ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by epikur37 Fri 2 Mar - 22:14

ENZURA

[size=30]Gospa i Međugorje blokirani na Facebooku

VIJESTI
 ožu 02, 2018
[size=32]Facebook372[/size] [size=32]Twitter[/size] [size=32]Google+[/size]
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Facebook_medjugorje
[/size]
Nismo dobili nikakvo upozorenje niti pojašnjenje; prvo je smanjen doseg objavljenog sadržaja stranice, a onda je stranica ugašena uz obavijest da „sadržaj trenutno nije dostupan”, Žalili smo se na taj postupak Facebooku ali odgovor još nismo dobili.
Gospa i Međugorje su postali nepoželjni na Facebooku?
Facebook ugasio stranicu najčitanijega medija u Hercegovini. Što im smeta? Je li to fotografija Međugorske crkve? Je li to smeta Križevac? Jesu li postali kršćanski simboli nepoželjni na Facebook-u?
Nevjerojatno je u kakvom to danas vremenu živimo,  čime se sve ljudi bave i što su spremni učiniti, piše Poskok.info.
Prenosimo  priopćenje portala u cijelosti: Poštovani čitatelji portala Medjugorje-info.com Naši administratori na Facebook-stranici Medjugorje-info.com dobili su obavijest da je Facebook „ uklonio našu stranicu“ jer „sadržaj objavljen na stranici nije u skladu s Facebookovim uvjetima i standardima zajednice“.
Nismo dobili nikakvo upozorenje niti pojašnjenje; prvo je smanjen doseg objavljenog sadržaja stranice, a onda je stranica ugašena uz obavijest da „sadržaj trenutno nije dostupan”, Žalili smo se na taj postupak Facebooku ali odgovor još nismo dobili.
U međuvremenu naši članci ne dolaze do dijela čitatelja koji ih „otvaraju“ preko društvenih mreža, niti se mogu dijeliti preko Facebooka. Za sada nam nije poznato je li stranica trajno ili privremeno uklonjena, a nije nam poznato ni zašto se Facebook “odlučio” na taj korak.
Facebook uklanja postove koji se odnose na direktne prijetnje, samoozljeđivanje, terorističke poruke, verbalno zlostavljanje ili zastrašivanje, napade na javne figure, kriminalne aktivnosti, seksualno iskorištavanje i slično.
Svrha je ljudima pružiti mogućnost povezivanja u sigurnom okruženju i pružiti im sadržaj koji informacijom pozitivno izgrađuje određene zajednice, stoga smatramo da će Facebook revidirati odluku o uklanjanju stranice jer ni po jednoj osnovi nije kršila pravila.
Svi se naši tekstovi objavljuju u skladu sa Standardima zajednice Facebook, tako da je moguće da se radi o cenzuri na društvenim mrežama najvjerojatnije radi lažnih prijava. Nadamo se da će Facebook vratiti stranicu jer na ovaj način smanjuje se domet tekstova koje objavljujemo na portalu Medjugorje-info.com i sprječava da ih čitatelji dijele društvenim mrežama.

http://www.dnevnik.ba/vijesti/gospa-i-medugorje-blokirani-na-facebooku
-----------------------


Zašto?


Zato.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by dzango Fri 2 Mar - 22:20

Ajde objavi na svom Fejsu, da vidimo šta će da bude.

_________________
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by epikur37 Fri 2 Mar - 22:29

dzango wrote:Ajde objavi na svom Fejsu, da vidimo šta će da bude.


Neću, njihova stranica njihova pravila...kad ne budem želio trpiti isključit ću se. Nije facebook demokracija ni sloboda, nego stranica s ideološkim, privatnim i iim interesima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by dzango Fri 2 Mar - 22:33

epikur37 wrote:
dzango wrote:Ajde objavi na svom Fejsu, da vidimo šta će da bude.


Neću, njihova stranica njihova pravila...kad ne budem želio trpiti isključit ću se. Nije facebook demokracija ni sloboda, nego stranica s ideološkim, privatnim i iim interesima.
Čisto radi ekperimenta. Tako su se žalili iz Dnevno.hr u vreme slučaja Praljak. Ja stavio tekst o Praljku sa Dnevno.hr i ništa. Malo mi glupo da ja stavljam Međugorje na svoj profil.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by epikur37 Fri 2 Mar - 22:38

dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:Ajde objavi na svom Fejsu, da vidimo šta će da bude.


Neću, njihova stranica njihova pravila...kad ne budem želio trpiti isključit ću se. Nije facebook demokracija ni sloboda, nego stranica s ideološkim, privatnim i iim interesima.
Čisto radi ekperimenta. Tako su se žalili iz Dnevno.hr u vreme slučaja Praljak. Ja stavio tekst o Praljku sa Dnevno.hr i ništa. Malo mi glupo da ja stavljam Međugorje na svoj profil.


Mislim da oni ne idu na lika koji dijeli nego baš na stranicu.


Ma ko im jebe mater, ionako koristimo njihovu platformu da širimo konzervativno, fasističko, prorusko, rasističko, desne stavove....

To što zabrane jednu stanicu to je kamen u vodu...mi ih uzurpiramo i širimo se dalje.

nema tu pomoći
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Serbinho-3 Fri 2 Mar - 22:38

Facebook :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by immortal Fri 2 Mar - 23:40

epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:Ajde objavi na svom Fejsu, da vidimo šta će da bude.


Neću, njihova stranica njihova pravila...kad ne budem želio trpiti isključit ću se. Nije facebook demokracija ni sloboda, nego stranica s ideološkim, privatnim i iim interesima.
Čisto radi ekperimenta. Tako su se žalili iz Dnevno.hr u vreme slučaja Praljak. Ja stavio tekst o Praljku sa Dnevno.hr i ništa. Malo mi glupo da ja stavljam Međugorje na svoj profil.


Mislim da oni ne idu na lika koji dijeli nego baš na stranicu.


Ma ko im jebe mater, ionako koristimo njihovu platformu da širimo konzervativno, fasističko, prorusko, rasističko, desne stavove....

To što zabrane jednu stanicu to je kamen u vodu...mi ih uzurpiramo i širimo se dalje.

nema tu pomoći

Kada je Praljak bio u pitanju blokirali su svakoga, posebno one koje su prijavili. Radi Praljka sam blokirana nekoliko puta po 30 dana. Prije te blokiraju ako objavljuješ nešto u vlastitoj izvedbi, nego ako staviš novinski članak s linkom. To može proći. Na jednom profilu sam blokirana i sad na 30 dana jer sam nedavno stavila sliku Karađorđevića i Hitlera i uz to napisala kako su Beograd i Srbija bili prvi Judenfrei. Naravno, zna se tko nam vlada državom. Netko je prijavio i blokirana. Koji razlog?? Jer masa još ne trpi iznošenje istine. To mora prestati!! Uskoro!!

immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by vuksadinare Sat 3 Mar - 2:06

Bice rata neizbjezno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by vuksadinare Sat 3 Mar - 4:42

Mogu zamjetit da je kolegu epija ova vijest poprilicno pogodila...razumijem..nece biti dobro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by debotoijusto Sat 3 Mar - 6:06

blokiralo gospu kao fake mews , bogu hvala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by immortal Sat 3 Mar - 11:12

ako Gospa blokira vas nećete dobro proći, bit će to vrlo skoro

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Leviathan2 Sat 3 Mar - 11:15

jbte, facebuk je mreza sa seljake i bosance
ko normalan jos to posjecuje :)

_________________
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by dzango Sat 3 Mar - 11:27

Leviathan2 wrote:jbte, facebuk je mreza sa seljake i bosance
ko normalan jos to posjecuje :)
Ja bata Šule.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Leviathan2 Sat 3 Mar - 11:31

dzango wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, facebuk je mreza sa seljake i bosance
ko normalan jos to posjecuje :)
Ja bata Šule.
bosanac?

_________________
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by dzango Sat 3 Mar - 12:10

Leviathan2 wrote:
dzango wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, facebuk je mreza sa seljake i bosance
ko normalan jos to posjecuje :)
Ja bata Šule.
bosanac?
Jok. Ercov. Nego igram pokericu a tamo je i brdo mojih koji su po belom svetu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Sora Sat 3 Mar - 12:29

mortal wrote:ako Gospa blokira vas nećete dobro proći, bit će to vrlo skoro
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Img_2741

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Yehudi Sat 3 Mar - 12:46

epikur37 wrote:

ENZURA






[size=30]Gospa i Međugorje blokirani na Facebooku[/size]





VIJESTI
 ožu 02, 2018
[size=32]Facebook372
 [size=32]Twitter[/size] [size=32]Google+[/size]

[/size]
Nismo dobili nikakvo upozorenje niti pojašnjenje; prvo je smanjen doseg objavljenog sadržaja stranice, a onda je stranica ugašena uz obavijest da „sadržaj trenutno nije dostupan”, Žalili smo se na taj postupak Facebooku ali odgovor još nismo dobili.
Gospa i Međugorje su postali nepoželjni na Facebooku?

Nevjerojatno je u kakvom to danas vremenu živimo,  čime se sve ljudi bave i što su spremni učiniti, piše Poskok.info.
Prenosimo  priopćenje portala u cijelosti: Poštovani čitatelji portala Medjugorje-info.com Naši administratori na Facebook-stranici Medjugorje-info.com dobili su obavijest da je Facebook „ uklonio našu stranicu“ jer „sadržaj objavljen na stranici nije u skladu s Facebookovim uvjetima i standardima zajednice“.

Svrha je ljudima pružiti mogućnost povezivanja u sigurnom okruženju i pružiti im sadržaj koji informacijom pozitivno izgrađuje određene zajednice, stoga smatramo da će Facebook revidirati odluku o uklanjanju stranice jer ni po jednoj osnovi nije kršila pravila.
Svi se naši tekstovi objavljuju u skladu sa Standardima zajednice Facebook, tako da je moguće da se radi o cenzuri na društvenim mrežama najvjerojatnije radi lažnih prijava. Nadamo se da će Facebook vratiti stranicu jer na ovaj način smanjuje se domet tekstova koje objavljujemo na portalu Medjugorje-info.com i sprječava da ih čitatelji dijele društvenim mrežama.


-----------------------


Zašto?


Zato.


  gospa i medjugorje blokirani HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAAAA.................koja poveznica

 Isto ka ono naci pitanje u anketi  - želite li hitlera i jedinstvenu njemačku ...........kao da jedno ne ide bez drugoga 

   w h y   o  why


Pa zasigurno su kršili neke propise i  to znaju............. ali se i dalje prave naivni

Facebook im je sigurno obrazložio ali sada se mora javnost uvjeriti u zli Facebook koji blokira gospu i medjugorje HAHAHAHAHAHAHAHAAAA

 Vjerojatno Putin ima svoje prste u tome .....Rusi su krivi 

:aw
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Kavran Sat 3 Mar - 12:51

Sora wrote:
mortal wrote:ako Gospa blokira vas nećete dobro proći, bit će to vrlo skoro
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Img_2741


e kravusino! promijeni potpis u ''Moji su bili ustase i ostala izdajnička i okupatorska gamad 1945. Te''

i kaj ti to ''Te'' znači pijanduro?
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Noor Sat 3 Mar - 12:54

Kavran wrote:
Sora wrote:
mortal wrote:ako Gospa blokira vas nećete dobro proći, bit će to vrlo skoro
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Img_2741


e kravusino! promijeni potpis u ''Moji su bili ustase i ostala izdajnička i okupatorska gamad 1945. Te''

i kaj ti to ''Te'' znači pijanduro?
to je ono...1945.-te
valjda uciteljica zna kako se pise redni broj :^0
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Kavran Sat 3 Mar - 12:55

Noor wrote:
Kavran wrote:
Sora wrote:
mortal wrote:ako Gospa blokira vas nećete dobro proći, bit će to vrlo skoro
Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Img_2741


e kravusino! promijeni potpis u ''Moji su bili ustase i ostala izdajnička i okupatorska gamad 1945. Te''

i kaj ti to ''Te'' znači pijanduro?
to je ono...1945.-te
valjda uciteljica zna kako se pise redni broj :^0

aaahahahahahh ..... :^0
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info Empty Re: Facebook ukinuo stranicu Međugorje-info

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum