ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalić, Ramljak i zločinačaka org.

Go down

 Dalić, Ramljak i zločinačaka org. Empty Dalić, Ramljak i zločinačaka org.

Post by Yehudim 6/3/2018, 21:17

 Dalić, Ramljak i zločinačaka org. Ivica_Todoric-1-696x464


    Ivica Todorić u novoj je objavi na svom blogu odlučio obračunati se, kako tvrdi, s “različitim ljudima, institucijama i skupinama koji su se udružili kako bi preuzeli Agrokor”.
Objavu donosimo u cijelosti:
“KAKO JE DJELOVALA ZLOČINAČKA ORGANIZACIJA
Kako sam već nekoliko puta pisao različiti ljudi, institucije i skupine udružili SU SE kako bi protuzakonitim djelovanjem preuzeli Agrokor, a radi ostvarenja vlastite koristi.
Jedna od bitnijih skupina, a o čemu sam isto pisao, su ljudi iz bivšeg CAIB-a. Vladu Bošnjaka je u Agrokoru zaposlio Ivan Crnjac početkom 2016. godine (obojica iz CAIB-a).Vlado Bošnjak je meni cijelo vrijeme bio sumnjivog ponašanja, no nekako sam to opravdavao njegovim načinom komunikacije s ljudima. Bošnjak je radio s Lukom Cvitanom, a zadnjih 15 dana mog boravka u Agrokoru oni su uglavnom sjedili i nisu ništa radili. Danas mi se čini da su čekali dan za koji su već odavno znali. Danas tvrdim da nisu samo znali nego i da su aktivno sudjelovali, kako činjenice pokazuju, u zločinačkoj organizaciji za preuzimanje Agrokora.
Interesantno, prvu sumnju o nekim zlonamjernim djelovanjima oko Agrokora dobili smo upravo od Vlade Bošnjaka. Vlado Bošnjak je 3. prosinca 2016. godine na zajedničkom druženju menadžmenta Agrokora rekao nekolicini kolega: “Veselite se vi veselite, nećete dugo”.

Vratimo se na Bošnjaka, on je u Agrokoru ostao raditi i nakon dolaska nove uprave i dobio je jednu od najvažnijih funkcija u izvanrednoj upravi. Danas je jedan od najbližih suradnika Martine Dalić, a bio je i potencijalni kandidat za novog izvanrednog povjerenika. Luka Cvitan otišao je iz Agrokora prije nekog vremena, a trebalo bi vidjeti pod kojim uvjetima i kako, koliku je on dobio nagradu kao i Bošnjak za ono što su odradili.
Već sam pisao o organiziranoj zločinačkoj organizaciji kao i njihovim kriminalnim radnjama: Martine Dalić, lešinarskog fonda Knighthead, Tina Doličkog, Ante Ramljaka, Šavorića i drugih zbog čega su i podnijete i ustavna tužba i kaznene prijave.”

-------------------------------------

https://narod.hr/hrvatska/todoric-blogu-dalic-ramljaku-njhovoj-zlocinackoj-organizaciji
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum