolicio na celno mjesto predsjednika hdz-a i vlade...on je obican birokrat koji je tu postavljen od drugih da glumi premijera,predsjednika stranke mozda mu je to osobno nelagoda ali se nadredjenima ne smihe reci ne ako zelis imat lovu i kakvu takvu karijeru...meni plenki izgleda danas kao neki koji bi vrisnio..'ja to nisam zelio natjerali su me,prevarili su me ja hocu miran zivot i dosadan ured'.. prava pitanja i kritike treba postaviti drugima onim oko plenkovica i stvarnim muljatorima koji su gurnuli covjeka u kasetu brokava da njima bude pokrice za tko zna koje radnje...vidi se da se covjek ne moze snaci u ovoj mocvari gdje vise ne zna od silnih trazenja sto uciniti


Je, imao je pištolj na čelu uperen...ma lik je smeće pičkasto pokvareno i ljigavo, jako dobro on zna što radi...tipičan karijerist koji bi se dao jebati u šupak samo ako će mu to pomoći u pomaku na ljestvici u karijeri...


Last edited by jasambrend on 8/3/2018, 22:45; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by vuksadinare 8/3/2018, 22:45

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Plenki je tu najmanje krivac ma koliko ga mi napadali..nit je on sam sebe ustolicio na celno mjesto predsjednika hdz-a i vlade...on je obican birokrat koji je tu postavljen od drugih da glumi premijera,predsjednika stranke mozda mu je to osobno nelagoda ali se nadredjenima ne smihe reci ne ako zelis imat lovu i kakvu takvu karijeru...meni plenki izgleda danas kao neki koji bi vrisnio..'ja to nisam zelio natjerali su me,prevarili su me ja hocu miran zivot i dosadan ured'.. prava pitanja i kritike treba postaviti drugima onim oko plenkovica i stvarnim muljatorima koji su gurnuli covjeka u kasetu brokava da njima bude pokrice za tko zna koje radnje...vidi se da se covjek ne moze snaci u ovoj mocvari gdje vise ne zna od silnih trazenja sto uciniti
Majko mila, Vi hadezeovci ste stvarno zanimljivi...
obrati se brkicu ja nisam hdzovac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by red wolf 8/3/2018, 22:46

vuksadinare wrote:Uglavnom znam ako ti netko predlozi cro politicara izvana prvenstveno brisela da ti bude premijer,predsjednik...hvatati se treba za pistolj i upucsti prvo onog tko takvo sto predlaze..tu izuzimam petirku..koja je jedina svjesna kamo pripada
Ti si stvarno pravi primjerak hadezeovca...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by vuksadinare 8/3/2018, 22:48

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:Plenki je tu najmanje krivac ma koliko ga mi napadali..nit je on sam sebe ustolicio na celno mjesto predsjednika hdz-a i vlade...on je obican birokrat koji je tu postavljen od drugih da glumi premijera,predsjednika stranke mozda mu je to osobno nelagoda ali se nadredjenima ne smihe reci ne ako zelis imat lovu i kakvu takvu karijeru...meni plenki izgleda danas kao neki koji bi vrisnio..'ja to nisam zelio natjerali su me,prevarili su me ja hocu miran zivot i dosadan ured'.. prava pitanja i kritike treba postaviti drugima onim oko plenkovica i stvarnim muljatorima koji su gurnuli covjeka u kasetu brokava da njima bude pokrice za tko zna koje radnje...vidi se da se covjek ne moze snaci u ovoj mocvari gdje vise ne zna od silnih trazenja sto uciniti


Je, imao je pištolj na čelu uperen...ma lik je smeće pičkasto pokvareno i ljigavo, jako dobro on zna što radi...tipičan karijerist koji bi se dao jebati U šupak samo ako će mu to pomoći u pomaku na ljestvici u karijeri...
da...ali njega je netko predlozio..postavio..prevario da ovdje tece med i mlijeko..sam se nije mogao postaviti...brkic ga je postavio na celo hdza..jer je mislio da cemu plenki dozvoliti sve u hdzu i biti kus i da glumi liberalnog predsjednika..ali plenki se vise boji briselskih sefova nego brkica..i vaso se u toj racunici prevario pa sad skrguce i obleta oko kolinde
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by vuksadinare 8/3/2018, 22:49

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Uglavnom znam ako ti netko predlozi cro politicara izvana prvenstveno brisela da ti bude premijer,predsjednik...hvatati se treba za pistolj i upucsti prvo onog tko takvo sto predlaze..tu izuzimam petirku..koja je jedina svjesna kamo pripada
Ti si stvarno pravi primjerak hadezeovca...
ne ja sam blaz kraljevic.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by debotoijusto 8/3/2018, 22:49

vuksadinare wrote:Uglavnom znam ako ti netko predlozi cro politicara izvana prvenstveno brisela da ti bude premijer,predsjednik...hvatati se treba za pistolj i upucsti prvo onog tko takvo sto predlaze..tu izuzimam petirku..koja je jedina svjesna kamo pripada
Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 S-52843ab46e050d029e59ce420cf4c957af71c1e0
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Guest 8/3/2018, 22:52

jasambrend wrote:Je, imao je pištolj na čelu uperen...ma lik je smeće pičkasto pokvareno i ljigavo, jako dobro on zna što radi...tipičan karijerist koji bi se dao jebati u šupak samo ako će mu to pomoći u pomaku na ljestvici u karijeri...
A što će drugo biti jedan takav oportunist i istrenirani poslušnik? Najteže je naći osobu koja nije karijerist, stranački vojnik, kmet i beskičmenjak i šarlatan. Njega ni ne zanima stanje depresivno i beznadno stanje nacije, već nekakvi zapadni standardi, politbiro i to je to.
On uopće ni ne pokušava biti upamćen po nečemu u hrvatskoj povijesti, već je tek jedna u nizu devijacija ili crnih mrlja. Prejadno i pretužno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Noor 9/3/2018, 00:10

sumrak civilizacije u korist pomahnitalih vampirica ...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by epikur37 9/3/2018, 00:12

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:hadezenjare....kaj reć

Ako si dobar s ovim gradskima, podjebavaj ih sve u šesnarst...koja jebena nakupina tradicionalnih papaka...a zadarski su najljigaviji od svih...

Pa malo i jesam, boli me hurac.

Oni to opravdavaju realpolitikom, gnjide.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Eroo 9/3/2018, 07:06

E, da, besposlen pop i jariće krsti...Kako se vam da?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75052
2016-07-22


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by darth_vader 9/3/2018, 07:55

Eroo wrote:E, da, besposlen pop i jariće krsti...Kako se vam da?

Misliš na Plenkovića? O, itekako lik radi na razjebavanju ostataka ove države...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Sora 9/3/2018, 08:24

prckov wrote:sve vrijednosti su poremecene I to se slavi kao nevjerojatan uspjeh I progress
u medijima zenska seksualnost se agresivno namece a muska sotonizira
tako pizde, sise i silne guzice samo sto ne ispadnu iz ekrana a proziva se npr tramp da je nekoj prije milijardu godina trazio broj telefona
gej brakovi se slave a hetero brakovi omalovazavaju I obezvrjeduju
feminizam je najodgovorniji za krizu u obitelji, I ova istambulska konvencija je na krilima feministickih ubleha
Ti po obicJu sve pomiješaš u jedan cuspajz 
I nis bas ne razumijes 
Ako se ističe zenska sexualnost onda je to zbog muskih pogleda i aktivnosti. U tomu je zena objekt i niti jedna zena, osom ako joj je to posao, ne zeli biti objekt. 
A drugo. 
Brakovi se slave? 
Ha ha ha 
Sve ih je manje. Zato se slave. :cry
to sigurno nije z ig feminizma. 
Ali ti nemas pojma ...
A neces ga ni imati. 
Ti si jedan mali katotalban.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Sora 9/3/2018, 08:25

Noor wrote:sumrak civilizacije u korist pomahnitalih vampirica ...
Ajd za promjenu 
Da nisu sve krive komunjare
Napredak drugarice Noor . 
Pozdravljamo napredak. :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Plenka kapitulirao pred Istanbulom - Page 2 Empty Re: Plenka kapitulirao pred Istanbulom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum