ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banja Luka Airport to target low cost airlines

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by RayMabus Mon 29 Jan - 23:46

govinda wrote:
RayMabus wrote:Pa ok daju ga nekome da ga oživi pa onda istom u koncesiju, problem je šta ni za vrijeme Juge to nije bio neki ekstra prometan aerodrom tako da ti je to ono sve li la
Banjaluka? Pa svako ljeto u Prijedor dodje 30 000 ljudi iz inostranstva, gdje je Banjaluka, Bihac, Sanski Most, sva ta regija..bilo bi putnika, ti Krajisnici lete za EU preko Tuzle ili Zagreba...
Ma je samo to radi većinom tu blizu pa šta će avionom ono, drugo je da si Švedska London Brisel pa hajde daleko je

RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by govinda Mon 29 Jan - 23:53

RayMabus wrote:
govinda wrote:
RayMabus wrote:Pa ok daju ga nekome da ga oživi pa onda istom u koncesiju, problem je šta ni za vrijeme Juge to nije bio neki ekstra prometan aerodrom tako da ti je to ono sve li la
Banjaluka? Pa svako ljeto u Prijedor dodje 30 000 ljudi iz inostranstva, gdje je Banjaluka, Bihac, Sanski Most, sva ta regija..bilo bi putnika, ti Krajisnici lete za EU preko Tuzle ili Zagreba...
Ma je samo to radi većinom tu blizu pa šta će avionom ono, drugo je da si Švedska London Brisel pa hajde daleko je
Klinac radi blizu, osim ovih iz Austrije...do Dortmunda se vozis autobusom 17 sati,jbt...sve je to Njemacka, Svedska, Holandija, Svicarska itd..ovi iz austrije dolaze autom, jebi ga, nije daleko a i mogu nakrcati rakije i duhana

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by govinda Mon 29 Jan - 23:55

Serbinho-3 wrote:Da, proradio, 400.000 nije malo...

Treba sve te aerodrome uposliti, pokrenu ekonomiju, zazivi regija, ljudi se promene, vide Sveta malo...
ma jasta...citao sam kako Ryan air planira uvesti besplatne karte za putnike a da lokalni aerodromi, ugostitelji, hoteli daju odredjeni procenat od zarade koju im putnici donesu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by RayMabus Mon 29 Jan - 23:58

Pa eto nek otvore do tog Dortmunda, mislim nema smisla ako je to nešto udaljeno tri sata autobusom, mora biti više od toga

A nek vide gore šta ja znam, moraju nać
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by govinda Tue 30 Jan - 0:05

RayMabus wrote:Pa eto nek otvore do tog Dortmunda, mislim nema smisla ako je to nešto udaljeno tri sata autobusom, mora biti više od toga

A nek vide gore šta ja znam, moraju nać
wizzair je poceo letiti i iz Osijeka, racunaju Slavonija se iselila, bice putnika a ovo ti  je lista letova iz Tuzle

https://www.putovnica.net/prijevoz/wizz-air/popis-wizz-air-tuzla-svi-letovi-linije-poveznice

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by RayMabus Tue 30 Jan - 0:20

A čuj može i Bl imat par letova prema zapadnoj Europi samo se treba malo i potrudit nemoš samo čekati da ti netko sleti

U svakom slučaju to mora bit nešto tamo dalje a ne nešto tri sata udaljeno autobusom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by RayMabus Tue 30 Jan - 0:31

Ja znam kako bi digao promet tamo, spojiš aerodrom sa turističkom ponudom regije, hoteli, seoski turizam, vikend šoping, uopće se nebi bazirao na gajstajbajtere

Vikendom letovi, polupsnsionska ponuda, sve umrežio ako tu nemoš imat sto tisuća zapadno evropljana onda si stvarno u kurcu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by RayMabus Tue 30 Jan - 1:05

A ova priča Bl konkurirati Zagrebu to je loša logika, ti smanjiš cijene i posluješ u minusu, gdje je tu logika ajde neka i ima za pola godine Zagreb isto malo spusti cijene i šta sad?

To nije logika po kojoj se ovaj biznis radi nego i cijena i ponuda i onda sam privlačiš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Banja Luka Airport to target low cost airlines - Page 3 Empty Re: Banja Luka Airport to target low cost airlines

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum