ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Serbinho-3 Thu 22 Feb - 0:25

Doci ce sve to do Zadra, Kvarnera i Rijeke.

Ko čačka mecku...

Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by RayMabus Thu 22 Feb - 1:18

Serbinho-3 wrote:Doci ce sve to do Zadra, Kvarnera i Rijeke.

Ko čačka mecku...
Pa Srbija čačka

Odbit će joj se o glavu sutra ta šema granica na pola gdje rijeka prođe

Vratiš i Hr potpiše da neće stavljat topove tenkove rakete pzo tamo i mirna Boana
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Guest Thu 22 Feb - 8:43

longi, nemas brige,
vadimo katastar, na sto, pa stavimo srbiju i hrvatsku pod lupu
kako stojimo sa papirima oko vlasnistva nad zemljom
i tu postavljamo granice !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Guest Thu 22 Feb - 8:54

pizzon wrote:kako stojimo sa papirima oko vlasnistva nad zemljom
i tu postavljamo granice !?

Vlasništvo nema nikakve veze sa određivanjem granica, jer primjerice RH može po bilo kojoj osnovi imati u svom vlasništvu parcelu u središtu Beograda pa to nikako ne znači kako je riječ o hrvatskom državnom teritoriju.
Tako da ti je ovo još jedan pucanj u prazno, tako tipičan za Srbe, a bome na veliku nesreću Srba i za srbijansku državnu politiku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Guest Thu 22 Feb - 8:56

Serbinho-3 wrote:Doci ce sve to do Zadra, Kvarnera i Rijeke.

Ko čačka mecku...

Samo vi nastavite čačkati mečku, vidimo što ste iščačkali do sada, a svakome je imalo pametnom jasno što ćete iščačkati u budućnosti.
Uostalom, nisam ja očito badava godina pisao na starom forumu kako se mi Hrvati uvijek možemo pouzdati na srpsko ludilo i glupost do razine mentalne retardiranosti, ako se već ne možemo u vlastitu pamet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Guest Thu 22 Feb - 8:57

slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:kako stojimo sa papirima oko vlasnistva nad zemljom
i tu postavljamo granice !?

Vlasništvo nema nikakve veze sa određivanjem granica, jer primjerice RH može po bilo kojoj osnovi imati u svom vlasništvu parcelu u središtu Beograda pa to nikako ne znači kako je riječ o hrvatskom državnom teritoriju.
Tako da ti je ovo još jedan pucanj u prazno, tako tipičan za Srbe, a bome na veliku nesreću Srba i za srbijansku državnu politiku.

jel, na dunavu vazi katastar i nigde vise
lepo si mi objasnio ono sto ja znam da ces plasirati
dvostruke arsine i sl. muljanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Guest Thu 22 Feb - 8:58

pizzon wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:kako stojimo sa papirima oko vlasnistva nad zemljom
i tu postavljamo granice !?

Vlasništvo nema nikakve veze sa određivanjem granica, jer primjerice RH može po bilo kojoj osnovi imati u svom vlasništvu parcelu u središtu Beograda pa to nikako ne znači kako je riječ o hrvatskom državnom teritoriju.
Tako da ti je ovo još jedan pucanj u prazno, tako tipičan za Srbe, a bome na veliku nesreću Srba i za srbijansku državnu politiku.

jel, na dunavu vazi katastar i nigde vise
lepo si mi objasnio ono sto ja znam da ces plasirati
dvostruke arsine i sl. muljanje

Svugdje vrijedi katastar, ne samo na Dunavu.
Ja nikada i nikad nisam ni tvrdio drugačije.
Pa čak je i ova propala arbitraža u vezi sa granicama Slovenije i Hrvatske u određivanju kopnenih granica uvažavala upravo katastar, zbog čega je Joško Joras ostao van svake nade da će se njegova kuća naći u Sloveniji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta  - Page 4 Empty Re: Mihajlović: Protokol o rekonstrukciji pruge Beograd-Zagreb biće potpisan 5. marta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum