ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by Guest Thu 8 Feb - 0:18

eto našao si i ti jednog hrvata bosanca koji bi mogao proći u turskoj :)  nakon toliko godina morao je netko i naletit
btw nekoliko % hrvata (a i hrpa drugih europljana) ima gene iz sjeverne afrike , koje nisu donjeli turci - nego rimske leigije prije par tisuća godina

pogledaj bivšeg šefa hajduka lijevo..

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Najavljen-stecaj-Hajduka-HDZ-Hajduk-zivi-vjecno-dok-nije-naletio-na-Keruma_ca_large

Guest
Guest


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by catabbath Thu 8 Feb - 0:21

Ahah mda istina Maleš više baca tamo na neke arape.

_________________
Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by Guest Thu 8 Feb - 0:27

catabbath wrote:Ahah mda istina Maleš više baca tamo na neke arape.
normalno da baca. rimska legija mobilizirana iz sjeverne afrike je bila stancionirana na balkanu.

većina turaka su bili "lokalni turci" - jedan njemački ili austrijski povjesničar je analizira jezik turske vojske koja je napadala beč..

95% riječi su slavenskog porijekla, 3% turskog 2% arapskog.

dakle tko je bio turčin. dođe turska vojska, osvoji teritorij, dio ljudi pređe na islam, i sada su oni "lokalni turci" i vladajuća kasta lokalnim kršćanima - sa kojima je zabranjeno bilo mješanje.

pa i sami bošnjaci koji su se mogli mješati sa turcima, su poprilično rasno čisti bijelci,



ja sam vidio turke u njemačkoj, gotov niti jedan turčin ne liči na nikoga europljanina.
dok na ulici, recimo često bih pitao da mi netko objasni put do neke lokacije, i išao bi upasti švabama, kada ono bosanac.. (dakle fizička razlika bosanaca i njemaca je puuuno manja, nego recimo turaka - koji veze nemaju sa balkanom fizički)..

niti jedan turčin nemože proći sa prosječnog njemca, dok prosječni bosanac, od njih 10, možda jedan baca na turčina i to možda.. ostali mogu proći kao njemci bez problema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by catabbath Thu 8 Feb - 7:47

Ajde nemojmo pretjerivati, možda 1 od 10 bošnja može proći kao zapadnjak, 3,4 od 10 kao neturci.

_________________
Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by RayMabus Thu 8 Feb - 8:30

catabbath wrote:Ahah mda istina Maleš više baca tamo na neke arape.
Maleša san ja udarija šakon u glavu u osnovnoj školi dok smo sidili u klupi, iša nešto zajebavat pa ga ja fino protega u tu majmunsku facu

Inače on ti je ok lik i to je komad momka, više ko oni Java iz Marty Misterije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by RayMabus Thu 8 Feb - 8:35

catabbath wrote:Ahah mda istina Maleš više baca tamo na neke arape.
To je zato šta ti vidiš slike, aj pogledaj malo neku sliku di je on pa drugi ljudi pa usporedi koliki je on a koliki drugi

Arapi su ono ili mali ili srednja visina ovi je dva metra
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by Noor Thu 8 Feb - 9:55

meni je taj Maleš više latino nego sjevernoafrikanac


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by Eroo Thu 8 Feb - 10:29

RayMabus wrote:Meni je njegova ideja ok, on već sad ima oko četiri tisuće glasova samo od stranaca u Zagrebu sa hr državljanstvom a iz Azije ili Afrike su
...i iz'Bosne.Sa Sorom na čelu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu  - Page 2 Empty Re: Hamed Bangoura osnovao Alternativa 101 u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum