ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Empty Re: Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Post by prckov 8/2/2018, 15:13

uspjeh zapadne civilizacije se moze ogromnim dijelom pripisat slobodi govora I ideja I njihovoj razmjeni
samo u sukobu razlicitih ideja, njihovom testiranju itd.  se moze napredovat
kolko god sloboda govora zna bit bolna pa I stetna ona je ipak daleko vaznija z drustvo (a pogotovo manjine) nego njena zabrana.

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Empty Re: Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Post by L'âme 8/2/2018, 17:32

debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:

kakvog krnje ? lik ima ime/prezime/OIB kolegice
ima li mjesta odlucuje sud
Mislim da pretjerujes.
Znas li uopce povijest kastelanskog Krnje..
To je narodna satira.
Osobno se ne slazem, ali nisam za zabrane i kaznene prijave.

kolegice saga ako lokalna uprava raspise natjecaj za organizaciju poklada onda to vise nije narodna satira vec satira lokalne uprave
dakle ovo sto fasnik danas je pravno gledano posao kao i svaki drugi
ako netko kupi hajduk moze ga zvati i dalje "narodni klub" no on privatno vlasnistvo/odgovornost , dakle ime/prezime/OIB
Slazem se, ali onda budi protiv financiranja dogadjaja, kao ja u Frljicevom slucaju, a ne za zabranu.

ako nisi primjetila ne zagovaram nikakve zabrane vec odgovornost/zakon , lik ima ugovor s lokalnom upravom i za sporove naveden neki sud
to proces koji se trenutno dogadja 
ako sud kaze za razdoblje fasnika nema odgovornosti super , dogodine radi tko sto hoce  ;)
Deboto, jesi ti pravnik?
Ja nisam.
No zdravom logikom oboje mozemo doci do zakljucka da je kaznena prijava usko vezana uz pojam zabrane.
Znaci, jesi za zabranu.
Ako si za reviziju namjenskr preraspodjele sredstava poreznih obveznika, to je nesto skroz drugo.
Ne mozes promovirat zabranu necega sto ti se ne svidja, a poticat ono sto volis.
Mislim, mozes..ali..
Btw, super mi bio bakalar za rucak.
:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Empty Re: Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Post by debotoijusto 8/2/2018, 17:57

maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:
Mislim da pretjerujes.
Znas li uopce povijest kastelanskog Krnje..
To je narodna satira.
Osobno se ne slazem, ali nisam za zabrane i kaznene prijave.

kolegice saga ako lokalna uprava raspise natjecaj za organizaciju poklada onda to vise nije narodna satira vec satira lokalne uprave
dakle ovo sto fasnik danas je pravno gledano posao kao i svaki drugi
ako netko kupi hajduk moze ga zvati i dalje "narodni klub" no on privatno vlasnistvo/odgovornost , dakle ime/prezime/OIB
Slazem se, ali onda budi protiv financiranja dogadjaja, kao ja u Frljicevom slucaju, a ne za zabranu.

ako nisi primjetila ne zagovaram nikakve zabrane vec odgovornost/zakon , lik ima ugovor s lokalnom upravom i za sporove naveden neki sud
to proces koji se trenutno dogadja 
ako sud kaze za razdoblje fasnika nema odgovornosti super , dogodine radi tko sto hoce  ;)
Deboto, jesi ti pravnik?
Ja nisam.
No zdravom logikom oboje mozemo doci do zakljucka da je kaznena prijava usko vezana uz pojam zabrane.
Znaci, jesi za zabranu.
Ako si za reviziju namjenskr preraspodjele sredstava poreznih obveznika, to je nesto skroz drugo.
Ne mozes promovirat zabranu necega sto ti se ne svidja, a poticat ono sto volis.
Mislim, mozes..ali..
Btw, super mi bio bakalar za rucak.
:-D
nisam pravnik ,
govorim samo o prijavi zene iz splita i ona ne sadrzi zabranu nego kaznenu odgovornost za ime/prezime/OIB sto izlozi klince dogadjaju
cujem da jos jedna prijavila i par udruga uglavnom pederske  i roda koja ocito nije pederska , nisam upoznat sa sadrzajem tih prijava mislim da nitko normalan ne trazi zabranu vec odgovornost

i ja super podgrijao manistru usuvo od jucer  ;)
bravo nas dvoje malih  :D


vidis moglo je sve utihnut da su umjesto slikovnice gay obitelji djeci dali skockanoga ili nesto slicno primjereno dobi ovako...

''Dobili smo preko tisuću upita iz Hrvatske i inozemstva. Ovom kampanjom bismo željeli dignuti vidljivost duginih obitelji'', objasnili su u videu. ''Naša misija je omogućiti besplatnu slikovnicu Moja dugina obitelj baš svim zainteresiranim građanima i organizacijama te tako doprinijeti stvaranju društva u kojem se od malih nogu uči poštivati različitosti i prihvaćati sve obitelji. Pridružite nam se – pomognite nam osigurati sredstva potrebna za tisak 1000 novih primjeraka slikovnice na hrvatskom i engleskom jeziku, i to u još boljoj, ukoričenoj verziji!'', napisali su na stranici platforme Indiegogo gdje će kampanja trajati do kraja mjeseca.
U samo nekoliko sati prikupili su prvi cilj od 3000 američkih dolara koji im je dovoljan za tiskanje tisuću primjeraka. U ovom trenutku prikupljeno je preko 3750 dolara.
"Wow! Prošlo je svega par sati od kada smo kliknuli "start" na profilu naše crowdfunding kampanje i već smo dosegli cijeli prvi ciljani iznos! Svima 140 prvih podržavatelja - pojedinaca, obitelji, organizacija - duboko ste nas ganuli ovako brzom podrškom, cijeli tim udruge Dugine obitelji od srca vam se zahvaljuje!
No, to nije sve - s obzirom da je pred nama još 20 dana kampanje pozivamo vas da nas podržite u novom cilju, tisku 1000 primjeraka prvog izdanja dječje bojanke Moja dugina obitelj. Ugrabite u nastavku kampanje i primjerak bojanke te podijelite vijest o našem zajedničkom uspjehu putem vaših društvenih mreža!" piše na stranici crowdfunding kampanje.


Last edited by debotoijusto on 8/2/2018, 18:01; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Empty Re: Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Post by Leviathan2 8/2/2018, 17:58

jebeni hrvatistan
porast debilizma u jeku

_________________
Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Empty Re: Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Post by Leviathan2 8/2/2018, 17:59

10tak neutronki , sacekat 5 godina da ishlape eventualni ostaci zracenja i naselit kineze

_________________
Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame  - Page 6 Empty Re: Kaštelani na dječjem karnevalu spalili dvije mame

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum