ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Empty Re: NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Post by prckov 26/12/2017, 16:27

a sto se tice demokrata u americi oni su osnivaci KKK, a sad bi malo prodavali antirasizam I uvalili rasizam republikancima
:mid

prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Empty Re: NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Post by epikur37 26/12/2017, 17:28

Zbog ove ukrainke Ukrajina neće dobiti pomoć od SAD-a, ignoriranje najblizeg saveznika ....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Empty Re: NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Post by Oh_Femder 26/12/2017, 18:51

Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Liberalno seruckanje.
Opovrgni me onda.
Kako ću opovrgnuti tvoje mnienje? Mogu opovrgnuti metodologiju istraživanja, mogu opovrgnuti rezultate tvoga istraživanja, ali ti nikakvo istraživanje nisi provel, samo si iskazal svoj stav. A za početak tvoga istraživanja, evo ti moj iskaz, konzervativni iskaz: žene ne trebaju imati manja prava od muškaracah.
Katolik, a ateist pa još k tome i desničar, a feminist  :^0 To je možda neka tvoja privatna papazjanija od političke pozicije, ali ako se već deklariraš kao vrli desničar, možda bi bio red i da se informiraš o pravom značenju političke desnice. Za desnicu su naime nejednakost i hijerarhija prirodne, pa kao takve i poželjne. Pogledaj samo lice američkog desnog ženskog žurnalizma: Anne Coulter. Žena smatra da bi ženama trebalo ukinuti pravo glasa jer onda demokrati (liberali) nikad više ne bi došli na vlast. Kužiš, stari moj?
Odakle ti da sam feminist? Bog je stvoril čovjeka na svoju sliku, Bog je stvoril muško i žensko. U Knjizi postanka zadana je ravnopravnost.
Ta je žena, kao što znamo, Adamu dala nogu. Pa mu je Bog napravio drugu; od njegovog rebra. Ergo, Y kromosom.  Ako se već gađamo biblijom ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Empty Re: NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Post by Regoč 26/12/2017, 23:35

Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Opovrgni me onda.
Kako ću opovrgnuti tvoje mnienje? Mogu opovrgnuti metodologiju istraživanja, mogu opovrgnuti rezultate tvoga istraživanja, ali ti nikakvo istraživanje nisi provel, samo si iskazal svoj stav. A za početak tvoga istraživanja, evo ti moj iskaz, konzervativni iskaz: žene ne trebaju imati manja prava od muškaracah.
Katolik, a ateist pa još k tome i desničar, a feminist  :^0 To je možda neka tvoja privatna papazjanija od političke pozicije, ali ako se već deklariraš kao vrli desničar, možda bi bio red i da se informiraš o pravom značenju političke desnice. Za desnicu su naime nejednakost i hijerarhija prirodne, pa kao takve i poželjne. Pogledaj samo lice američkog desnog ženskog žurnalizma: Anne Coulter. Žena smatra da bi ženama trebalo ukinuti pravo glasa jer onda demokrati (liberali) nikad više ne bi došli na vlast. Kužiš, stari moj?
Odakle ti da sam feminist? Bog je stvoril čovjeka na svoju sliku, Bog je stvoril muško i žensko. U Knjizi postanka zadana je ravnopravnost.
Ta je žena, kao što znamo, Adamu dala nogu. Pa mu je Bog napravio drugu; od njegovog rebra. Ergo, Y kromosom.  Ako se već gađamo biblijom ;P
Ta se ne spominje u Bibliji.

_________________
NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Empty Re: NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Post by Oh_Femder 27/12/2017, 10:18

Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Kako ću opovrgnuti tvoje mnienje? Mogu opovrgnuti metodologiju istraživanja, mogu opovrgnuti rezultate tvoga istraživanja, ali ti nikakvo istraživanje nisi provel, samo si iskazal svoj stav. A za početak tvoga istraživanja, evo ti moj iskaz, konzervativni iskaz: žene ne trebaju imati manja prava od muškaracah.
Katolik, a ateist pa još k tome i desničar, a feminist  :^0 To je možda neka tvoja privatna papazjanija od političke pozicije, ali ako se već deklariraš kao vrli desničar, možda bi bio red i da se informiraš o pravom značenju političke desnice. Za desnicu su naime nejednakost i hijerarhija prirodne, pa kao takve i poželjne. Pogledaj samo lice američkog desnog ženskog žurnalizma: Anne Coulter. Žena smatra da bi ženama trebalo ukinuti pravo glasa jer onda demokrati (liberali) nikad više ne bi došli na vlast. Kužiš, stari moj?
Odakle ti da sam feminist? Bog je stvoril čovjeka na svoju sliku, Bog je stvoril muško i žensko. U Knjizi postanka zadana je ravnopravnost.
Ta je žena, kao što znamo, Adamu dala nogu. Pa mu je Bog napravio drugu; od njegovog rebra. Ergo, Y kromosom.  Ako se već gađamo biblijom ;P
Ta se ne spominje u Bibliji.
Ne spominje se da mu je Lilith dala nogu, ali teško je kao pročitati između redova u čemu je bila stvar ;P A da mu druga žena Eva, nije ravnopravno stvorena, već od Adamovog rebra, hajde to porekni.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB - Page 2 Empty Re: NE ŽELIM NOSITI HIDŽAB

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum