ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran - Perzija

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 1/1/2018, 22:54

red wolf wrote:
pismejker wrote:da..pocinje rastakeanje Irana.. :cleanteeth
Ne znam...Nešto se valja u ovoj godini...
Ezeku moj..ja sinoc od 22.00,valjao Rujku u krevetu do 01.30..jedna velika tura bez pauze...lazem..jednom otisao samo da se osvjezim pod tus..mudri kazu..sto radis na prelazu godine,to ces raditi cijele iduce ..a ja hocu Rujku samo da ..valjam.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 1/1/2018, 22:54

Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:Šta je sa neredima? di je onaj Iranski HDZovac, alphaomega da nam da neku informaciju?
Kaj te konkretno interesira, dečec? :)
detalje. tko su prosvjednici. šta se događa. ima dosta mrtvih. zašto se prosvjeduje. koje je stajalište Iranskog HDZa o svemu ovome? hoće li HDZ popustiti u nekim reformama? postoji li šansa da prosvjedi sruše HDZ sa vlasti u Iranu itd
:clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by red wolf 1/1/2018, 22:56

pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:da..pocinje rastakeanje Irana.. :cleanteeth
Ne znam...Nešto se valja u ovoj godini...
Ezeku moj..ja sinoc od 22.00,valjao Rujku u krevetu do 01.30..jedna velika tura bez pauze...lazem..jednom otisao samo da se osvjezim pod tus..mudri kazu..sto radis na prelazu godine,to ces raditi cijele iduce ..a ja hocu Rujku samo da ..valjam.. :cleanteeth
:nb

Ne znam, ovaj iz tvog naroda je najavio da se ove godine uspostavlja novi svjetski poredak...No, postoji još jedna, ajmo je nazvati frakcija...I oni najavljuju novi svjetski poredak...Ludilo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 1/1/2018, 23:00

red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:da..pocinje rastakeanje Irana.. :cleanteeth
Ne znam...Nešto se valja u ovoj godini...
Ezeku moj..ja sinoc od 22.00,valjao Rujku u krevetu do 01.30..jedna velika tura bez pauze...lazem..jednom otisao samo da se osvjezim pod tus..mudri kazu..sto radis na prelazu godine,to ces raditi cijele iduce ..a ja hocu Rujku samo da ..valjam.. :cleanteeth
:nb

Ne znam, ovaj iz tvog naroda je najavio da se ove godine uspostavlja novi svjetski poredak...No, postoji još jedna, ajmo je nazvati frakcija...I oni najavljuju novi svjetski poredak...Ludilo...
Mda..salu na stranu...situacija se kriticno zakuhava..Sirija je oslobodjena,ali opet zauzeta od nekih drugih...Oni sa njom ne znaju sto bi..
Assad kontrolira samo 55% svoje drzave...Iran mnogi ne mogu podnijeti,jer sponzoria terorizam i trgovinu narkoticima na zapadu..
hesbolah je pocasni gost juznoamerickih kartela drogom..droga koja razara USA..nije da mi je zao,ali bojim se da podmukli iranci to rade na neki nacin cijelom zapadu..jako su sposobni u zaplotnjackim igrama..a sada im se to polako vraca..nove,mlade i pametne generacije pocinju pitanja postavljati i osporavati aktualnu iransku politiku i odnos u drzavi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by red wolf 1/1/2018, 23:02

pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:da..pocinje rastakeanje Irana.. :cleanteeth
Ne znam...Nešto se valja u ovoj godini...
Ezeku moj..ja sinoc od 22.00,valjao Rujku u krevetu do 01.30..jedna velika tura bez pauze...lazem..jednom otisao samo da se osvjezim pod tus..mudri kazu..sto radis na prelazu godine,to ces raditi cijele iduce ..a ja hocu Rujku samo da ..valjam.. :cleanteeth
:nb

Ne znam, ovaj iz tvog naroda je najavio da se ove godine uspostavlja novi svjetski poredak...No, postoji još jedna, ajmo je nazvati frakcija...I oni najavljuju novi svjetski poredak...Ludilo...
Mda..salu na stranu...situacija se kriticno zakuhava..Sirija je oslobodjena,ali opet zauzeta od nekih drugih...Oni sa njom ne znaju sto bi..
Assad kontrolira samo 55% svoje drzave...Iran mnogi ne mogu podnijeti,jer sponzoria terorizam i trgovinu narkoticima na zapadu..
hesbolah je pocasni gost juznoamerickih kartela drogom..droga koja razara USA..nije da mi je zao,ali bojim se da podmukli iranci to rade na neki nacin cijelom zapadu..jako su sposobni u zaplotnjackim igrama..a sada im se to polako vraca..nove,mlade i pametne generacije pocinju pitanja postavljati i osporavati aktualnu iransku politiku i odnos u drzavi... :cleanteeth
A ne to...To je za zabavu građana...Mislio sam na nešto drugo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Yehudi 1/1/2018, 23:32

Totenkopf wrote:Iranci nemaju baš puno izbora...

Il vjerske mule i suverenitet, il 'demokracija' i američki protektorat...

Na njihovom bi mjestu izabrao pod 1/, pa i ako to znači spori internet...


      Ranije sam rekao da Iran - NITKO - ne može okupirati..............nitko

   Ispod Zagros gorja ( od kuda potječu Perza ) imaju barem 5 podzemnih gradova na 300 m dubine

  Volio bih da se Medi vrate na vlas, mada je to imaginarno.....................u domeni SF_a


  Ona me je revolucija iznenadila ................ali Khomeini je specifičan

 Ne vidim kako bi se društvo moglo okreniti protiv Mula. To je kao da se Hrvati pobune na  - svećenike - 

 Kakva se promjena može očekivati ? 

 I u RH djamahiriji svima broje krvna zrnca ako si u -adezeju- onda si "domoljub" .

 u OSRH moraš ići  u crkve na mise, na hodočašća, križati se, biti u -adezeju - ako želiš napredovati

 drugima su vrata zaključana .........tako i u Iranu.  Samo Shiia  su preferirane

  Nebi bilo prvi put da Perza idu na Zapad

  Sićaš li se kad su zauzeli Meku ?   Hodočasnici preuzeli cili svetište, nitko ih nije moga izbaciti.

    U očaju su Saudi pozvali  francusku - Legiju stranaca - da ih eksplozivom pobiju i vrate Saudima 

  Saudi su kurvini sinovi triba ih kamenovati i nabiti na kolac
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by RayMabus 1/1/2018, 23:39

Ovo su neke preduvertire za rokanje Irana kako i je napisao u Nostradamusu.

Malo neredi dole i onda rokačina iz zraka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 1/1/2018, 23:43

RayMabus wrote:Ovo su neke preduvertire za rokanje Irana kako i je napisao u Nostradamusu.

Malo neredi dole i onda rokačina iz zraka
Logicno jest... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by RayMabus 1/1/2018, 23:46

Najbolje to sve izrokat šta prije, prije počneš prije ćeš i završit

Iran će bit izrokan, sada, sutra, prekosutra ali biti će

Takvi im je horoskop
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 1/1/2018, 23:47

RayMabus wrote:Najbolje to sve izrokat šta prije, prije počneš prije ćeš i završit

Iran će bit izrokan, sada, sutra, prekosutra ali biti će

Takvi im je horoskop
tja..bude sto bude..podmukle stvari rade u politici i ostalome..a blagoslivlju i izvoz droge u zapadnu civilizaciju..ne da je volim,ali jebi ga... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 1/1/2018, 23:49

da , teško će se srušiti Iranski HDZ na vlasti i Iranska mule, kao što je to nemoguće u RH srušiti HDZ i udbaše.
iako da se 300 000 ljudi nije odeslilo iz RH, vjerojatno bi gledali slična sranja ovdje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by RayMabus 1/1/2018, 23:50

Bit će ne brini se, a šta misliš zašto je Trump testira onu super bombu u Afganistan.

To je za ove gradove tristotinjak metara ispod zemlje

https://en.m.wikipedia.org/wiki/GBU-43/B_MOAB
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Kermit 2/1/2018, 10:55

Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:Šta je sa neredima? di je onaj Iranski HDZovac, alphaomega da nam da neku informaciju?
Kaj te konkretno interesira, dečec? :)
detalje. tko su prosvjednici. šta se događa. ima dosta mrtvih. zašto se prosvjeduje. koje je stajalište Iranskog HDZa o svemu ovome? hoće li HDZ popustiti u nekim reformama? postoji li šansa da prosvjedi sruše HDZ sa vlasti u Iranu itd
MEK i kurdi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Kermit 2/1/2018, 10:59

pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:da..pocinje rastakeanje Irana.. :cleanteeth
Ne znam...Nešto se valja u ovoj godini...
Ezeku moj..ja sinoc od 22.00,valjao Rujku u krevetu do 01.30..jedna velika tura bez pauze...lazem..jednom otisao samo da se osvjezim pod tus..mudri kazu..sto radis na prelazu godine,to ces raditi cijele iduce ..a ja hocu Rujku samo da ..valjam.. :cleanteeth
:nb

Ne znam, ovaj iz tvog naroda je najavio da se ove godine uspostavlja novi svjetski poredak...No, postoji još jedna, ajmo je nazvati frakcija...I oni najavljuju novi svjetski poredak...Ludilo...
Mda..salu na stranu...situacija se kriticno zakuhava..Sirija je oslobodjena,ali opet zauzeta od nekih drugih...Oni sa njom ne znaju sto bi..
Assad kontrolira samo 55% svoje drzave...Iran mnogi ne mogu podnijeti,jer sponzoria terorizam i trgovinu narkoticima na zapadu..
hesbolah je pocasni gost juznoamerickih kartela drogom..droga koja razara USA..nije da mi je zao,ali bojim se da podmukli iranci to rade na neki nacin cijelom zapadu..jako su sposobni u zaplotnjackim igrama..a sada im se to polako vraca..nove,mlade i pametne generacije pocinju pitanja postavljati i osporavati aktualnu iransku politiku i odnos u drzavi... :cleanteeth
Hehe jedva si dočekao širiti glupu propagandu iz izrael, drugo assad koontrolira sve vece gradove osim Idliba a da nije hezbollaha danas bi zastava kalifata vijorila u damasku 10+ milijuna izbjeglica bile u europi.

Što se tiče nereda to je rad CIA manje više
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by RayMabus 2/1/2018, 11:01

Dvadeset mrtvih

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/iran-nastavljaju-se-protesti-raste-broj-zrtava

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by AlfaOmega 2/1/2018, 12:17

Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:Šta je sa neredima? di je onaj Iranski HDZovac, alphaomega da nam da neku informaciju?
Kaj te konkretno interesira, dečec? :)
detalje. tko su prosvjednici. šta se događa. ima dosta mrtvih. zašto se prosvjeduje. koje je stajalište Iranskog HDZa o svemu ovome? hoće li HDZ popustiti u nekim reformama? postoji li šansa da prosvjedi sruše HDZ sa vlasti u Iranu itd
Mamimo amere i ćifute na tanak led. Puštamo ih da se užive, a onda im razbijemo sve iluzije o promjeni režima. Bude ovo brzo gotovo. Iranskom HDZ-u ne može niko ništ. Da se stotinu iranskih SDP-ova skupi, opet vam uzaludan  trud svirači.  :)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Kermit 2/1/2018, 12:39

AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:Šta je sa neredima? di je onaj Iranski HDZovac, alphaomega da nam da neku informaciju?
Kaj te konkretno interesira, dečec? :)
detalje. tko su prosvjednici. šta se događa. ima dosta mrtvih. zašto se prosvjeduje. koje je stajalište Iranskog HDZa o svemu ovome? hoće li HDZ popustiti u nekim reformama? postoji li šansa da prosvjedi sruše HDZ sa vlasti u Iranu itd
Mamimo amere i ćifute na tanak led. Puštamo ih da se užive, a onda im razbijemo sve iluzije o promjeni režima. Bude ovo brzo gotovo. Iranskom HDZ-u ne može niko ništ. Da se stotinu iranskih SDP-ova skupi, opet vam uzaludan  trud svirači.  :)
Pa u biti proeste su počeli konzervativci, samo su brzo iskorišteni od drugih strana, inače po broju twitova vezanih za iran dosta stvari je jasno:

  Iran - Perzija - Page 3 DScJexIWsAED-Cg
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Guest 2/1/2018, 12:41

nema amera i židova na listi :/

nešto je krivo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Kermit 2/1/2018, 12:42

Po meni vrlo dobra analiza stanja:

Iran - Early U.S. Support For Rioters Hints At A Larger Plan

In Iran - Regime Change Agents Hijack Economic Protests we looked at the developing U.S.-Israeli operation to instigate a revolt in Iran. What follows are a few more background points and a view on the developments since. A color revolution or revolt in Iran have only little chances of success. But even as the fail they can be used as pretext for additional sanctions and other anti-Iranian measures. The current incidents are thus only one part of a much larger plan.
The "western" democracies are used to distinguish political parties as left or right with fixed combinations of economic and cultural policies. The "left" is seen as preferring a social economy that benefits the larger population and as cultural liberal or progressive. The right is seen as cultural conservative with a preference for a free market economy that favors the richer segments of a nation.
The political camps in Iran are different.
The simplified version: The conservatives, or "principalists", are cultural conservative but favor economic programs that benefit the poor. Their support base are the rural people as well as the poorer segments of the city dwellers. The last Iranian president near to them was Mahmoud Ahmedinejad. One of his major policies was the implementation of cash payments to the needy as replacement of general and expensive subsidies on oil products and foodstuff. The current Iranian president Hassan Rouhani is a member of the "reformist" camp. His support base are the merchants and the richer parts of the society. He is culturally (relative) progressive but his economic polices are neoliberal. The new budget he introduced for the next year cuts back on the subsidies for the poor Ahmedinejad had introduced. It will increase prices for fuel and basic food stuff up to 30-40%.
The protests on December 28 and 29 were about these and other economic issues. Such protests have regularly occurred in Iran throughout the decades. But the current ones were soon hijacked by small groups which chanted slogans against the Iranian system and against the strong Iranian engagement in Syria and Palestine. These are not majority positions of the 80 million inhabitants of Iran:
According to the poll, 67.9% say Iran should increase backing for anti-IS groups, up from 59.8% a year ago. Meanwhile, a majority of 64.9% backs the deployment of Iranian military personnel to Syria to help the regime of Bashar al-Assad, up slightly from 62.7% a year ago.
The small groups that hijacked the protests against Rouhani's economic polices were heavily promoted by the usual suspects of U.S. influence operations. Avaaz, the RAND cooperation, Human Rights Watch and others immediately jumped onto the bandwagon. (True to form HRW's Ken Roth used a picture of a pro-government rally to illustrate the much smaller anti-government protests.) The smaller groups that hijacked and publicized the demonstration seem well coordinated. But they are far from a genuine movement or even a majority.
On the morning of December 30 large demonstrations in support of the Iranian republic were taking place in several cities. In Tehran several thousand people took part.
  Iran - Perzija - Page 3 Iran9dey-s
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Kermit 2/1/2018, 12:42

http://www.moonofalabama.org/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Kermit 2/1/2018, 12:43

Iran - Regime Change Agents Hijack Economic Protests

Yesterday and today saw some small protests in Iran. They are probably the first stage of a large "regime change" operation run by the U.S. and Israel with the help of Iranian terrorist group.
Earlier this month the White House and the Zionist prepared for a new assault on Iran:
A delegation led by Israel's National Security Adviser met with senior American officials in the White House earlier this month for a joint discussion on strategy to counter Iran's aggression in the Middle East, a senior U.S. official confirmed to Haaretz.
Another report about the meeting quotes Israeli officials on the result:
"[T]he U.S. and Israel see eye to eye the different developments in the region and especially those that are connected to Iran. We reached at understandings regarding the strategy and the policy needed to counter Iran. Our understandings deal with the overall strategy but also with concrete goals, way of action and the means which need to be used to get obtain those goals."
This is probably a result of the above meeting:
Hundreds took to the streets of Iran’s second largest city of Mashad on Thursday to protest over high prices, shouting slogans against the government.
Videos posted on social media showed demonstrators in Mashad in northwest Iran, one of the holiest places in Shia Islam, chanting “death to (President Hassan) Rouhani” and “death to the dictator”.
The semi-official ILNA news agency and social media reported demonstrations in other cities in Razavi Khorasan Province, including Neyshabour and Kashmar.
A video of that protest in Mashad showed some 50 people chanting slogans with more bystander just milling around.
Protests against the (neo-)liberal economic policies of the Rohani government in Iran are justified. Official unemployment in Iran is above 12% and there is hardly any economic growth. The people in the streets are not the only ones who are dissatisfied with this:
Iran’s Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei, who has repeatedly criticized the government’s economic record, said on Wednesday that the nation was struggling with “high prices, inflation and recession”, and asked officials to resolve the problems with determination.
On Thursday and today the slogans of some protesters turned the call for economic relief into a call for regime change.
My hunch is that the usual suspects are behind these protests. Note that these started in several cities at the same time. This was not some spontaneous local uproar in one city but had some form of coordination.
Then there is this:
Carl Bildt‏ @carlbildt - 9:38 PM - 28 Dec 2017 from Rome, Lazio
Reports of signals of international satellite TV networks jammed in large cities of Iran. Would be sign of regime fear of today’s protests spreading.
A search in various languages finds exactly zero such "reports". Carl Bildt is a former Swedish prime minister. He was recruited in 1973 as a CIA informant and has since grown into a full blown U.S. asset. He was involved in the Ukraine coup and tried to personally profit from it.
The only response to Bildt's tweet was from one Riyad Swed‏ - @SwedRiyad who posted several videos of protests with one of them showing burning police cars.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

  Iran - Perzija - Page 3 Empty Re: Iran - Perzija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum