ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča

Go down

Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča Empty Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča

Post by RayMabus 8/3/2018, 09:36

Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=31&loc=http%3A%2F%2Fwww.index.hr%2Fmobile%2Fclanak.aspx%3Fcategory%3Dvijesti%26id%3D1030765&referer=http%3A%2F%2Fwww.index.hr%2Fvijesti%2Fnajnovije

[size=60]Nakon napada nožem u Beču uhićen Afganistanac, četvero ozlijeđeno[/size]
Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča Sat PRIJE 21 MIN |
 
P.S.

Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča Trjetkj67k67


[size=58]FOTO: TWITTER
BROJ žrtava sinoćnjeg napada nožem u Beču narastao je na četiri. Pola sata nakon tročlane obitelji koja je napadnuta u četvrti Praterstern u Beču, u istoj četvrti napadnut je 20-godišnji čečenski migrant u lokalnom parku.
 
>>Muškarac u Beču napadao ljude nožem po cesti, troje ljudi u kritičnom stanju
 
U vezi s drugim napadom policija je uhitila migranta iz Afganistana, ali nije pružila informacije sumnjiči li se ista osoba i za prvi napad. Sve četiri žrtve životno su ugrožene, priopćio je policijski glasnogovornik.
 
Fotografije i snimke s poprišta napada prikazuju ulicu zalivenu krvlju i teško naoružanu policiju koja pretražuje područje s psima. 
 
Svjedokinja Silvia Franke prepričala je što se dogodilo sinoć, nešto prije 19 sati: “Vidjela sam nekoga nasred ulice kako viče i vrišti. Mislila sam da tuče svog psa, sudeći po njegovim pokretima ruku. A ustvari je nožem izbo tog čovjeka. Mogao je izbosti i i mene, da sam slučajno bila tamo. Izgubio je svu kontrolu.”



 
Beč dosad nije imao terorističke napade
 
Austrijska policija ranije je izjavila kako ne zna “apsolutno ništa” o napadaču koji je bio “van kontrole” i nasumično napao ljude na ulici, osim da je muškarac, prenosi Deutche Welle.
 

 
Četvrt Praterstern poznata je po Parku Prater i međunarodnom prometnom čvorištu Praterstern, ali i kao dom najvećem dijelu malene židovske zajednice u Beču. Obližnja stanica metroa Nestroyorplatz sad je zatvorena zbog napada. 
 
Beč posljednjih godina nije doživio islamističke terorističke napade poput onih u Parizu, Berlinu i Bruxellesu. U ovom slučaju policija tvrdi da ne sumnja na terorizam, ali motiv napada i dalje nije poznat. [/size]
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča Empty Re: Afganistanac čakijom ordinirao po ulicama Beča

Post by RayMabus 8/3/2018, 09:44

Ćim se spominju i Ćećenci ovo je neki obračun među mafijom ali pajdo ih usred grada na ulici iščakija, ljudi prolaze  mogao je bilo koga 

Eto ti ih pa ih sad trpaj
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum