ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 09:33

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Nije problem u političarima nego narodu

Jest, ali mislim da je ipak puno veći problem u političarima, jer ljudi jednostavno nemaju neki normalan izbor, pa neki niti ne izlaze na izbore, a oni koji izlaze uglavnom daju glas onome što smatraju manjim zlom od onih koje im se nudi na izborima.
Ma nije čoviće

Prestani sebe zavaravat

Hoćeš zapravo boldanim reći da su političari bolji od naroda?
Ja mislim da tako nešto u RH jednostavno nije moguće.
Hoću ti reći da nije problem u političarima nego narodu 

Zato to sve treba potirat vanka dok nenauće da je lakše glasat na izborima nego otići radit u drugu zemlju

RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Guest 22/2/2018, 09:33

Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Ne to je bilo upućeno tebi ludice hehe reci kace jauzna i oslić?

Pa gle, ne kaže se badava da najbolje govoriš o sebi kada govoriš o drugima. Tako i ti, govoriš o meni, a zapravo upućuješ na sebe.
Pa ti mene vrijeđaš što po tebi znači da nemaš dobro mišljenje o sebi!!! Šeki moj

Ja tebe vrijeđam?
Ne, to ti radiš svima na ovome forumu, a o meni neprestano iznosiš notorne gluparije i laži.
Ja o tebi samo iznosim činjenice kojih su sada manje više svi na forumu svjesni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Guest 22/2/2018, 09:37

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Nije problem u političarima nego narodu

Jest, ali mislim da je ipak puno veći problem u političarima, jer ljudi jednostavno nemaju neki normalan izbor, pa neki niti ne izlaze na izbore, a oni koji izlaze uglavnom daju glas onome što smatraju manjim zlom od onih koje im se nudi na izborima.
Ma nije čoviće

Prestani sebe zavaravat

Hoćeš zapravo boldanim reći da su političari bolji od naroda?
Ja mislim da tako nešto u RH jednostavno nije moguće.
Hoću ti reći da nije problem u političarima nego narodu 

Zato to sve treba potirat vanka dok nenauće da je lakše glasat na izborima nego otići radit u drugu zemlju

Iz čega po logici slijedi da su političari bolji od naroda.
I mislim da ti je odavno jasno da vanka uglavnom idu oni koji su nezadovoljni političarima u tolikoj mjeri da za sebe ne vide perspektivu kakvu očekuju od zemlje u kojoj rade, a uz to čak i (redovno) primaju plaću za svoj rad, a ostaju većim dijelom oni koji ili nemaju izbora ili podržavaju političare tako da je ta taktika zbacivanja loše politike u Hrvatskoj ne samo osuđena na potpuni neuspjeh nego će polučiti upravo suprotne rezultate od željenih, pa mi zbog toga zaista nije jasno zašto ustraješ na toj priči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 09:46

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Jest, ali mislim da je ipak puno veći problem u političarima, jer ljudi jednostavno nemaju neki normalan izbor, pa neki niti ne izlaze na izbore, a oni koji izlaze uglavnom daju glas onome što smatraju manjim zlom od onih koje im se nudi na izborima.
Ma nije čoviće

Prestani sebe zavaravat

Hoćeš zapravo boldanim reći da su političari bolji od naroda?
Ja mislim da tako nešto u RH jednostavno nije moguće.
Hoću ti reći da nije problem u političarima nego narodu 

Zato to sve treba potirat vanka dok nenauće da je lakše glasat na izborima nego otići radit u drugu zemlju

Iz čega po logici slijedi da su političari bolji od naroda.
I mislim da ti je odavno jasno da vanka uglavnom idu oni koji su nezadovoljni političarima u tolikoj mjeri da za sebe ne vide perspektivu kakvu očekuju od zemlje u kojoj rade, a uz to čak i (redovno) primaju plaću za svoj rad, a ostaju većim dijelom oni koji ili nemaju izbora ili podržavaju političare tako da je ta taktika zbacivanja loše politike u Hrvatskoj ne samo osuđena na potpuni neuspjeh nego će polučiti upravo suprotne rezultate od željenih, pa mi zbog toga zaista nije jasno zašto ustraješ na toj priči.
Neslijedi da su bolji nego da narod dobija onakvu vlast kakvu zaslužuju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by debotoijusto 22/2/2018, 09:49

dobro staro argumentirano vrijedanje na osnovi familije/pripadnosti
ispratim dok snijeg ne stane pa lopata od po kvadrata , reda mora biti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Noor 22/2/2018, 09:54

Kermit wrote:
Noor wrote:Asilu za premijera!!! :)
Ti ćeš mi biti glavna sekretarica za vanredna stanja
mislis tajnica...ok, moze
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 09:55

Problem je u narodu jer neglasa zato ćsmo to sve fino poćerati u Njemačku pa nek tamo razmišljaju jel lakše glasat ili ići u drugu ddžavu radit i živit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 10:01

Već sam vam par puta reka i ponovit ću Izlaznost od 50% neću tolerirati

Neizlasnost do 27% toleriram

Vi ili ćete izlaziti na izbore ili ću vas ja sve potirat dok nebude Izlaznost 27%


Pozdrav od Galaktičke federacije i Asthar komande
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 10:07

Vi ćete se naučit predmetu koji se zove Vlada 

Svi ćete bit protjerani dok god nebude neizlaznost na izbore manja od 27%


Da točno ostat će samo uhljebi i oni koji glasaju protiv njih no vidite to su sve ljudi koji su naučili predmet zvan vlada



AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by vili40 22/2/2018, 10:36

RayMabus wrote:Već sam vam par puta reka i ponovit ću Izlaznost od 50% neću tolerirati

Neizlasnost do 27% toleriram

Vi ili ćete izlaziti na izbore ili ću vas ja sve potirat dok nebude Izlaznost 27%


Pozdrav od Galaktičke federacije i Asthar komande
izlaznost će se popraviti onog trenutka kad se pojave neki koji će stvarno htjeti započeti sa teškim radovima pa kako god to ispalo jer gore nek je sada ne može.Ovako izlaziti i birati koje ćeš govno zaokružiti nema smisla.Do sada sam uvijek izlazio na izbore ali bojim se da više neću,možda jedino za živi zid jer ako novinari i političari toliko reže na njih onda su sigurno nešto bolji.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 10:40

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Već sam vam par puta reka i ponovit ću Izlaznost od 50% neću tolerirati

Neizlasnost do 27% toleriram

Vi ili ćete izlaziti na izbore ili ću vas ja sve potirat dok nebude Izlaznost 27%


Pozdrav od Galaktičke federacije i Asthar komande
izlaznost će se popraviti onog trenutka kad se pojave neki koji će stvarno htjeti započeti sa teškim radovima pa kako god to ispalo jer gore nek je sada ne može.Ovako izlaziti i birati koje ćeš govno zaokružiti nema smisla.Do sada sam uvijek izlazio na izbore ali bojim se da više neću,možda jedino za živi zid jer ako novinari i političari toliko reže na njih onda su sigurno nešto bolji.
Ma nije bitno čoviće 

Bit će neizlaznost ispod 27%

Nije bitno kako ću ja to postić
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 10:48

Nije bitno kako ću ja to postići

Ja sam izdao naredbu a ona glasi da neću toleriratt neizlaznost od 50% i da maksimalno mogu tolerirati neizlaznost do 27%

Jel to znači da će u državi ostat samo uhljebi


Pa ok to su ljudi koji kuže predmet zvan vlada 

Cilj postignut 








RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Guest 22/2/2018, 11:21

vili40 wrote:
gore nek je sada ne može.

Naivčino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Guest 22/2/2018, 11:22

RayMabus wrote:Problem je u narodu jer neglasa zato ćsmo to sve fino poćerati u Njemačku pa nek tamo razmišljaju jel lakše glasat ili ići u drugu ddžavu radit i živit

Uvijek će ostati dovoljno onih koji će glasati za aktualne političke elite tako da ti je taj plan unaprijed osuđen na propast. Naime, niti Ustavom niti bilo kojim drugim zakonom nije propisan minimum izlaznosti na izbore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Guest 22/2/2018, 11:23

debotoijusto wrote:dobro staro argumentirano vrijedanje na osnovi familije/pripadnosti

Asinus asinum fricat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by RayMabus 22/2/2018, 11:25

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Problem je u narodu jer neglasa zato ćsmo to sve fino poćerati u Njemačku pa nek tamo razmišljaju jel lakše glasat ili ići u drugu ddžavu radit i živit

Uvijek će ostati dovoljno onih koji će glasati za aktualne političke elite tako da ti je taj plan unaprijed osuđen na propast. Naime, niti Ustavom niti bilo kojim drugim zakonom nije propisan minimum izlaznosti na izbore.
Nije 

Ti nisi dobro proučio moj plan

Meni odgovaraju i uhljebi samo da ostanu 

Moj cilj je društvo koje kuži predmet vlada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by vuksadinare 22/2/2018, 11:27

Realno hrvatska nije plenkijev teren i ne moze se tu snaci..funkcionirati..njegov teren je brisel,eu parlament i nedavno je i ovih dana pokazao da zali za tim..svaki dan kuka na jedan nacin za briselom..prvi i zadnji put bi trebalo uvoziti politicari iz medjun.institucija i slicne tamosnje uhljebe koji nemaju veze sa hr realnoscu i to je nas zajeb
..racun ispostsviti vasi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Guest 22/2/2018, 11:29

vuksadinare wrote:Realno hrvatska nije plenkijev teren i ne moze se tu snaci..

Ti i dalje sanjaš povratak Karamarka?
Naivčino na kvadrat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by vuksadinare 22/2/2018, 11:36

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:Realno hrvatska nije plenkijev teren i ne moze se tu snaci..

Ti i dalje sanjaš povratak Karamarka?
Naivčino na kvadrat.
ajd u kurac i ti i ovi lezilebovici umisljeni izvana..poslat i tebe i njih ukurac..sad mi je draze da na celo drzave i tip..sa stilom picka vam materina..jebo vam isus mater...jer ce nas to prije prodrmat..nego umisljene brisel pedercine i 'bog sunce' sa stilom..prosim lepo..i sa frazsma koje ni sam ne razumije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by vili40 22/2/2018, 11:45

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
gore nek je sada ne može.

Naivčino.
greška,hvala da si me upozorio jer sam to nesmotreno upisao.Da,može kraj ovih šupaka i puno gore,zapravo ako se nešto ozbiljnije neće mijenjati to nam je jedini smjer.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by vuksadinare 22/2/2018, 11:46

...jebe se plenkiju..tipicni bodul..umisljen i samo sebe gleda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke - Page 5 Empty Re: Plenki po cijenu vlasti ne odrice se Dalicke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum