ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by vuksadinare 14/2/2018, 18:48

https://direktno.hr/eu-i-svijet/eu/bruxelles-poceo-sastanak-plenkovica-s-kolegijom-europskih-povjerenika-113184/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by debotoijusto 14/2/2018, 18:50

euro odmah i schengen sutra
tko prezivi pricati ce pomlatku kako se zemlja davno spasla i taj dan bude praznik za sve


2x je 2x
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by vuksadinare 14/2/2018, 18:52

Plenki-Koli 2:0 jebiga...skuliraniji od nje u susretu sa Vucicem postavio pitanje odstete gledao vucica u oci i sad ovo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by vuksadinare 14/2/2018, 18:55

Koli je imala dva zicera nijedan nije poentirala..ah to ti je tako kad je glavni savjetnik 'pola tebi pola meni pola bagi'..milo dijete mate granic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by debotoijusto 14/2/2018, 19:07

kolinda je bolje odigrala od vucica , po meni , a nije bilo lako 
privela je susret bez uobicajnog blamiranja , otopila odnose i poslala nekakve poruke , iste dobro primljene od saveznika tkozvanih
vucko se trudio biti becka skola no zmijski jezik puzao za njim a pokazao prevrtljivost i laz 
rekao bi 1.0 za koly i lopta u nasim rukama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by vuksadinare 14/2/2018, 19:22

Bice krivo pizzonu..pisu mediji u srbiji da su vucic i sns poslali svoje botove po svim medijima i portalima i forumima i facebooku...od vardara do triglava kazu da je cak brojka od 500 do 1000 profi botova...mozemo li sumnjati u pizzona da jedan od tih cca 500 do 1000 :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by debotoijusto 14/2/2018, 19:28

srbija je sad negdje oko 2002-3 za nas , tek se spremaju sranja za progutat , kosovo im bude zadnja briga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by jastreb 14/2/2018, 19:33

Hahaha,kako si naivan.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Guest 14/2/2018, 20:11

debotoijusto wrote:kolinda je bolje odigrala od vucica , po meni , a nije bilo lako 
privela je susret bez uobicajnog blamiranja , otopila odnose i poslala nekakve poruke , iste dobro primljene od saveznika tkozvanih
vucko se trudio biti becka skola no zmijski jezik puzao za njim a pokazao prevrtljivost i laz 
rekao bi 1.0 za koly i lopta u nasim rukama




 Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  1f60b  --- Deboto ---- za koga ti igraš - izvan HR ???


 Za  tebe je ova LJIGAVICA  " bolje odigrala "  - naravno ;

Ovisi iz kojeg kuta tu igru promatraš - ili za koji " KUT " su te platili !

Jebeni plačeniće ;

Za ovaj susret u kojoj je HR bila u prednosti  " BAJADERA "  je trebala MINIMALNO tražiti  POPIS i ARHIVU  vukovarskih bolesnika 1991 pri okupaciji Vukovara  od strane SRBOČETNIKA  - time je u najmanju ruku trebala uvjetovati SASTANAK i ničim manje  !!



Potpuno je promašeno - grozno  - hvaljenje na račun toga da je picousti donio  dokumente za  3 nestala branitelja  ---- pri tome nam uvalivši kilograme papira gdje oni traže tobože stotine nestalih Srba - HALO ,HALO :

TKO je uopće dogovarao ovakav obostrani " SUSRET " - JEBEM mu NANU  IZDAJNIČKU -- susret u kojem je HR od STARTA stavljena u gubitnički položaj !

 DA je BAJADERA imalo MORALNO  svijesna  ( unatoč pričama  - možda čak i tome  ( što je još gore ) da je  PRITISNUTA izvana od jačih sila  da ovaj susret napravi  --- sjetimo se samo  NEDAVNO  kako je  HR general PRALJAK da spriječi  BLAĆENJE  njegovog imena i obitelji  sebi oduzeo život i onda se nama ovdje u HR političkom životu pojavljuje  " BALERINA " koja očito s politikom  i ljubljenju vlastitog naroda  očito pokušava  skupljati poene kao na  FACEBOOKU --- moram se opravdano UPITATI ;

Gospodo Hrvati :

Jesmo li mi uopće normalan narod - zašto nam se ovakve stvari stoljećima događaju - zašto ništa nismo kroz stoljeća naučili.......

PLJUC xxxxx !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by debotoijusto 14/2/2018, 20:19

mogla je vise no to su ti kapaciteti , nemamo ronalda vec marka brekala iz cibalije
za vodju navale , bude bolje kad se malo pripremi naglo dosao ovaj poziv od saveznika a igra bila na promasenoj uspravnici
kolega @redder relikt si proslosti zao mi sto ti moram to reci no mi moramo dalje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 00:00

debotoijusto wrote:srbija je sad negdje oko 2002-3 za nas , tek se spremaju sranja za progutat , kosovo im bude zadnja briga
srbija ima isti problem kao i mi, starijeg stanovništva podosta mlado stanovništvo besperspektivno ali i nemotivirano, još lošije tehnološki potkovani od nas, sa podjednako niskom produktivnošću i usput velikim problemima radiološkog onečišćenja i usput gubitka značajnih rudno-geoloških potencijala... razlika je u našem prihodu od turizma koji koliko toliko pokriva, nedovoljno ali ipak, ostale deficite... tu je ta razlika ja bih se usudio reći i više od 15 godina zaostatka za srbiju... oni čak i kad im se otvore obzori eunije neće napraviti neki poseban kvalitativan iskorak jer su po pitanju korupcije, mitomanije nepotizma još gori od nas, tako da jedino što će ih spasiti je to da kad uđu u euniju imat će također mogućnost odlaziti u zemlje koje trebaju radnu snagu i na taj način kako tako prosperirati.... sama srbija kao niti hrvatska u smislu održavanja bilo kakvog "povoljnog" stanja u kontiunitetu i po pitanju demografije i po pitanju produktivnosti i općenito po pitanju kvalitativnog rasta društva je u nemogućoj misiji bez tom cruisa (kruza).... ali dobro ni njih ko ni nas niš ne košta pokušati izvući se iz gliba.... ma košta naravno da košta ali tko će sad gledati na "sitnice"...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Guest 15/2/2018, 00:12

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:srbija je sad negdje oko 2002-3 za nas , tek se spremaju sranja za progutat , kosovo im bude zadnja briga
srbija ima isti problem kao i mi, starijeg stanovništva podosta mlado stanovništvo besperspektivno ali i nemotivirano, još lošije tehnološki potkovani od nas, sa podjednako niskom produktivnošću i usput velikim problemima radiološkog onečišćenja i usput gubitka značajnih rudno-geoloških potencijala... razlika je u našem prihodu od turizma koji koliko toliko pokriva, nedovoljno ali ipak, ostale deficite... tu je ta razlika ja bih se usudio reći i više od 15 godina zaostatka za srbiju... oni čak i kad im se otvore obzori eunije neće napraviti neki poseban kvalitativan iskorak jer su po pitanju korupcije, mitomanije nepotizma još gori od nas, tako da jedino što će ih spasiti je to da kad uđu u euniju imat će također mogućnost odlaziti u zemlje koje trebaju radnu snagu i na taj način kako tako prosperirati.... sama srbija kao niti hrvatska u smislu održavanja bilo kakvog "povoljnog" stanja u kontiunitetu i po pitanju demografije i po pitanju produktivnosti i općenito po pitanju kvalitativnog rasta društva je u nemogućoj misiji bez tom cruisa (kruza).... ali dobro ni njih ko ni nas niš ne košta pokušati izvući se iz gliba.... ma košta naravno da košta ali tko će sad gledati na "sitnice"...

i zato si se borio i ratovao? što se mene tiče bolje da si progutao ampulu u mozak. ili si se borio iz svog ćeifa jer mrziš srbe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Kermit 15/2/2018, 09:28

heheh i plenki ima svoj Teleprompter bljuzvež
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Ringo10 15/2/2018, 13:35

vuksadinare wrote:Bice krivo pizzonu..pisu mediji u srbiji da su vucic i sns poslali svoje botove po svim medijima i portalima i forumima i facebooku...od vardara do triglava kazu da je cak brojka od 500 do 1000 profi botova...mozemo li sumnjati u pizzona da jedan od tih cca 500 do 1000 :)
Pratio sam srbijanske Tv kanale oko ove posjete i ono je izvan pameti. Skoro da su Vučiću pozvali svećenika da mu da posmrtno opijelo, a one proteste od stotinjak umirovljenika su nazvali ustaškim divljanjem.

STekao sam dojam da oni jedva čekaju da se neko sranje dogodi i sad kad se nije dogodilo ništa, razocaranje.

A što se tiče tih priča o ratnoj odšteti, to je samo mlaćenje prazne slame. KAsno Marko na Kosovo dođe, nisu Bakirovci miljenici MZ dobili ništa  a ne da ćemo mi dobiti.

Treba ići na normalizaciju i ekonomsku suradnju, ali ja mislim da je stvarno jasno i najvećim debilima da su sve priče o nekakvoj opasnosti od obnove Jugovine gole budalaštine i imbecilije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Guest 15/2/2018, 19:59

debotoijusto wrote:mogla je vise no to su ti kapaciteti , nemamo ronalda vec marka brekala iz cibalije
za vodju navale , bude bolje kad se malo pripremi naglo dosao ovaj poziv od saveznika a igra bila na promasenoj uspravnici
kolega @redder relikt si proslosti zao mi sto ti moram to reci no mi moramo dalje









Svakako da je mogla i trebala više  - to sam već obrazložio u svome postu :


No, da sam ja ( kao hrvatski domoljub  ) " relikt prošlosti "  -  iz tvojih usta i naredbi koje imaš  -- koji jadni pokušaj podvale svima nama koji razmišljamo na način kao ja - MI SMO još jedini koji žele obraniti Hrvate i Hrvatsku i u budućnosti - to vama prodanima smeta !



Dalje ;


Tko to od vas  koje ti nazivaš  " MI "  mora dalje --- odabrani , oni koji su spremni  da se naguze  i izdaju vlastitu domovinu i narod koji politički predstavljavaju - želiš to reći ??




U konačnici o " prijateljima koje ja ovdje imam ?



Još jedan jadni pokušaj  niskotalentiranog plaćenika ;


Što uopće znači " prijatelj " kojeg stjećeš  s nekoliko KLIKOVA  na društvenima mrežama -- koliko su ti oni  ustvari pravi prijatelji  --- hahaha - do sada niti jednom nisam podnio
 u svome dosadašnjem životu ovdje zahtjev da netkom budem prijatelj - meni je važnije da se na temama koje nas obostrano zanimaju  nađemo na  ISTOME RASZMIŠLJANJU  i to nas POVEZUJE  a ne koliko smo si " PRIJATELJSKIH  poruka poslali  međusobno  - i pokušali se udružiti protiv onih koji su protiv naših razmišljanja - možeš li ti to jado u svome razmišljanju uopće predstaviti ili su ti rožnice obojane  stranačkim bojama - što je svakako slučaj kod tebe ??



Onako još usput što se tiče  " PRIJATELJA " !

Prije rata 91 imao sam u svome gradu ( Vukovaru )  i okolini more " Prijatelja "  - Hrvata i Srba - većina me je znala - svakodnevno sam izlazio u javni život - od tih takozvanih prijatelja imao sam čak i " KUĆNE PRIJATELJE " - što znači da su dolazili u moju obitelj i  zajedno s nama godinama objedovali za istim stolom - imali smo iste političke  poglede u odnosu na PLYUGU  ( naravno što se tiče Hrvatskih prijatelja ) -  hrvatskih kućnih prijatelja kojima sam ja petorici  pozajmio u ono vrijeme ukupno 5000 DM ( današnja vrijednost  - slobodno 5000 EU ) - koji su svi preživjeli Vukovar - svi od njih ostali u obrani Vukovara - preživjeli - dobili  vojne mirovine - i onda nakon rata BJEŽE po Vukovaru  od mene kada me vide da ne moraju vratiti SIĆU od svoje mirovine  - a ja sam im pozajmljivao nekoliko mojih PLAĆA u ono vrijeme  - naravno , bez ikakvih kamata !!


Daj ti nama ovdje navedi koliko ti  osobno ustvari u pravome životu uopće imaš PRAVIH PRIJATELJA  za koje bi bio spreman staviti glavu na panj  - imaš li uopće takvih osoba - ili sam sebe lažeš ??

Ja osobno do sada sam  za sebe  siguran u samo tri osobe - dvije muške i jednu žensku osobu - ostale  " prijatelje  "  ipak gledam s podozrenjem !


I ti se meni ovdje nađeš ovdje jadno podmetati kako ja ovdje nemam  "
VIRALNIH "  prijatelja - jadno za neupućene i one koji se " RAVNAJU "  po  novim kriterijima  " prijatelja " preko društvenih mreža !




CRTICA iz USA ;


Prošle godine  mi došao prijatelj iz USA na godišnji u HR , Pričamo o svemu i svačemu ;

Priča mi on jedan svoj doživljaj u USA kada je bio uhvaćen od policije a bio je drinknuo - nešto malo - ali bilo je dovoljno da ga spreme preko noći u BAJBOK .
U bajboku svi mogući prekršitelji. Dok je bio tamo preko noći upoznao se s nekim narkomanom - međusobno su se upoznali imenima - priča ide dalje - mjesec dana nakon izlaska iz bajboka moj frend ide u neku državnu instituciju da obavi neke pravne poslove - stoji u redu i iznenada ga netko zazove po imenu - on se okrene -  i njemu prilazi onaj narkoman iz bajboka i srdačno ga pozdravlja kao najboljeg kompića - ETO ;

Vidiš - kako je  " PRIJATELJSTVO "  vrlo rastezljiv pojam i kako ga nebi trebalo zlorabiti kako ti to pokušavaš - no , ja te mogu i razumjeti :

Onaj koji je PLAĆEN  mora odrati svoj posao - no žalosno je pri tome ako radi protiv svoga naroda i države - no, što ćemo s time ćeš ti morati živjeti i otići u grob !


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Guest 15/2/2018, 22:29

Nije mi jasno zasto se taj posjet desio. Svatko tko poznaje Vucica mogao je izrecitirati sve sto ce reci. Plenkovic & Vlada su zapravo izignorirali citav posjet.

Cini mi se da Kolinda sprema odstupnicu na neko uhljebnicko mjesto, za izvjestan scenarij da izgubi slijedece predsjednicke izbore. Mislim, ako je HDZ nece kandidirati, pitanje je da li ce se ona sama natjecati.

Vucic je shvatio da od puta nema nista, osim malo besplatnog PR-a i ispucavanja nekih svojih frustracija, pa si je dao oduska. I OK.

Jucer je Dodik bio kod Karlovca, kao privatno, ali davao je sluzbene i zapaljive izjave, to je malo veci problem, i u kontekstu BiH, on ne razumije da BiH Hrvati jos uvijek klece pred sluzbenim Zagrebom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Guest 15/2/2018, 22:30

vuksadinare wrote:https://direktno.hr/eu-i-svijet/eu/bruxelles-poceo-sastanak-plenkovica-s-kolegijom-europskih-povjerenika-113184/

Ti ne smijes igrati kladionicu, ali nikada.

Koga ti hvalis, taj propada, koga pokapas, taj sastavlja Vladu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Kermit 16/2/2018, 07:48

kolerik wrote:Nije mi jasno zasto se taj posjet desio. Svatko tko poznaje Vucica mogao je izrecitirati sve sto ce reci. Plenkovic & Vlada su zapravo izignorirali citav posjet.

Cini mi se da Kolinda sprema odstupnicu na neko uhljebnicko mjesto, za izvjestan scenarij da izgubi slijedece predsjednicke izbore. Mislim, ako je HDZ nece kandidirati, pitanje je da li ce se ona sama natjecati.

Vucic je shvatio da od puta nema nista, osim malo besplatnog PR-a i ispucavanja nekih svojih frustracija, pa si je dao oduska. I OK.

Jucer je Dodik bio kod Karlovca, kao privatno, ali davao je sluzbene i zapaljive izjave, to je malo veci problem, i u kontekstu BiH, on ne razumije da BiH Hrvati jos uvijek klece pred sluzbenim Zagrebom.
Posjet su organizirali buzin i brisel a ove ratne odštete su jedino u PR macanovoj glavi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta  Empty Re: Velika ofanziva Plenkija Juncker mu dao podrsku u svezi Slovenije i Srbije na repertoaru ratna odsteta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum