ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama - Page 5 Empty Re: Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama

Post by Noor 18/1/2018, 00:13

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
sva dica moraju po prijetnjom oduzimanja života ići u skulu.
a malo lažeš, di piše to?
evo, tu malo ispo, pocrto sun ti, i boldo

obavezna je osnovna škola, a dalje nije.
hoćeš reći da ti imaš samo osnovnu i da i djecu dalje nećeš školovati?
ne želin to reći, zoč bi jo to želi reći?
tko će ti život oduzet ako djecu ne šalješ u osnovnu?  
zoč? pa to ti znaš najbolje, uvijek tvrdiš da su škole nepotrebne i same sebi svrha, ali svejedno priznaješ da si se školovao i nakon osnovne...a i djecu isto tako.
hm, malo si u raskoraku s 'uvjerenjem' i onim što činiš....
ne zun, vjerojatno neki policijot.
jo ne pošaljin dite u skulu, u roku od misec dun dolazi socijalna služba provjeriti zoč. unda in jo ne otvorin vroto i oni pošalju policiju. policija otvori vroto i pokuša mi uzesti dite. jo ko i svaki normalni čovik ka mu neko pokušo oteti dite vadin kosir, a za to vrime policijot vadi pištolj. policijot nasrće da bi dovati moje dite, a jo zamašin  korirun i okinen mu ruku. drugi policijot me ustrijeli.

irelevantno je ča sun učini jo, ili ča će učinitti moje dite. ovo ni frizerski salon u kin ćakulomo o pizdarijami dok nan haube šušu vlosi. vode se ne dobijaju punti ako živiš ono ča govoriš, nego jedino ako ono ča govoriš imo smisla.

konkretan raskorok o komu govoriš je ono zoč jo i jes protiv obaveznog školovanja, jo sun to prošo, i vidi sun da je to užas. a oće li dica hoditi u skule ni na meni da odlučin, jer kad izojdu iz zatvora, imati će 14 godin.l
veliš...the show must go on.
:facepalm

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama - Page 5 Empty Re: Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama

Post by aben 18/1/2018, 00:14

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
a malo lažeš, di piše to?
evo, tu malo ispo, pocrto sun ti, i boldo

obavezna je osnovna škola, a dalje nije.
hoćeš reći da ti imaš samo osnovnu i da i djecu dalje nećeš školovati?
ne želin to reći, zoč bi jo to želi reći?
tko će ti život oduzet ako djecu ne šalješ u osnovnu?  
zoč? pa to ti znaš najbolje, uvijek tvrdiš da su škole nepotrebne i same sebi svrha, ali svejedno priznaješ da si se školovao i nakon osnovne...a i djecu isto tako.
hm, malo si u raskoraku s 'uvjerenjem' i onim što činiš....
ne zun, vjerojatno neki policijot.
jo ne pošaljin dite u skulu, u roku od misec dun dolazi socijalna služba provjeriti zoč. unda in jo ne otvorin vroto i oni pošalju policiju. policija otvori vroto i pokuša mi uzesti dite. jo ko i svaki normalni čovik ka mu neko pokušo oteti dite vadin kosir, a za to vrime policijot vadi pištolj. policijot nasrće da bi dovati moje dite, a jo zamašin  korirun i okinen mu ruku. drugi policijot me ustrijeli.

irelevantno je ča sun učini jo, ili ča će učinitti moje dite. ovo ni frizerski salon u kin ćakulomo o pizdarijami dok nan haube šušu vlosi. vode se ne dobijaju punti ako živiš ono ča govoriš, nego jedino ako ono ča govoriš imo smisla.

konkretan raskorok o komu govoriš je ono zoč jo i jes protiv obaveznog školovanja, jo sun to prošo, i vidi sun da je to užas. a oće li dica hoditi u skule ni na meni da odlučin, jer kad izojdu iz zatvora, imati će 14 godin.l
veliš...the show must go on.
:fpalm:
ne, velin show must stop.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama - Page 5 Empty Re: Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama

Post by kic 18/1/2018, 00:18


Skandinavci ti oduzmu dijete ako ne jede kad i ostali vršnjaci, imamo prostora napredovati..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama - Page 5 Empty Re: Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama

Post by aben 18/1/2018, 00:20

“Is there an idea more radical in the history of the human race than turning your children over to total strangers whom you know nothing about, and having those strangers work on your child’s mind, out of your sight, for a period of twelve years? Could there be a more radical idea than that? Back in Colonial days in America, if you proposed that kind of idea, they’d burn you at the stake

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama - Page 5 Empty Re: Ovo je slika vjeronauka u hrvatskim školama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum