ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Kermit 13/2/2018, 18:28

http://www.index.hr/vijesti/clanak/potvrdjeno-predsjednik-ustavnog-suda-plagirao-je-doktorat/1025696.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Kermit 13/2/2018, 18:28

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Separrrovicccc
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Kermit 13/2/2018, 18:29

Ali JL i VL na naslovnici Vučić i vrginmost heheh to bi inače bila glavna vijest u iole funkcionalnim demokracijama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Guest 13/2/2018, 18:44

ima li uopće doktora u rvackoj? sve neke titule a vidi se da kurca neznaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by debotoijusto 13/2/2018, 18:48

ovo vec postaje zalosno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by kaya 13/2/2018, 19:00

Nije imao inspiraciju ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by catabbath 13/2/2018, 19:01

Imao je pravo Zoki, ovo je slučajna država. Ja bi još dodao, trula od glave do repa.

_________________
Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Yehudi 13/2/2018, 20:13

Gnječ wrote:ima li uopće doktora u rvackoj? sve neke titule a vidi se da kurca neznaju.


  Ih............i više nego generala
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Guest 13/2/2018, 20:32

naj mi je HAZU..e tu bi trebalo provrpati i vidjeti sto se krije u balkanskom tink-tanku.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by aben 13/2/2018, 20:39

jo sun do kolegici 1000 kun da mi napiše diplomski, jedva sun ga obroni i dobi 3 čini mi se, jer nis zno o čemu se rodi.

normalni ljudi nisu munjeni trošiti vrime na pizdarije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by L'âme 13/2/2018, 20:49

U RH je odavno trebalo zabraniti financiranje doktorata iz državnog proračuna.
U pravilu to nema veze s doktoratima.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by abraham 13/2/2018, 20:52

Ne znam oli ste culi ali onaj sta je bio ministar branitelja nekoliko dana ili tjedana je oslobodjen na sudu. Nije kriv , mamu mu jebem lopovsku, uhljebnicku i prevarantsku. heeeeejjjjjj, nije kriv. Ja, Barica(treci stand od stuba) , postar Jankec i Mile iz Cistaprovo znamo da je kriv i nista. Sud ga i jope oslobodio.Tststststs Kila mozga?????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Leviathan2 13/2/2018, 21:12

imate tocno onakovu hrvatsku kakvu zasluzujete
ni manje ni vise
ajzdravo

_________________
Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Kermit 13/2/2018, 21:37

abraham wrote:Ne znam oli ste culi ali onaj sta je bio ministar branitelja nekoliko dana ili tjedana je oslobodjen na sudu. Nije kriv , mamu mu jebem lopovsku, uhljebnicku i prevarantsku. heeeeejjjjjj, nije kriv. Ja, Barica(treci stand od stuba) , postar Jankec i Mile iz Cistaprovo znamo da je kriv i nista. Sud ga i jope oslobodio.Tststststs Kila mozga?????
pol kile mozga:

"PREDSJEDNIK Odbora za etiku i znanost u visokom obrazovanju, Ivica Vilibić, potvrdio je Hini vjerodostojnost u medijima objavljenog mišljenja toga odbora u kojem se kaže da su citati u doktorskom radu predsjednika Ustavnog suda Miroslava Šeparovića "u najmanju ruku nekorektni", čime je prekršio Etički kodeks.

"Radi s o nekorektnom prenošenju, prepričavanju i sažimanju tuđih tekstova", kaže se u mišljenju Odbora za etiku i znanost u visokom obrazovanju od 23. studenoga 2017. donesenom po prijavi umirovljenog profesora zagrebačkog Pravnog fakulteta Vjekoslava Miličića. 


Odbor je ocijenio prijavu Vjekoslava Miličića djelomično osnovanom i utvrdio da je prijavljeni prekršio članak 8. Etičkog kodeksa u smislu nepreglednog i nepotpunog navođenja izvora, odnosno njegov stavak 3. u smislu "plagiranja - prepisivanja ili preuzimanja ideja, misli i riječi drugih autora" bez navođenja izvora. "
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Kermit 13/2/2018, 21:37

zamisli biti hadezeov sendvičar u švedskoj bog te mazo koja je to tek patologija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by kaya 13/2/2018, 22:57

abraham wrote:Ne znam oli ste culi ali onaj sta je bio ministar branitelja nekoliko dana ili tjedana je oslobodjen na sudu. Nije kriv , mamu mu jebem lopovsku, uhljebnicku i prevarantsku. heeeeejjjjjj, nije kriv. Ja, Barica(treci stand od stuba) , postar Jankec i Mile iz Cistaprovo znamo da je kriv i nista. Sud ga i jope oslobodio.Tststststs Kila mozga?????
Mislis onaj koji se prijavio da živi u poljskom WC - u na livadi van Zagreba zbog manjeg poreza?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat Empty Re: Predsjednik tkz. Ustavnog suda RH plagirao doktorat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum