ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata - Page 4 Empty Re: Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata

Post by RayMabus 23/2/2018, 12:08

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Pa zato sam ti i rekao da sačekaš i nesrljaš i dao podatak da je Nizozemska vlada jučer proglasila genocid nad Armencima

Nemam pojma odakle ti pomisao da srljam.
Ok onda mi se učinilo, uglavnom ništa na silu

Malo sam te nesvijesno zamijenio sa Epikurom koji forsira treći metodom glavom kroz zid

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata - Page 4 Empty Re: Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata

Post by Clone Stormtrooper 23/2/2018, 16:45

sad je kasno,jedino ispravno rijesenje bila je podjela BiH izmedju Srbije i Hrvatske,onaj dogovor iz 30' cvetkovic-macek ,izmisljanje naroda bosnjaka od strane BiH islamskih radikala ponistilo je taj dogovor,jbga kao sto rekoh kasno je ,BiH je medjunarodno priznata drzava,takva ce i ostati  jer je tako dogovoreno u Daytonu 95',samo sto jos uvijek javnost nije upoznata sa svim tockama dogovora Daytonskih potpisnika ,. Mi hrvati smo ga u Bosni popusili ! valjda su se tako dogovorili !
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata - Page 4 Empty Re: Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata

Post by Kermit 23/2/2018, 19:27

Clone Stormtrooper wrote:sad je kasno,jedino ispravno rijesenje bila je podjela BiH izmedju Srbije i Hrvatske,onaj dogovor iz 30' cvetkovic-macek ,izmisljanje naroda bosnjaka od strane BiH islamskih radikala ponistilo je taj dogovor,jbga kao sto rekoh kasno je ,BiH je medjunarodno priznata drzava,takva ce i ostati  jer je tako dogovoreno u Daytonu 95',samo sto jos uvijek javnost nije upoznata sa svim tockama dogovora Daytonskih potpisnika ,. Mi hrvati smo ga u Bosni popusili ! valjda su se tako dogovorili !
Hrvati su previše oslabili a država propala stoga više nema nikakve snage privlačenja ili sile, stoga od BiH nema ništa, čak što više cijeli prostor od Bjelovara pa do Iloka će biti vrlo skoro prazan, a bez ljudi prostor nije tvoj to su znali prije 500 godina, ali ne i današnja vlada sa premijerom koji zna 33 jezika
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata - Page 4 Empty Re: Bakir Izetbegović ne odustaje od pravljenja islamske države na račun bh Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum