ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Antijunak 21/1/2018, 17:11

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Leviathan2 wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:

znači nije do političara nego do naroda

političari su naš produkt ne mi njihov. Potražnja stvara ponudu, ne obratno. Korumpiran narod stvara korumpirane političare, ne obratno. Politička korupcija je najmanji problem, najveći je ona na niskoj razini. Evo ženska u firmi sedam tjedana trudna ošla na čuvanje trudnoće. Mlada. Sve odu na čuvanje. Moja bila jedina u agenciji gdje radi koja je svoju trudnoću odradila do zadnjeg zakonom propisanog dana, a bila najstarija trudnica. Sad čeka drugo, radi i radiće do pred porod. Na zapadu dva tri posto žena "čuva trudnoću", kod nas jedno devesdevet posto. Da ne govorim da imamo 300 000 invalida rada....
Mi govorimo o prosvjedima i zrelošću naroda, ne da nema ili ima korupcije, osim toga korupcija kod nas potječe iz vlaškog mentaliteta imote, te bosne i hercegovine tu je osnov te zaraze
netocno, korupcije je u svim podrucjima hrvatske, samo su vlaski i hercegovacki ljudi probojniji
Korupcije imaš i u islandu međutim ovo je endemska vrsta korupciej koja je ne samo prihvatljiva već plemenski cilj psotojanja. Onoga dana kada je zadružna zajednica u RH propala a plemenska prevladala mi smo bez ikakve nade u budućnost, kao i afrički kontinent ili bliski istok

opisao zašto je razlog toga mentaliteta. ti krajevi su većinu svoga  vremena bili pod upravom stranih sila koje su te krajeve koristili za resurse, eksploataciju, pljačku, poreze, itd. počevši od turaka, aj talijani u dalmaciji i vlaškoj su bili dosta bolji, ali nisu onda ovi došli do hercegovine, pa kasnije komunisti, čija je jedna od reformi bila razjebavanje malih mjesta i sela itd.

i o čemu je riječ? narod u tim krajevima da bi preživio, mogao je samo tako da zaobiđe i zajebe lopovsku državu. tursku, kraljevinu yugu, komunističku yugu(austraijnci su nažalost prekratko vladali) . jer sve države su smisao svoga postojanja temeljile na pljačkanju tih krajeva, a ljudi su za golo preživljavanje opstajali tako da su morali naći način da zajebu državu. zato u hercegovini, imotskom, itd, imaš možda najinteligetnije ljude, najviše visoko obrazovanih ljudi je sa toga prostora - ali daleko najviše i lopova.
tim ljudima iz tih krajeva je usađen taj mentalitet, zajebi, prevari (državu ali nikako svoga zemljaka), jer to je stotinama godina prije bio jedini način da preživiš.

i sada kada su se ti ljudi iz tih krajeva probili(a pošto su većinom visoko obrazovani, inteligetni, imaju višu razinu testosterona pa su zgodniji, poduzetniji , spremni na rizik), kada su se ti ljudi probili i dočepali javnih institucija(javne institucije i javne firme postoje da bi se zadovoljila potreba cijelog naroda) oni javno koriste za privatno i osobno bogaćenje i pljačku. njima je cilj razjebati Hrvatsku - iako su tamo desničari i domoljubi, njima je Republika Hrvatska u mentalnom sklopu kao Otomanska Turska ili Komunistička Yuga - nešto što trebaš prevariti i razjebati.

Zanimljivo i logično objašnjenje.
Ja sam više mislio da je to posljedica oštrijeg podneblja, ono pasivan kraj s malo obradive i plodne zemlje, puno vjetra i vrućim ljetima i hladnim zimama.

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by abraham 21/1/2018, 17:58

Da, pocetkom 90tih bio u jednom prigradskom zagrebackom naselj. Pripada Prigorju misli. Ulica puna ogomnih kuca , sve pune izbjeglica iz BiH. Doktor, inzinjer, inzinjer........ Svi vec ranije zavrsili faks uglavnom u ZG. Srednja BiH i Bos posavina. Prica mi jedna zena, doslo do bune da kao ovi dotepenci ce "preuzeti" sve. Bla, bla, bla da bi se ispostavilo da iz cijlog naeslka nitko nema zavrsen faks iako je Sumarstvo cca 8 min biciklom. Daklem ovi su dolazili iz Bugojna, Samca, pizde materine, studirali i zavrsavali a drugi su cugali cvicek i mislim da imaju neko prirodno pravo. Po nekoj jebenoj pravici. Bilo kako bilo prije dvije godine nitko od ekipe iz BiH nije zivio tamo. Da li je netko od ovih sa "prirodnim pravom" zavrsio sto, ne znam. Uglanom sve je vraceno na pocetnu tocku, prijebina cca 8 min od sumarskog faksa. Kila mozga????????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by orion 21/1/2018, 18:50

"A 2016. godine i Europski parlament naručio je istraživanje o korupciji prema kojemu su Hrvatska, Rumunjska i Bugarska najkorumpiranije države EU-a. "Hrvatska, Rumunjska i Bugarska predvode skupinu od četrnaest zemalja EU-a koje imaju iznadprosječnu razinu korupcije", stoji u istraživanju, a po indeksu rizika od korupcije u javnoj nabavi Hrvatska je na samom vrhu, ispred Cipra, Litve i Rumunjske. Hrvatska, Bugarska, Rumunjska i Latvija zbog korupcije godišnje izgube oko 15 posto BDP-a."

.... to je  prirodni slijed našeg drušvenog razvoja .... po babi i stričevima, po bandićima i drugim lokalcima-šerifićima....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Serbinho-3 21/1/2018, 19:34

Zar u EU ima korupcije :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by marcellus 21/1/2018, 19:38

Antijunak wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Leviathan2 wrote:
asilovski wrote:
Mi govorimo o prosvjedima i zrelošću naroda, ne da nema ili ima korupcije, osim toga korupcija kod nas potječe iz vlaškog mentaliteta imote, te bosne i hercegovine tu je osnov te zaraze
netocno, korupcije je u svim podrucjima hrvatske, samo su vlaski i hercegovacki ljudi probojniji
Korupcije imaš i u islandu međutim ovo je endemska vrsta korupciej koja je ne samo prihvatljiva već plemenski cilj psotojanja. Onoga dana kada je zadružna zajednica u RH propala a plemenska prevladala mi smo bez ikakve nade u budućnost, kao i afrički kontinent ili bliski istok

opisao zašto je razlog toga mentaliteta. ti krajevi su većinu svoga  vremena bili pod upravom stranih sila koje su te krajeve koristili za resurse, eksploataciju, pljačku, poreze, itd. počevši od turaka, aj talijani u dalmaciji i vlaškoj su bili dosta bolji, ali nisu onda ovi došli do hercegovine, pa kasnije komunisti, čija je jedna od reformi bila razjebavanje malih mjesta i sela itd.

i o čemu je riječ? narod u tim krajevima da bi preživio, mogao je samo tako da zaobiđe i zajebe lopovsku državu. tursku, kraljevinu yugu, komunističku yugu(austraijnci su nažalost prekratko vladali) . jer sve države su smisao svoga postojanja temeljile na pljačkanju tih krajeva, a ljudi su za golo preživljavanje opstajali tako da su morali naći način da zajebu državu. zato u hercegovini, imotskom, itd, imaš možda najinteligetnije ljude, najviše visoko obrazovanih ljudi je sa toga prostora - ali daleko najviše i lopova.
tim ljudima iz tih krajeva je usađen taj mentalitet, zajebi, prevari (državu ali nikako svoga zemljaka), jer to je stotinama godina prije bio jedini način da preživiš.

i sada kada su se ti ljudi iz tih krajeva probili(a pošto su većinom visoko obrazovani, inteligetni, imaju višu razinu testosterona pa su zgodniji, poduzetniji , spremni na rizik), kada su se ti ljudi probili i dočepali javnih institucija(javne institucije i javne firme postoje da bi se zadovoljila potreba cijelog naroda) oni javno koriste za privatno i osobno bogaćenje i pljačku. njima je cilj razjebati Hrvatsku - iako su tamo desničari i domoljubi, njima je Republika Hrvatska u mentalnom sklopu kao Otomanska Turska ili Komunistička Yuga - nešto što trebaš prevariti i razjebati.

Zanimljivo i logično objašnjenje.
Ja sam više mislio da je to posljedica oštrijeg podneblja, ono pasivan kraj s malo obradive i plodne zemlje, puno vjetra i vrućim ljetima i hladnim zimama.

takvo objašnjenje sam ja dao prije desetak godina na forumu... da, logično je

_________________
Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by catabbath 21/1/2018, 19:42

Zaboravili ste genetiku. Najveći lopovi dolaze iz krajeva di su vladali Turci ili su bili u doticaju s Turcima. Genetske predispozicije za razliku od zapadnjaka koji se nisu mišali s turcima.

_________________
Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Serbinho-3 21/1/2018, 19:48

Toga ima i na Zapadu, samo sto oni to suptilnije rade.

Jedan Danac mi rece, sve je isto kod nas, samo sto smo daleko, pa mislite da je sve super.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Guest 21/1/2018, 20:54

nama je uvijek dobra

hrvatska prije 40 godina
Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 166170e8a9add5cb2026d78efcb75143


hrvatska danas
Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Kontejneri-arhiva-090109

i dan danas smo bolji od rumunja, čeha, bugara, baš kao nekad
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Serbinho-3 21/1/2018, 21:08

Sta je ovaj, neki instruktor pilatesa?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by vuksadinare 21/1/2018, 21:12

catabbath wrote:Zaboravili ste genetiku. Najveći lopovi dolaze iz krajeva di su vladali Turci ili su bili u doticaju s Turcima. Genetske predispozicije za razliku od zapadnjaka koji se nisu mišali s turcima.
...cuj dodje ti turcin i oduzmeti sve..sto ti preostaje ako ne zelis da ti obitelj gladuje ti opet riskirajuci glavu maznes koju ovcu,konja,kravu bogatom turcinu ili nekom drugom...poslije turaka dosli austrijanci koji ajd nisu ti sve uzeli ostavili su ti bar pola pa se hajducija primirila..e onda dosli srpski zandari isti mentalni sklop ko turci i opet ti gotovo sve uzeli ako nisi platio nekakav porez i opet si prisiljen maznjavati cisto da bi opstao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Guest 21/1/2018, 21:16

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Zaboravili ste genetiku. Najveći lopovi dolaze iz krajeva di su vladali Turci ili su bili u doticaju s Turcima. Genetske predispozicije za razliku od zapadnjaka koji se nisu mišali s turcima.
...cuj dodje ti turcin i oduzmeti sve..sto ti preostaje ako ne zelis da ti obitelj gladuje ti opet riskirajuci glavu maznes koju ovcu,konja,kravu bogatom turcinu ili nekom drugom...poslije turaka dosli austrijanci koji ajd nisu ti sve uzeli ostavili su ti bar pola pa se hajducija primirila..e onda dosli srpski zandari isti mentalni sklop ko turci i opet ti gotovo sve uzeli ako nisi platio nekakav porez i opet si prisiljen maznjavati cisto da bi opstao

...i onda ste dobili SR Hrvatsku. tko vas je u vašoj miloj vječnoj i neovisnoj rvackoj pljačkao da????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by vuksadinare 21/1/2018, 21:31

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Zaboravili ste genetiku. Najveći lopovi dolaze iz krajeva di su vladali Turci ili su bili u doticaju s Turcima. Genetske predispozicije za razliku od zapadnjaka koji se nisu mišali s turcima.
...cuj dodje ti turcin i oduzmeti sve..sto ti preostaje ako ne zelis da ti obitelj gladuje ti opet riskirajuci glavu maznes koju ovcu,konja,kravu bogatom turcinu ili nekom drugom...poslije turaka dosli austrijanci koji ajd nisu ti sve uzeli ostavili su ti bar pola pa se hajducija primirila..e onda dosli srpski zandari isti mentalni sklop ko turci i opet ti gotovo sve uzeli ako nisi platio nekakav porez i opet si prisiljen maznjavati cisto da bi opstao

...i onda ste dobili SR Hrvatsku. tko vas je u vašoj miloj vječnoj i neovisnoj rvackoj pljačkao da????
isti ko oni prije ali perfidnije kroz papire jer su se vremrna modernizirala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Guest 21/1/2018, 21:35

catabbath wrote:Zaboravili ste genetiku. Najveći lopovi dolaze iz krajeva di su vladali Turci ili su bili u doticaju s Turcima. Genetske predispozicije za razliku od zapadnjaka koji se nisu mišali s turcima.
ovisi, bio sam u njemačkoj i vidio sam prave turke, a vidio sam hrpu ljudi iz bosne , i hrvatske, nitko od hrvata i bosanaca(svih vjera) ne liči na turke.
Ovako ti turci izgledaju, nitko iz bosne ne izgleda ovako, niti među bosanskim muslimanima, a svi turci u njemačkoj ovako izgledaju
Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 5mwwg

a turska kao nacija, nije toliko korumpirana. turci imaju stabilnu državu, nemaju toliko uhljeba, i imaju jaku razvijenu tehničku industriju, i u top 10u svijetu su po količini industrijskih patenata. vjerojatno je prosječni tučin koji je ovako "crn" puno inteligetniji od bosanskog muslimana koji je čisti europljanin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Guest 21/1/2018, 21:48

index korupcije u turskoj je niži nego na balkanu a čak i puno bolji nego u rusiji, ukraini, bjelorusiji. usput u turskoj je puno manje uhljeba nego u RH. a imaju kako sam rekao poprilično jaku tehničku industriju . nisu turci "niža rasa", dapače nisu stotinama godina bili najjača sila na svijetu bez razloga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by catabbath 21/1/2018, 23:01

Pinochet wrote:nitko od hrvata i bosanaca(svih vjera) ne liči na turke.
Ne?

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Tumblr_static_7xuciv8iitc0g08o8wwow8o0w
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Guest 21/1/2018, 23:21

catabbath wrote:
Pinochet wrote:nitko od hrvata i bosanaca(svih vjera) ne liči na turke.
Ne?

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Tumblr_static_7xuciv8iitc0g08o8wwow8o0w

e i?
kakve kovač ima veze, sa ovim turcima sa slike što sam stavio(da ovako turci izgledaju, bio sam u njemačkoj, često kada bi tražio da mi netko objasni tipa kako doći do neke ulice, pitao bih nekog "bijelca" , često naletio na ex-yugoslavene - nemozes često razlikovati jel netko yugos, ili švabo, ali turke prepoznaš odmah, za njih se baš vide da su sa bliskog istoka)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Guest 21/1/2018, 23:23

evo kako ti turci izgledaju. ako znaš da netko izgleda kao ovi sa slike, taj možda ima turskih gena

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 5mwwg

vidiš sa ove slike, da nitko ne baca na kovača naprimjer.
ovi turci sa slike, su dosta fizički slični irancima, što i ima smisla, susjedne nacije, žive na istoj geograpskoj širni i imaju sličan krajolik i teren i povezanu povjest
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by immortal 21/1/2018, 23:39

Pinochet wrote:
catabbath wrote:Zaboravili ste genetiku. Najveći lopovi dolaze iz krajeva di su vladali Turci ili su bili u doticaju s Turcima. Genetske predispozicije za razliku od zapadnjaka koji se nisu mišali s turcima.
ovisi, bio sam u njemačkoj i vidio sam prave turke, a vidio sam hrpu ljudi iz bosne , i hrvatske, nitko od hrvata i bosanaca(svih vjera) ne liči na turke.
Ovako ti turci izgledaju, nitko iz bosne ne izgleda ovako, niti među bosanskim muslimanima, a svi turci u njemačkoj ovako izgledaju
Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 5mwwg

a turska kao nacija, nije toliko korumpirana. turci imaju stabilnu državu, nemaju toliko uhljeba, i imaju jaku razvijenu tehničku industriju, i u top 10u svijetu su po količini industrijskih patenata. vjerojatno je prosječni tučin koji je ovako "crn" puno inteligetniji od bosanskog muslimana koji je čisti europljanin
kao da Bosne nisi vidio
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by immortal 21/1/2018, 23:42

catabbath wrote:
Pinochet wrote:nitko od hrvata i bosanaca(svih vjera) ne liči na turke.
Ne?

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Tumblr_static_7xuciv8iitc0g08o8wwow8o0w
OVO SU ČISTO HRVATSKI GENI
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by catabbath 22/1/2018, 00:08

Pinochet wrote:e i?
kakve kovač ima veze, sa ovim turcima

Čiste turske (azijske) crte lica, više sliči na turčina nego oni turci se Nove Tv.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by catabbath 22/1/2018, 00:09

mortal-joint wrote:OVO SU ČISTO HRVATSKI GENI

Ahahahahahahahahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaa cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers  Tješi se.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća - Page 4 Empty Re: Sto tisuća Rumunja prosvjeduje protiv korupcije, ne smeta im ni snijeg ni hladnoća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum