ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serie A

Page 5 of 43 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next

Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 22/1/2018, 19:59

navijacki rekao bih 1:0 ali bit ce najmanje 3 gola u mrezi genoe

Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Sexual Tyrannosaurus 22/1/2018, 20:15

Madžukić,Higuain i Chiellini zabijaju
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by muckodjubre 23/1/2018, 13:59

operw wrote:http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1019517

MARIO MANDŽUKIĆ je jedan od najpopularnijih hrvatskih nogometaša, a među njegove velike fanove od danas možemo ubrojati i generala Antu Gotovinu


A čini se da je i Mandžukić veliki fan hrvatskog generala. Hrvatski reprezentativac na Instagramu se maloprije pohvalio zajedničkom fotografijom s Gotovinom. 

"Zadovoljstvo mi je bilo upoznati tako značajnu, a istovremeno tako skromnu osobu kao što je general Ante Gotovina", napisao je Mandžukić uz fotografiju na Instagramu. 



serie A  - Page 5 Gotovinamandzoooinsgateam

Kakva dva ljudska gorostasa,dvije veličine... povijesno-ratna i sportska-nogometna

serie A  - Page 5 404fb8cd975b6a4fb476serie A  - Page 5 Topelement

serie A  - Page 5 Ante

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

serie A  - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2serie A  - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500serie A  - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by End 23/1/2018, 14:14

cigan
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 23/1/2018, 17:37

muckodjubre wrote:
operw wrote:http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1019517

[size=41]MARIO MANDŽUKIĆ je jedan od najpopularnijih hrvatskih nogometaša, a među njegove velike fanove od danas možemo ubrojati i generala Antu Gotovinu[/size]


[size=41]A čini se da je i Mandžukić veliki fan hrvatskog generala. Hrvatski reprezentativac na Instagramu se maloprije pohvalio zajedničkom fotografijom s Gotovinom. [/size]

[size=41]"Zadovoljstvo mi je bilo upoznati tako značajnu, a istovremeno tako skromnu osobu kao što je general Ante Gotovina", napisao je Mandžukić uz fotografiju na Instagramu. [/size]



[size=41]serie A  - Page 5 Gotovinamandzoooinsgateam
[/size]

Kakva dva ljudska gorostasa,dvije veličine... povijesno-ratna i sportska-nogometna

serie A  - Page 5 404fb8cd975b6a4fb476serie A  - Page 5 Topelement

serie A  - Page 5 Ante
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 23/1/2018, 20:16

szczezny 14 utakmica 10 clean sheets
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 28/1/2018, 15:19

Bio je Inter na samo dva minuta od prvog trijumfa u 2018. godini, odnosno prve recke još od polovine prošlog meseca ili sada već sad utakmica. Mada, gledajući sve ono što je Inter pokazao na stadionu Paolo Maca, nije zaslužio ni ovaj jedan bod.




hahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 28/1/2018, 15:21

jos 3sata i pocinje ac milan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 28/1/2018, 15:41

Happy 40th birthday to Gianluigi Buffon! In this special collection of features, Football Italia looks back on the goalkeeper’s amazing career.
With archive material and new writing, we try to capture just a little of what makes Buffon a living legend: what makes him Superman.
"More than 25 years ago I made my vow: I swore to protect you. Look after you. A shield against all your enemies. I’ve always thought about your welfare, putting it first, even ahead of my own." - Gianluigi Buffon addressing his goal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 29/1/2018, 20:27

Gennaro Gattuso ostavio je Nikolu Kalinića na klupi cijelu utakmicu tijekom pobjede Milana protiv Lazija, na radost navijača koji su takav scenarij zagovarali na društvenim mrežama već duže vrijeme...


Dugo je trajala kampanja protiv Kalinića kojeg su fanovima Milana pod svaku cijenu željeli vidjeti na klupi, a u posljednje vrijeme želja im se i ispunila.
Što je najgore, Milan je odjednom počeo pobjeđivati, a u svom najimpresivnijem nastupu u zadnje vrijeme protiv Lazija u nedjelju Gattuso je ostavio Nikolu na klupi tijekom cijelog susreta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 29/1/2018, 21:32

Nije baš bilo impresivno. Milan se branio cijelo 2. poluvrijeme, a Lazio je pritiskao. Slučajno se poklopilo da su dobili bez Kalinića, ali tko kaže da nebi i s njim dobili. Možda i uvjerljivije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by FRANK 29/1/2018, 23:08

Mene bi ka covika katolila i osobu sa moralom bila uopce sramota spominjati sugavi kineski iscjedak zvani ac milan.
Koliko je to sramotan klub da se ta sramota nemoze izraziti.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by FRANK 29/1/2018, 23:09

Dabogda se ugasili ... mali jadni klubic

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 29/1/2018, 23:58

Desert_fox wrote:Dabogda se ugasili ... mali jadni klubic iz Torina.
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by FRANK 30/1/2018, 00:22

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:Dabogda se ugasili ... mali jadni klubic iz milana
:tu
35 vs 18

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 30/1/2018, 08:08

Desert_fox wrote:
Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:Dabogda se ugasili ... mali jadni klubic iz milana
:tu
35 vs 18

7 vs 1 Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 30/1/2018, 09:31

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:
Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:Dabogda se ugasili ... mali jadni klubic iz milana
:tu
35 vs 18

7 vs 1 Basketball


kakvo samaranje pijane, glupe pobegulje iz CR-a.... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 30/1/2018, 09:45

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:
Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:Dabogda se ugasili ... mali jadni klubic iz milana
:tu
35 vs 18

7 vs 1 Basketball
Složija bi se se ovom zadnjom brojkom...
Jer ona tuga s Heysela, kad ‘pobjedjuju’ s penalom koji su dobili za faul na 20(!) metara je sprdačina...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by FRANK 30/1/2018, 11:56

Najslavniji i najtrofejniji talijanski klub FC JUVENTUS TURIN.
OSTALI NI SJENA PO VELICINI I PREMA FIFA NAJVECI KLUB 20ST NAKON LOREALA .
KRAJ PRICE KLOSARI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Guest 30/1/2018, 12:08

zasto lazes, pijana dzukelo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by FRANK 30/1/2018, 12:29

Браћала wrote:zasto lazes, pijana dzukelo?
Smanji drogu kopile tursko... sta ti siptari prodaju pa ti se magnituda glupoce podigla na nenormalne decimale

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 5 Empty Re: serie A

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 43 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum