ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A. Merkel & A. Vučić

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 08:57

Vučić danas sa kancelarkom Merkel u Berlinu
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće danas u radnoj poseti Berlinu, gde će se sastati sa kancelarkom Savezne Republike Nemačke Angelom Merkel.
A. Merkel & A. Vučić 391488
BERLIN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće danas u radnoj poseti Berlinu, gde će se sastati sa kancelarkom Savezne Republike Nemačke Angelom Merkel.
Predsednik u Berlin putuje na poziv nemačke kancelarke, a kako je najavljeno, biće dočekan uz najviše vojne počasti u sedištu šefice nemačke vlade.

Foto Tanjug/ Video arhiva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by BB-8 27/2/2018, 08:59




:D

_________________
A. Merkel & A. Vučić Attach13 A. Merkel & A. Vučić Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 09:01

Vučić danas sa kancelarkom Merkel u Berlinu

utorak, 27.02.2018. u 08:37
A. Merkel & A. Vučić Vuccich-i-merkel
BERLIN – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće danas u radnoj poseti Berlinu, gde će se sastati sa kancelarkom Nemačke Angelom Merkel.
Predsednik u Berlin putuje na poziv nemačke kancelarke, a kako je najavljeno, biće dočekan uz najviše vojne počasti u sedištu šefice nemačke vlade.
Očekuje se da će glavne teme sastanka biti bilateralni odnosi, regionalna pitanja, kao i evropske i ekonomsko politicke teme.
Vučić je sinoć rekao da u Berlin ide kako bi od Merkelove čuo kako ona vidi odnos Beograda i Prištine, odnose u regionu, ali i da traži podršku u potrazi za kompromisom između dve strane.
„Želim da vidim kako Merkelova gleda na to. Moje će biti više da slušam, ali ću naravno i reći interese Srbije”, kazao je on na konferenciji za štampu posle sastanka sa predsednikom Evropske komisije Žan-Klodom Junkerom.
Kako kaže, za njega je velika čast što će biti u Berlinu i što će razgovarati sa Merkelovom, a zahvalan je na tome što je danas 43.000 ljudi u Srbiji zaposleno u nemačkim kompanijama, a bilo ih je 17.000 kada je on postao premijer.
Najavio je da će se taj broj dalje povecahvati „iz dana u dan”, jer će on u narednih dva ili tri meseca otvoriti tri ili četiri nemačke kompanije.
Ekonomska saradnja sa Nemačkom napreduje, politička je dobra, podvukao je predsednik Srbije.
Vučić je najavljujući ovaj susret za Merkelovu rekao i da je „najvažniji i najveći evropski lider”.
Nakon posete Berlinu, Vučić će u četvrtak boraviti u Sofiji, gde će sastati sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini i liderima Zapadnog Balkana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by BB-8 27/2/2018, 09:02





_________________
A. Merkel & A. Vučić Attach13 A. Merkel & A. Vučić Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 09:04

A. Merkel & A. Vučić 29337289_b





Nakon posete Berlinu, Vučić će u četvrtak boraviti u Sofiji, gde će sastati sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini i liderima Zapadnog Balkana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 09:07

hr narod mora da zna gde se krece predsednik Vučić
ne moze on svakog dana u Zagreb :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 09:10

BESUCH IM KANZLERAMT

Heute empfängt die Kanzlerin den serbischen Staatspräsidenten Aleksandar Vučić mit militärischen Ehren im Kanzleramt. Bei diesem Treffen werden insbesondere die bilateralen Beziehungen, regionale Fragen sowie europa- und wirtschaftspolitische Themen im Mittelpunkt stehen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Stanojko 27/2/2018, 09:12

Otisao zvalavi siptar da mu nemacka fanfulja izdiktira tekst "pravno-obavezujuceg" sporazuma s "kosovom"...

_________________
A. Merkel & A. Vučić Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Noor 27/2/2018, 09:12

pizzon wrote:hr narod mora da zna gde se krece predsednik Vučić
ne moze on svakog dana u Zagreb :))
jeste..mlogo nas to bre interesuje
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 09:18

Vučić puno zuji, a malo meda daje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 10:06

EBRD: Očigledan uticaj, impresivni rezultati Srbije
Beograd -- Impresivni rezultati Srbije u oblasti fiskalne konsolidacije postavili su temelj za snažniji rast, a vlada sada mora da radi na konkurentnosti ekonomije.
IZVOR: TANJUG UTORAK, 27.02.2018. | 09:44A. Merkel & A. Vučić 8741108675a951bcf5b4f6233298917_w640

U tome može da se osloni na podršku međunarodne zajednice, kaže direktor Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) u Srbiji Danijel Berg.

Berg uoči 25. Kopaonik biznis foruma kaže za Tanjug da, i pored dobrih rezultata vlade ima još mnogo toga da se radi, pre svega na restrukturiranju državnih preduzeća. 

"Vlada Srbije sprovela je reforme koje imaju očigledan uticaj na ekonomski razvoj, dok je fiskalna konsolidacija, realizovana u okviru programa sa Međunarodnim monetarnim fondom, doprinela tome da Srbija u prošloj godini ostvari suficit budžeta od 1,2 odsto BDP-a u odnosu na deficit od 6,6 procenata BDP-a iz 2014. godine", navodi Berg. 

To je, ocenjuje, pomoglo stabilizaciji makroekonomije, uz nižu inflaciju i smanjenje kamatnih stopa. 

Pored toga, ističe Berg, uvođenje elektronskih građevinskih dozvola ne samo da je doprinelo podizanju imidža Srbije, budući da je napredovala za ukupno 17 mesta na Duing biznis listi Svetske banke (sa 59. mesta u 2016. na 42. mesto u 2018. godini), već je, kaže, još važnije što je uvođenje e-dozvola olakšalo život građanima i preduzećima. 

Na pitanje kako fiskalnu stabilnost merama ekonomske politike pretvoriti u održiv rast i razvoj, koje je i glavna tema Kopaonik biznis foruma, Berg odgovara da je kombinacija stabilnije i otvorene privrede, koja se bavi reformama za podršku preduzećima, dovela do povećanja priliva direktnih stranih investicija na oko 5 odsto BDP-a godišnje. 

To je, smatra, pomoglo da se pokrije deficit bilansa tekućeg računa zemlje u svakoj od protekle tri godine. 

Međutim, uprkos pozitivnom napretku, neke od ključnih reformi, kako ističe Berg, još uvek zaostaju, od kojih je, prema mišljenju MMF-a, EU i EBRD-a, možda najvažnija ta što su državna preduzeća i dalje nereformisana, a u mnogim slučajevima gubitaška. 

"To automatski stavlja značajna ograničenja ili, potencijalno, donosi visoke rizike po buduće budžete zemlje", navodi direktor EBRD-a. 

Uprkos kontinuiranim naporima, implementacija velikih javnih investicija je, kako ocenjuje, bila spora, dok bi dalja reforma javne administracije mogla da doprinese poboljšanju poslovne klime i jačanju malog biznisa koji je trenutno u značajnoj meri ohrabren da, kaže, posluje u "sivoj zoni". 

Za postizanje bržeg ekonomskog rasta Srbije i "hvatanje koraka" sa zemljama EU neophodna je konsolidacija rezultata postignutih u poslednje tri godine, ali i snažniji napori za očuvanje demokratskih i ekonomskih institucija, kao i dalje unapređenje političkih i ekonomskih veza sa susednim zemljama, pokazalo je nedavno objavljena studija EBRD-a. 

Berg navodi i da ulaganja EBRD-a i saveti, posebno u okviru Inicijative za investicionu klimu i upravljanje (ICGI), imaju efekta, a primer toga su Investicioni forum regionalnih privrednih komora na investicionom samitu zemalja Zapadnog Balkana u februaru ove godine, kada je predstavljena regionalna investiciona platforma, i prošlogodišnje širenje regionalne berze akcija SEE Link, čime su, napominje, olakšane transakcije između berzi u regionu. 

"Ulaganja u transportnu, energetsku i komunalnu infrastrukturu su i dalje od velike važnosti, naročito nakon nekoliko decenija neinvestiranja u ove sektore", smatra Berg, i navodi da EBRD i druge međunarodne finansijske institucije moraju sa centralnim i lokalnim vlastima da rade na poboljšanju kapaciteta za implementaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 10:08

Jedan od vodećih projekata u narednim godinama će, kako ističe, biti takozvani "Autoput mira", koji bi trebalo da bude finansiran sredstvima EBRD-a, Evropske investicione banke (EIB) i iz fondova EU, što će, ocenjuje, poboljšati saobraćajne i trgovinske tokove regiona. Berg kaže i da EBRD nastoji da unapredi energetsku raznolikost Srbije, kroz, na primer, ovogodišnju podršku obnovljivim izvorima energije, što neće pomoći samo snižavanju visokog nivoa zagađenja već će takođe, zaključuje, doprineti stabilnijem energetskom snabdevanju u Srbiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 10:13

ŽAN-KLOD JUNKER I JOHANES HAN U BEOGRADU
Vučić: Želimo kompromis s Albancima pod okriljem EU
A. Merkel & A. Vučić Vucicc

Pedsednik Aleksandar Vučić poručio je da Srbija pozdravlja Strategiju proširenja koju je Evropska komisija predstavila ovog meseca, jer ona daje podstrek da brže radimo na reformama zemlje i društva. Na zajedničkoj konferenciji za štampu posle susreta sa predsednikom Evropske komisije Žan-Klodom Junkerom u Vili „Mir” Vučić je rekao da je njegova poseta Beogradu za nas značajan podsticaj da nastavimo sa reformama u procesu pristupanja EU, da nastavimo da menjamo sebe, kako bismo mogli da budemo deo društva kojem želimo da pripadamo.
Predsednik Srbije je, ipak, poručio da je za Srbiju najteža prepreka na putu ka EU pronalaženje pravnovaljanog sporazuma s Prištinom i dodao da je o tome imao veoma otvoren razgovor s Junkerom i Hanom.
Vučić je rekao da za Srbiju Evropska unija nije samo cilj, već i proces, i ocenio da je 2025. godina u kojoj bi Srbija mogla da uđe u EU ako završi težak posao, pogotovo u vladavini prava.
„Zahvalan sam Junkeru na njegovom trudu, angažmanu i naporima, jer nije uvek poštovao birokratske procedure, već je iznalazio rešenja za brojna pitanja na zapadnom Balkanu”, istakao je srpski predsednik, prenose agencije. Vučić je podsetio da, kada je molio za neki okvirni datum, kako bismo mogli optimističkije da posmatramo budućnost, znao je da to nije lako dobiti.
Predsednik Evropske komisije Žan-Klod Junker rekao je na konferenciji za medije sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da nije došao u Beograd kako bi Srbiji držao lekcije.
„Srbiji nisu potrebne lekcije i Srbija zna kuda treba da ide i koji je put u budućnost. EU nije ekonomski konglomerat, to je zajednica koja se stara za dobrobit građana, a to je pre svega zajednica vrednosti”, rekao je Junker i dodao da EU želi da ima dobru saradnju sa prijateljima u Srbiji, prenosi RTS.

A. Merkel & A. Vučić EU-Srbija-2(Foto Tanjug)


Predsednik EK istakao je da prošlost postoji, ali da moramo izvući pouke iz nje. „Srbija i EU će zajedno imati tolike prilike za razvoj. Državnici prolaze, ali narodi ostaju”, rekao je predsednik EK.
Aleksandar Vučić izjavio je da u postizanju pravnovaljanog sporazuma sa Prištinom nema ničega što bismo krili, niti želi da građanima zamazuje oči. „Nemamo ništa što bismo krili, zamazivali narodu oči. Za zamajavanje je bilo vremena u prošlosti koliko hoćete, skrivali smo teške i lake stvari, ja to ne želim. Imali smo otvoren razgovor sa Junkerom i Hanom – kojeg smatram takođe iskrenim prijateljem Srbije i regiona – o odnosima Beograda i Prištine”, rekao je Vučić.
Istakao je da su pred Srbijom teški zadaci, a da je ono šta ćemo izabrati kao cilj naše unutrašnje pitanje. „Zahvalan sam Junkeru što govori ono što jeste, bez dlake na jeziku”, rekao je predsednik.
Ukazao je da su potrebne češće posete Junkera, jer verujemo da, ne samo Srbija, već i zapadni Balkan predstavlja integralni deo evropskog kontinenta. „Jer, vremena za zamazivanje očiju u prošlosti je bilo koliko hoćete”, naglasio je Vučić.
Kako je predsednik Srbije objasnio, sa Junkerom i evropskim komesarom Johanesom Hanom razgovarao je otvoreno o odnosima Beograda i Prištine i o tome šta je potrebno da uradimo da bismo bili deo evropske porodice naroda. „Znamo da su pred nama teški zadaci, a šta ćemo na kraju da izaberemo, to je naše unutrašnje pitanje”, istakao je Vučić.
Vučić je istakao da je važno da se pronađe kompromis sa Albancima i da se istorijski reši taj odnos, da se uspostavi prijateljstvo dva naroda, „To je za nas najteže pitanje i to je pitanje za Srbiju i sve naše građane, i za našu budućnost”, rekao je Vučić. „Mi želimo kompromis pod okriljem EU, na najvišem nivou, a ako to ne može živećemo u prošlosti, kao decenijama unazad”, kazao je predsednik. „Voleo bih da to izbegnemo i da budućnost vidimo na drugi način. Nadam se da će Albanci razumeti koliko je važan taj dogovor”
„Ne može jedna strana da dobije sve, a druga da izgubi sve”, naglasio je on. Dodao je da je nemoguće ubediti građane Srbije da prihvate da daju sve, a sa druge strane ništa”.
Predsednik EK Žan-Klod Junker poručio je da EU ne može da prihvati u svoje članstvo zemlje koje nisu međusobno rešile teritorijalne sporove i naglasio da je na Beogradu i Prištini da odrede kakvog će karaktera biti traženi pravnoobavezujući sporazum, prenosi Tanjug.
Junker je na pres konferenciji sa predsednikom Vučićem rekao da je nakon razgovora sa srpskim predsednikom optimista kada je reč o putu Srbije u EU. Istakao je da je Srbija prešla deo puta, „i to impresivan deo puta”, na putu ka EU i dodao: „Ima još problema, kada je reč o vladavini prava, i da se poprave i neke stvari u pravosuđu, ali je veliki napredak ostvaren”.
On je rekao da datum pristupanja ne zavisi od Brisela, već prevashodono od Srbije. Istakao je da veliki broj ljudi govori o 2025. godini, ali je napomenuo da to nije obećenje, već da su perspektive i mogućnosti, indikativni datum, ohrabrenje. „Jer zemlja koja želi da postane članica mora biti ohrabrena na tom putu”, smatra Junker, dodajući da su svi napori koje je do sada uložila Srbija vredni, kao i da je bilo bolnih reformi, ali i da ima reformi koje tek treba realizovati.
Junker je povodom Strategije za zapadni Balkan Evropske komisije rekao da to podrazumeva šest oblasti na kojima Srbija treba da radi na putu ka EU.
Odgovarajući na pitanja novinara da li je možda ideja i da se napravi neki akcioni plan i mapa puta kojom bi se i Srbija i EU obavezale da će te oblasti pratiti, naveo da su tih šest oblasti tu, da će se videti kako sve napreduje i da će se videti da li je tako nešto potrebno. Ukoliko je potrebno razviti akcioni plan i to ćemo uraditi, ali radićemo zajedno sa Srbijom, poručio je Junker.


Rob­na raz­me­na sa EU po­ve­ća­na vi­še ne­go dvo­stru­ko



Od po­čet­ka pri­me­ne Pre­la­znog tr­go­vin­skog spo­ra­zu­ma 2009. go­di­ne rob­na raz­me­na Sr­bi­je sa EU po­ve­ća­na je vi­še ne­go dvo­stru­ko, sa 10,1 mi­li­jar­du evra 2009, na 22 mi­li­jar­de evra pro­šle go­di­ne, re­kao je si­noć pred­sed­nik Sr­bi­je Alek­san­dar Vu­čić. Ka­zao je da je naš iz­voz u EU u tom pe­ri­o­du po­ve­ćan tri pu­ta, sa 3,4 na 9,95, od­no­sno 10 mi­li­jar­di evra u 2017. go­di­ni.
„Ve­o­ma je va­žno za nas da je – iako Sr­bi­ja be­le­ži kon­stan­tan de­fi­cit u raz­me­ni sa EU – po­kri­ve­nost uvo­za iz­vo­zom u 2009. go­di­ni bi­la 50,5 od­sto, a da­nas je 83,2 od­sto”, is­ta­kao je pred­sed­nik Vu­čić, pre­no­si Tan­jug.
To, pod­vu­kao je, po­ka­zu­je ko­li­ko je srp­ska pri­vre­da na­pre­do­va­la i na­u­či­li smo da pro­iz­vo­di­mo ono što mo­že da na­đe pro­stor i tr­ži­šte na evrop­skom ne­bu.
Pred­sed­nik je ta­ko­đe is­ta­kao da EU za Sr­bi­ju ni­je sa­mo cilj, već pro­ces ko­ji nam do­no­si bo­lje stan­dar­de, u svim obla­sti­ma ži­vo­ta.
U tom smi­slu, uka­zao je da pre pet go­di­na ni­je po­sto­jao in­deks zdrav­stve­ne za­šti­te za Sr­bi­ju, a da­nas smo „pre­te­kli” naj­ma­nje pet ze­ma­lja EU. „To je evrop­ski put na ko­jem mo­ra­mo mno­ge stva­ri da ura­di­mo, kao što je iz­grad­nja KC Niš, a mo­ra­mo da iz­gra­di­mo kli­nič­ke cen­tre u Be­o­gra­du, No­vom Sa­du i Kra­gu­jev­cu. To sve či­ni­mo uz po­dr­šku EU”, re­kao je Vu­čić.
Do­dao je da „mo­ra­mo da una­pre­đu­je­mo stva­ri, da bri­ne­mo o že­na­ma, de­ci, sta­ri­ma i to je evrop­ski put. Evrop­ski put je i bo­lja eko­no­mi­ja i vi­ši ni­vo vla­da­vi­ne pra­va, ne­za­vi­sno sud­stvo, sa­mo­stal­no tu­ži­la­štvo i, da na­gla­sim, efi­ka­sni­je pra­vo­su­đe. O to­me smo raz­go­va­ra­li i mno­go po­sla Sr­bi­ja ima na tom pu­tu da ura­di”, re­kao je Vu­čić.


Idem da ču­jem šta Mer­ke­lo­va mi­sli o od­no­si­ma u re­gi­o­nu



Pred­sed­nik Sr­bi­je Alek­san­dar Vu­čić re­kao je da u Ber­lin ide ka­ko bi od ne­mač­ke kan­ce­lar­ke čuo ka­ko ona vi­di od­nos Be­o­gra­da i Pri­šti­ne, od­no­se u re­gi­o­nu, ali i da tra­ži po­dr­šku u po­tra­zi za kom­pro­mi­som iz­me­đu Be­o­gra­da i Pri­šti­ne. „Že­lim da vi­dim ka­ko Mer­ke­lo­va gle­da na to. Mo­je će bi­ti vi­še da slu­šam, ali ću na­rav­no i re­ći in­te­re­se Sr­bi­je”, ka­zao je Vu­čić. Ka­ko ka­že, za nje­ga je ve­li­ka čast što će bi­ti da­nas u Ber­li­nu i što će raz­go­va­ra­ti sa Mer­ke­lo­vom, a za­hva­lan je na to­me što je da­nas 43.000 lju­di u Sr­bi­ji za­po­sle­no u ne­mač­kim kom­pa­ni­ja­ma, a ka­da je on po­stao pre­mi­jer bi­lo ih je 17.000.
Na­ja­vio je da će se taj broj po­ve­ća­va­ti „iz da­na u dan”, jer će on u na­red­nih dva ili tri me­se­ca otvo­ri­ti tri ili če­ti­ri ne­mač­ke kom­pa­ni­je.


Jun­ker: Ne­će­mo tra­ži­ti od Da­či­ća da iz­vr­ši „ha­ra­ki­ri”



Žan-Klod Jun­ker je do­dao da EU že­li do­bru sa­rad­nju sa pri­ja­te­lji­ma u Sr­bi­ji. Go­vo­re­ći po­vo­dom pi­ta­nja upu­će­nog pred­sed­ni­ku Vu­či­ću da li se sla­že sa mi­ni­strom Ivi­com Da­či­ćem da ne­će­mo zbog EU iz­vr­ši­ti ha­ra­ki­ri, pri­me­tio je: „Mi ne­će­mo tra­ži­ti od mi­ni­stra ino­stra­nih po­slo­va da iz­vr­ši ha­ra­ki­ri. Mi že­li­mo do­bru sa­rad­nju sa pri­ja­te­lji­ma iz Sr­bi­je.”
Is­ta­kao je da pro­šlost po­sto­ji, ali da mo­ra­mo iz­vu­ći po­u­ke iz nje. „Sr­bi­ja i EU će za­jed­no ima­ti to­li­ke pri­li­ke za raz­voj. Dr­žav­ni­ci pro­la­ze, ali na­ro­di osta­ju”, re­kao je pred­sed­nik EK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Stanojko 27/2/2018, 10:15

Za veleizdaju...

A. Merkel & A. Vučić Vesala

_________________
A. Merkel & A. Vučić Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 10:15

A. Merkel & A. Vučić EU-Srbija-2

vidi se po gostima da im je ok u beogradu
bolje nego u  sk, pr, tirani i td
" primljeni smo carski " junker
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 10:23



kod nas je uvek narodski !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Stanojko 27/2/2018, 10:27

250 eur

_________________
A. Merkel & A. Vučić Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 10:34

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by BB-8 27/2/2018, 10:38

BB-8 wrote:



_________________
A. Merkel & A. Vučić Attach13 A. Merkel & A. Vučić Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Guest 27/2/2018, 11:14

pizzon wrote:vidi se po gostima da im je ok u beogradu
bolje nego u  sk, pr, tirani i td
" primljeni smo carski " junker

A pred Europskim Parlamentom vam prezentira novu strategiju Europske Komisije o mogućem ulasku zemalja zapadnog Balkana u EU.
Koje ste vi naivčine, takvih nema na svijetu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A. Merkel & A. Vučić Empty Re: A. Merkel & A. Vučić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum