ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bosanci na odmoru

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

bosanci na odmoru  Empty bosanci na odmoru

Post by debotoijusto Fri 29 Dec - 19:59

AUSTRIJSKI nogometaši Daniel Sudar (19) i Dejan Ljubičić (20) priznali su da su u noći na srijedu oštetili fasadu džamije u Kiseljaku.
Sudar i Ljubičić, koji je član prve momčadi bečkog Rapida, snimljeni su nadzornom kamerom kako se zaustavljaju u Mercedesu ispred džamije te na nju bacaju boce i potom bježe. U BiH su došli na odmor.

Napad je odmah prijavljen, a policija Srednjobosanske županije uhitila ih je u četvrtak nakon čega su sve priznali. Protiv dvojca je podignuta prekršajna prijava, a na džamiji su otkrivena manja oštećenja.
Obojica su rođeni u Austriji i nogomet su počeli igrati u Rapidu iz Beča. Sudar je trenutačno na posudbi u niželigašu SC Wiener Neustadt II, dok je Ljubičić upisao 14 nastupa za Rapid u Bundesligi, a igrao je i za mlađe selekcije Austrije.

http://www.index.hr/sport/clanak/igrac-beckog-rapida-razbijao-dzamiju-u-kiseljaku-u-bih-je-dosao-na-odmor/1016472.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Guest Fri 29 Dec - 20:01

sad ako cemo to staviti u korelaciju sa napadima na Crkve u Egiptu... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by debotoijusto Fri 29 Dec - 20:02

koji debilizam dok uzavrele strasti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Guest Fri 29 Dec - 20:03

svakako i veca mooda nego kod domacih bravaca... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by jastreb Fri 29 Dec - 20:05

Mislim da im je bolje da se ne vraćaju za Austriju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Guest Fri 29 Dec - 20:06

zasto ne??.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by catabbath Fri 29 Dec - 20:10

Bezveze, trebali su bacati napalm, ili bar svinjske papke.

_________________
bosanci na odmoru  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by debotoijusto Fri 29 Dec - 20:10

pismejker wrote:sad ako cemo to staviti u korelaciju sa napadima na Crkve u Egiptu... :cleanteeth

brines za KC egipta kao ja za 3 zensku nogometnu ligu islanda
sto imas stavit ? dva bosanca koja svaki dan zive/igraju s muslimanima pored 158 djamija u svome radijusu kretanja dosla na odmor najebat se majke balijama kiseljaka
prejadno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by jastreb Fri 29 Dec - 20:12

pismejker wrote:zasto ne??.. :cleanteeth
Tamo ima ekstrema,koji će kad se to sazna,dejstvovati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Guest Fri 29 Dec - 21:00

jastreb wrote:
pismejker wrote:zasto ne??.. :cleanteeth
Tamo ima ekstrema,koji će kad se to sazna,dejstvovati.
svugdje ima ekstrema..ja zaratio sa Turčadijom,i to ozbiljno,pocel ise vrtiti autima po kvartu,ja ne budi lijen,skupio ekipu,pa sa 5 auta po njihovom kvartu,a svi imamo Akrapovićeve ispuffe....e da vis,kako se primiruju... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by govinda Fri 29 Dec - 23:56

bosanci na odmoru  25508137_1677019128987784_6571183888197434654_n

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Sora Sat 30 Dec - 8:29

Tamo krajem 1992 i početkom 1993. gledao sam kako mnogi naši sugradjani naoružani do zuba odlaze u Mostar preko vikenda i bio sam svjedokom jedne večeri oko osam sati kad se njih četvorica vratiše svojim "range roverom" i dok su parkirali podno balkona na kojemu su ih čekale njihove supruge začuo se ženski glas:"jeli bilo sreče bojovnici ?",a najstariji koji je bio i vozač je odgovorio: " Dvoje sigurno,a i jedna balinka nikad više neče po vodu Neretve".
Smijeh i pljeskanje ruku se začulo za balkona..........Nažalost poznajem te ljude ........





[*][url=https://disqus.com/embed/comments/?base=default&f=dubrovackidnevnik&t_u=http%3A%2F%2Fdubrovackidnevnik.rtl.hr%2Fkolumne%2Frazotkrivanje-evo-tko-je-ustvari-dino-merlin-opasni-koljac-hrvata-i-veliki-mudzahedin&t_d=RAZOTKRIVANJE Evo tko je ustvari Dino Merlin%2C 'opasni kolja%C4%8D Hrvata' i 'veliki mud%c5%beahedin'&t_t=RAZOTKRIVANJE Evo tko je ustvari Dino Merlin%2C 'opasni kolja%C4%8D Hrvata' i 'veliki mud%c5%beahedin'&s_o=default#][/url] 

[*][url=https://disqus.com/embed/comments/?base=default&f=dubrovackidnevnik&t_u=http%3A%2F%2Fdubrovackidnevnik.rtl.hr%2Fkolumne%2Frazotkrivanje-evo-tko-je-ustvari-dino-merlin-opasni-koljac-hrvata-i-veliki-mudzahedin&t_d=RAZOTKRIVANJE Evo tko je ustvari Dino Merlin%2C 'opasni kolja%C4%8D Hrvata' i 'veliki mud%c5%beahedin'&t_t=RAZOTKRIVANJE Evo tko je ustvari Dino Merlin%2C 'opasni kolja%C4%8D Hrvata' i 'veliki mud%c5%beahedin'&s_o=default#]R[/url]

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Sora Sat 30 Dec - 8:30

Evo jedan ratni vikend u Mostaru ...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by T. Sat 30 Dec - 8:38

Koji su tvoji sora, ustaše il balije?  :?

_________________
bosanci na odmoru  Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by omni Sat 30 Dec - 8:42

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:sad ako cemo to staviti u korelaciju sa napadima na Crkve u Egiptu... :cleanteeth

brines za KC egipta kao ja za 3 zensku nogometnu ligu islanda
sto imas stavit ? dva bosanca koja svaki dan zive/igraju s muslimanima pored 158 djamija u svome radijusu kretanja dosla na odmor najebat se majke balijama kiseljaka
prejadno
A ti brines za dzamiju u Kiseljaku, i dva Bosanca? Nadasve duhovito, cak stovise komicno.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Sora Sat 30 Dec - 9:08

Totenkopf wrote:Koji su tvoji sora, ustaše il balije?  :?
Pitas glupost 
Nitko nije moj tko je živina i necivjek
Taman da mi je caca

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Sora Sat 30 Dec - 9:09

Sora wrote:Tamo krajem 1992 i početkom 1993. gledao sam kako mnogi naši sugradjani naoružani do zuba odlaze u Mostar preko vikenda i bio sam svjedokom jedne večeri oko osam sati kad se njih četvorica vratiše svojim "range roverom" i dok su parkirali podno balkona na kojemu su ih čekale njihove supruge začuo se ženski glas:"jeli bilo sreče bojovnici ?",a najstariji koji je bio i vozač je odgovorio: " Dvoje sigurno,a i jedna balinka nikad više neče po vodu Neretve".
Smijeh i pljeskanje ruku se začulo za balkona..........Nažalost poznajem te ljude ........




[*][url=https://disqus.com/embed/comments/?base=default&f=dubrovackidnevnik&t_u=http%3A%2F%2Fdubrovackidnevnik.rtl.hr%2Fkolumne%2Frazotkrivanje-evo-tko-je-ustvari-dino-merlin-opasni-koljac-hrvata-i-veliki-mudzahedin&t_d=RAZOTKRIVANJE Evo tko je ustvari Dino Merlin%2C 'opasni kolja%C4%8D Hrvata' i 'veliki][/url] 

[*][url=https://disqus.com/embed/comments/?base=default&f=dubrovackidnevnik&t_u=http%3A%2F%2Fdubrovackidnevnik.rtl.hr%2Fkolumne%2Frazotkrivanje-evo-tko-je-ustvari-dino-merlin-opasni-koljac-hrvata-i-veliki-mudzahedin&t_d=RAZOTKRIVANJE Evo tko je ustvari Dino Merlin%2C 'opasni kolja%C4%8D Hrvata' i 'veliki]R[/url]



[*]
Moj Mostaru 
Moj beharu 
Basto šarena

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Sora Sat 30 Dec - 9:09

I onda se ponosite Domovindkm ratom 

Pljuc

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by RayMabus Sat 30 Dec - 9:15

Ova Sora samo priča o tome kako su Hrvati klali balije

Ideš ti na igmore, pun mi te kurac više čitati tvoje pljuvanje po Hrvatskoj i Hrvatima kao jedinim zločinima i nametanje kolektivne krivnje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176224
2014-04-11


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by RayMabus Sat 30 Dec - 9:29

A ovu dvojicu uopće ne želim komentirati, kilo mozga dvije km marke, lupit drastične kazne i to je to

Napade na vjerske objekte treba strože kažnjavati od običnog napada na objekt
RayMabus
RayMabus

Posts : 176224
2014-04-11


Back to top Go down

bosanci na odmoru  Empty Re: bosanci na odmoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum