ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOLGA...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

VOLGA... Empty VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:31

Prvo par rijeci o tom nekada vrlo nespretnom autu,proizvodjenom u CCCP..

VOLGA... Original

vrlo nespretan auto sa velikom potrosnjom..etoc..

sad malo o nekim modernijim tijekovima nadolazece ruske autoindustrije... Dizajni koji odisu originalnoscu,daleko od nekadasnjih kocki na tockovima...
Počev od Lada-e Ravena,koncepta,dizajn je pokazao nesto sto svi vodeci proizvodjaci maloserijskih skupih sportskih auta,poput Lamborginija,Ferarrija,i ostalih izgleda nisu..originalnost koja odise hrabroscu,odnosno izazivanje kritike koja moze doslovbno pokopati projekat..Dizajn doslovno napusta podrucje aktualnih koncepata autoindustrije i pokazuje,mjesavinu futuristickih elemenata,sa detaljima koje mozemo slobodno nazvati nacionalnim dodirom-ono sto u gradjevinarstvu se naziva brutalisticki stil,nikom prirodjeniji nego ruskoj drzavi i naciji

VOLGA... 584268_kontsept_superkar_superkaryi_raven_diski_faryi_lad_2458x1463_www.Gde-Fon.com

Doslovno SVE na Ravenu odise masivnim i moćnim izgledom,snagom i karakterom..smjer kojim se cini krece obnovljena ruska aurtoindustrija,ide ponesto drugacijim spravcem,no sa istim nacionalnim karakteristikama,ovaj puta odlicno uklopljenim i izdizajniranim..



Upravo predstavljen model VOLGE..bla bla bla nešto,potvrdjue navedene rijeci o izzrazu i dizajnu..

jedini bih prigovor uputio na ijnterijer koji je cist promasaj,i dizajnera treba poslati u SIBIR???..Nije vise nit tamo tako hladno.. :cleanteeth

Kakogod,ohrabruje nastojanje ruske autoindustrije da zazivi na modernim i kvalitetnim temeljima...

VOLGA... Maxresdefault

VOLGA... 00004-2

VOLGA... Lada-Evolition-2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 18:32

daa??

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:33

znaš..mi moškije i auti..nikad kraj toj ljubavi... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by jastreb 24/1/2018, 18:43

pismejker wrote:znaš..mi moškije i auti..nikad kraj toj ljubavi... :clown
Bezze. Ta mi "ljubav" nerijetko ide na onu stvar!

Ono,umjesto da se dive zgodnoj pičokari,oni se okreću za nekakvom šklopocijom,slikaju se snjom i prave reklamu vlasniku iste.

Nema mi gore stvari nego upasti u kafić i slušati grupu pijanih mlađih glavoča,koji umjesto o nogometu,seksu,ženama,ili politici raspredaju o autima.

Pa i pičokare ,vidim kad im tip počne raspredati o mašinama,odmah napuste stol.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 18:43

i tete vole sjesti u dobar auto

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 18:44

jastreb wrote:
pismejker wrote:znaš..mi moškije i auti..nikad kraj toj ljubavi... :clown
Bezze. Ta mi "ljubav" nerijetko ide na onu stvar!

Ono,umjesto da se dive zgodnoj pičokari,oni se okreću za nekakvom šklopocijom,slikaju se snjom i prave reklamu vlasniku iste.

Nema mi gore stvari nego upasti u kafić i slušati grupu pijanih mlađih glavoča,koji umjesto o nogometu,seksu,ženama,ili politici raspredaju o autima.

Pa i pičokare ,vidim kad im tip počne raspredati o mašinama,odmah napuste stol.
nije čovjek glup da od kako ti kažeš ne vidi ništa drugo na svijetu
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:46

jastreb wrote:
pismejker wrote:znaš..mi moškije i auti..nikad kraj toj ljubavi... :clown
Bezze. Ta mi "ljubav" nerijetko ide na onu stvar!

Ono,umjesto da se dive zgodnoj pičokari,oni se okreću za nekakvom šklopocijom,slikaju se snjom i prave reklamu vlasniku iste.

Nema mi gore stvari nego upasti u kafić i slušati grupu pijanih mlađih glavoča,koji umjesto o nogometu,seksu,ženama,ili politici raspredaju o autima.

Pa i pičokare ,vidim kad im tip počne raspredati o mašinama,odmah napuste stol.
Dovoljno je da kazes koji auto vozis..da imas ista motjnije i nabrijanije,jasna bi ti sveukupna spika bila...ovako,prevozna stredstva covjek ostavljaju prilicno ladnima,a pičoke se vezu uz aute..mislim uz Aute... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:48

mortal-joint wrote:i tete vole sjesti u dobar auto
nema..Teta zna... ;)

evo za tetu jedan pravi..

VOLGA... Mercedes-benz-mansory-s-63-amg-coupe-diamond-edition-c615714032016081039_4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:55

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 18:57

samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:57

Jastrebe,vidi kako se picije lijepe na Marussiu..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 18:58

jastreb wrote:
pismejker wrote:znaš..mi moškije i auti..nikad kraj toj ljubavi... :clown
Bezze. Ta mi "ljubav" nerijetko ide na onu stvar!

Ono,umjesto da se dive zgodnoj pičokari,oni se okreću za nekakvom šklopocijom,slikaju se snjom i prave reklamu vlasniku iste.

Nema mi gore stvari nego upasti u kafić i slušati grupu pijanih mlađih glavoča,koji umjesto o nogometu,seksu,ženama,ili politici raspredaju o autima.

Pa i pičokare ,vidim kad im tip počne raspredati o mašinama,odmah napuste stol.
Da, autom se mos hvaliti jedino ak si nest kao ovaj lik Sukhorukov, inace malo bzvz... VOLGA... 1f602 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by jastreb 24/1/2018, 18:59

pismejker wrote:Jastrebe,vidi kako se picije lijepe na Marussiu.. 
Mene zanima kako će se neka zalijepiti za tebe bez da si uopće sa autom.

To je pun pogodak i pravi osjećaj draži lov(c)a.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 19:00

veliko slovo U na jakni
idemo u Rusiju :-D

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by jastreb 24/1/2018, 19:01

Leteca Pegla wrote: 
Da, autom se mos hvaliti jedino ak si nest kao ovaj lik Sukhorukov, inace malo bzvz... VOLGA... 1f602  
Leteća Pegla i zbori i tvori. Da se opet malo njegoševski izrazim.

Nego znaš li možda kakvo prijevozno sredstvo(osim vatrene kočije) vozi Tomica Fabo?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:03

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote: 
Da, autom se mos hvaliti jedino ak si nest kao ovaj lik Sukhorukov, inace malo bzvz... VOLGA... 1f602  
Leteća Pegla i zbori i tvori. Da se opet malo njegoševski izrazim.

Nego znaš li možda kakvo prijevozno sredstvo(osim vatrene kočije) vozi Tomica Fabo?
a cipelcug vjerojatno... VOLGA... 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:04

mortal-joint wrote:samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio
Sad dobro zapamti sreco sto ce ti Čiča retji... :clown

SVE ima svoju CIJENU..a za ono VISOKE CIJENE,moras visoko i sebe investirati u ostvarivanje zivota koji zelis...

investirano je u korelaciji sa ostvarenim..nekad je to jako skupo i kosta previse... :cleanteeth:neki investiraju doslovno svoj zivot,dok se drugi drze sigurne luke,no tu i nema nekih izazovnih stvari,ali niti covjek ne moze dozivjeti i prozivjeti neke više levele..SVE ovisi,koliko je covjek spreman platiti-ne uvijek i samo novcem.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:07

jastreb wrote:
pismejker wrote:Jastrebe,vidi kako se picije lijepe na Marussiu.. 
Mene zanima kako će se neka zalijepiti za tebe bez da si uopće sa autom.

To je pun pogodak i pravi osjećaj draži lov(c)a.
Pa hoce..vrlo sam muzevan i privlacan muskarac..necu pretjerati,ako kazem da i mladjahne pipice trzaju na mene,ali nema smisla tu ista poduzimati...
Nikad se i nisam trebao previse truditi,zahvaljujuci bogomdanom daru,koji mi je Bog podario..sarmantnost ii izgled..ali i karakterna muzevnost..
auto je tu samo dodatak..uz to..jos furam Bemburu 2008 5icu,tak oda to nije nes posebno,osim sto je modan,ali to cure esto i ne kuze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 19:09

pismejker wrote:
mortal-joint wrote:samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio
Sad dobro zapamti sreco sto ce ti Čiča retji... :clown

SVE ima svoju CIJENU..a za ono VISOKE CIJENE,moras visoko i sebe investirati u ostvarivanje zivota koji zelis...

investirano je u korelaciji sa ostvarenim..nekad je to jako skupo i kosta previse... :cleanteeth:neki investiraju doslovno svoj zivot,dok se drugi drze sigurne luke,no tu i nema nekih izazovnih stvari,ali niti covjek ne moze dozivjeti i prozivjeti neke više levele..SVE ovisi,koliko je covjek spreman platiti-ne uvijek i samo novcem.. :starac
čuj.. ipak ne mogu reći da nisam imala više nego sam očekivala, i super proživajela, imala sam stagnaciju nekig 10 godina ali i to se mijenja
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:12

mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
mortal-joint wrote:samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio
Sad dobro zapamti sreco sto ce ti Čiča retji... :clown

SVE ima svoju CIJENU..a za ono VISOKE CIJENE,moras visoko i sebe investirati u ostvarivanje zivota koji zelis...

investirano je u korelaciji sa ostvarenim..nekad je to jako skupo i kosta previse... :cleanteeth:neki investiraju doslovno svoj zivot,dok se drugi drze sigurne luke,no tu i nema nekih izazovnih stvari,ali niti covjek ne moze dozivjeti i prozivjeti neke više levele..SVE ovisi,koliko je covjek spreman platiti-ne uvijek i samo novcem.. :starac
čuj.. ipak ne mogu reći da nisam imala više nego sam očekivala, i super proživajela, imala sam stagnaciju nekig 10 godina ali i to se mijenja
Lijepo,bitno da si ti zadovoljna..a oscilacije su prisutne u svacijem zivotu..padovi,usponi,pa ponovno...sto si vise,to vise i boli kad ruknes doli..ybtg..thats life... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... Empty Re: VOLGA...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum