ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:09

http://www.index.hr/black/clanak/markickin-portal-ima-nove-neprijatelje-a-to-su-ljudi-s-kucnim-ljubimcima/1019185.aspx

:mog 

''Čovjekova tvrdnja da je životinja bolja od nekih ljudi, zapravo nam potvrđuje i jasno pokazuje koliko se suvremeni čovjek odmakao od Boga i čovjeka, te stvorio neku vlastitu duhovnost po kojoj životinja ima vrijednosti čovjeka.''

Evo, što je čovjek spreman činiti psima, a psi nikada ljudima...

http://www.index.hr/ljubimci/clanak/foto-prekriven-blatom-i-zatocen-ovaj-pas-cekao-je-smrt-na-psecoj-farmi-mesa/1019038.aspx
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:11

Dokle građanska Hrvatsko, dokle ćeš šutjeti????
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by RayMabus Sat 13 Jan - 18:13

A ja i mačak se baš izležavamo, on prede ko lokomotiva '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' 1f603
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by kaya Sat 13 Jan - 18:13

seljandure
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by Sora Sat 13 Jan - 18:16

Haj 
Katolici.. vole samo zdravi sex 
Tu su vrlo potkovani i strucni 
Popovi znaju o obitelji i sexu sve

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by marcellus Sat 13 Jan - 18:16

pa dobro ja jako volim životinje a ljude ne pretjerano ali ne bi ih nikad stavljao ispred ljudi ni u rang s njima, neovisno o tome što ima groznih ljudi i divnih živina.

_________________
'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:18

kaja wrote:seljandure
Gospođu bi trebalo poučiti da ''duh'' koji postoji u tijelu čovjeka, postoji i u tijelu životinje. U ovom slučaju pasa...Ako Bog odluči uzeti ''duh'' s ovog svijeta, neće više biti nit ljudi nit životinja...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:20

marcellus wrote:pa dobro ja jako volim životinje a ljude ne pretjerano ali ne bi ih nikad stavljao ispred ljudi ni u rang s njima, neovisno o tome što ima groznih ljudi i divnih živina.
Pas je pas...Čovjek je čovjek...Brate mili, odjebite više...Nit Isusa poznajete, a još manje njegov nauk, ali glavno da prdite svako malo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by RayMabus Sat 13 Jan - 18:21

Kućni ljubimci ili ne priča o tim obiteljskim inicijativama besmislena je u društvu koje ima PDV 25% a ne 15% tj drugim riječima možemo mi napast ove šta imaju kućne ljubimce ali to ne podiže natalitet
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:24

RayMabus wrote:Kućni ljubimci ili ne priča o tim obiteljskim inicijativama besmislena je u društvu koje ima PDV 25% a ne 15% tj drugim riječima možemo mi napast ove šta imaju kućne ljubimce ali to ne podiže natalitet
Pa tko im brani da se seksaju ako će pet puta na dan, nek rađaju svake godine jedno dijete...Što mene boli briga za njih i njihovu brigu za natalitet? Ako ćemo izumrijeti? Koga briga?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by RayMabus Sat 13 Jan - 18:31

red wolf wrote:
RayMabus wrote:Kućni ljubimci ili ne priča o tim obiteljskim inicijativama besmislena je u društvu koje ima PDV 25% a ne 15% tj drugim riječima možemo mi napast ove šta imaju kućne ljubimce ali to ne podiže natalitet
Pa tko im brani da se seksaju ako će pet puta na dan, nek rađaju svake godine jedno dijete...Što mene boli briga za njih i njihovu brigu za natalitet? Ako ćemo izumrijeti? Koga briga?
Pa čisto sumnjam da je tebi tekst i upućen, to oni više tamo među svojim grupama.... očito je vezano samo uz njih same a meni to kao što rekoh nebitno jer bio pas nebio još uvijek nije PDV 15% nego 25% tako da đabe im ta priča o kućnim ljubimcima kad je ovdje djete luksuz
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:34

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:Kućni ljubimci ili ne priča o tim obiteljskim inicijativama besmislena je u društvu koje ima PDV 25% a ne 15% tj drugim riječima možemo mi napast ove šta imaju kućne ljubimce ali to ne podiže natalitet
Pa tko im brani da se seksaju ako će pet puta na dan, nek rađaju svake godine jedno dijete...Što mene boli briga za njih i njihovu brigu za natalitet? Ako ćemo izumrijeti? Koga briga?
Pa čisto sumnjam da je tebi tekst i upućen, to oni više tamo među svojim grupama.... očito je vezano samo uz njih same a meni to kao što rekoh nebitno jer bio pas nebio još uvijek nije PDV 15% nego 25% tako da đabe im ta priča o kućnim ljubimcima kad je ovdje djete luksuz
Imati dijete ili ne imati, nije luksuz...To je izbor...Ali, ne nametati to...Jer eto, izmurijet ćemo...Boli me ona stvar hoće li nas biti u budućnosti ili neće...To nije moj problem...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by Guest Sat 13 Jan - 18:35

red wolf wrote:Dokle građanska Hrvatsko, dokle ćeš šutjeti????

dok je meni dobro u životu, što me briga za neke pse i mačke

na prvom mjestu sam ja, a ne tamo neki pas


što se ti uzrujavaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:37

mamin sin wrote:
red wolf wrote:Dokle građanska Hrvatsko, dokle ćeš šutjeti????

dok je meni dobro u životu, što me briga za neke pse i mačke

na prvom mjestu sam ja, a ne tamo neki pas


što se ti uzrujavaš?
Zato što je dosta da gaze moje vrijednosti kao građanina ove zemlje...I što mi nameću njihov svjetonazor...Nek' si ga zabiju otpozadi i nek' uživaju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by kaya Sat 13 Jan - 18:38

ma dobro, ovo su neoprane  seljandure, besmisleno je o njima trošiti riječi 
to nije za pljunut, šteta pljuvačke
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by debotoijusto Sat 13 Jan - 18:41

"Kuće nisu bile velike, ali nikad tijesne da se kalkulira s nerođenim djetetom. Grijala se samo jedna prostorija u kojoj se uvijek razgovaralo. Znali smo uvijek sve o svima u kući."

samo nedostaju opanci dide vidurine za savrsenstvo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by RayMabus Sat 13 Jan - 18:42

A čuj to pitanje očemo li kao narod izumrijeti u budućnosti ima samo jedan odgovor a glasi Da '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' 1f602

No hajde da se ograničimo samo na idućih sto godina.... isto glasi Da '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' 1f602 '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' 1f602 '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by red wolf Sat 13 Jan - 18:42

kaja wrote:ma dobro, ovo su neoprane  seljandure, besmisleno je o njima trošiti riječi 
to nije za pljunut, šteta pljuvačke
One predstavljaju određeni svjetonazor i koji se već dvije godine nasrtljivo nameće...Pa dosta...Na onom bivšem forumu sam napisao da će doći vrijeme kada ćemo zajedno, socijalisti, socijaldemokrati i liberali braniti ''zapadne'' vrijednosti našeg društva pred naletom ovakvih...Upravo to vrijeme je ovdje sada...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by kaya Sat 13 Jan - 18:42

a mislim da je ta anela prije koji mjesec imale tekstove o tome kako normalno udariti ženu u braku
i kako su joj roditelji usadili te vrijednosti što si našla to trpi, i ona je ponosna na to.
znači to je jedno smeće i ne kontaminirajte portal uopće tim smećem..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by kaya Sat 13 Jan - 18:43

red wolf wrote:
kaja wrote:ma dobro, ovo su neoprane  seljandure, besmisleno je o njima trošiti riječi 
to nije za pljunut, šteta pljuvačke
One predstavljaju određeni svjetonazor i koji se već dvije godine nasrtljivo nameće...Pa dosta...Na onom bivšem forumu sam napisao da će doći vrijeme kada ćemo zajedno, socijalisti, socijaldemokrati i liberali braniti ''zapadne'' vrijednosti našeg društva pred naletom ovakvih...Upravo to vrijeme je ovdje sada...
ma ja im jebem mater uzduž i poprijeko
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima'' Empty Re: '' Markićkin portal ima nove neprijatelje, a to su ljudi s kućnim ljubimcima''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum