ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kao i obično marčelo je imao pravo

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by marcellus 20/12/2017, 23:20

kaja wrote:
marcellus wrote:uglavnom, u lidlu domaćeg voća i povrća sigurno nema, jer je kao prvo skupo a kao drugo nije gmo.

ne izgleda baš jako lepo. Pogotovo ono od manjih proizvođača.

u konzumu kvaliteta voća i povrća jako varira od dućana do dućana, zavisi od kojeg seljaka nabavljaju u kojem konzumu.

Ovo zadnje ti je jako duhovito. Seljak je u Italiji  inače..

kako koji.

u konzumu je bilo dosta domaćeg voća i povrća, u lidlu ga koliko znam nema uopće. a u kauflandu je izbor povrća toliko mali i loš da ni ne gledam odakle je, jer obično nema za kupit niš kaj mi treba.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by dzango 20/12/2017, 23:20

kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:
Mi uzimamo.  afro
Uzmi me nežno polako.
:)
I muzika?
Može Masiv Atek. Nekako ide uz to.
Da, kod nas. U Švedskoj borbenije ..
Šta tamo rade? Je l' se biju ili šta?

_________________
Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by marcellus 20/12/2017, 23:21

Noor wrote:
marcellus wrote:domaći? Nisam to videl odavno po toj cijeni... možda su spustili na razumniju jer niko nije kupovao

srpskog nije bilo zadnjih godina ispod 40...
evo ti samo kao info...iako je oglas neaktivan, ali je od ljetos

https://www.njuskalo.hr/voce-povrce/mladi-grah-tresnjevac-oglas-23012139

to je na veliko cijena, na placu baš nije ta...

_________________
Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by marcellus 20/12/2017, 23:54

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/cudo-se-nije-dogodilo-konzum-stagnira-a-dobavljaci-ce-proci-lose-foto-20171220

_________________
Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by marcellus 21/12/2017, 01:31

"Sad u ovom trenutku, mislim da je gubitak dionica koji su dioničari imali kod svih naših operativnih kompanija vrlo izvjestan" - današnja izjava ramljaka

najgora vlada ikad

_________________
Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by RayMabus 21/12/2017, 05:30

Bmk za Konzum, ja i otac jučer digli bon za Ribolu, prodajni lanac iz Kaštela, registriran ovdje i sponzor je dva kluba, košarka i odbojka, on kao penzioner sto kuna a ja kao nezaposleni dvjesto kuna i onda to dali sestri da kupi nešto za sebe i djecu za Božić i praznike

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by RayMabus 21/12/2017, 05:37

marcellus wrote:hehe pa agrokor je bio najveći platitelj poreza i izvoznik u rh

lidl izvozi moj kurac
Agrok je registriran u Zagrebu tako da tu lovu uzimao Bandić i ekipa, ja imam Ribolu u Kaštelima, ovdje osnovani, ovdje plaćaju porez

Meni je Konzum isto ko i Lidl kad neplaća porez u moju općinu a ovdje okreće lovu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by marcellus 21/12/2017, 06:01

RayMabus wrote:
marcellus wrote:hehe pa agrokor je bio najveći platitelj poreza i izvoznik u rh

lidl izvozi moj kurac
Agrok je registriran u Zagrebu tako da tu lovu uzimao Bandić i ekipa, ja imam Ribolu u Kaštelima, ovdje osnovani, ovdje plaćaju porez

Meni je Konzum isto ko i Lidl kad neplaća porez u moju općinu a ovdje okreće lovu

porez od prodaje i pdv idu u državnu blagajnu ne u gradsku

od nekretnina idu u lokalnu

_________________
Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by RayMabus 21/12/2017, 06:05

Neka, šta je sigurno sigurno je, registriraj se ti meni ovdje

Za Konzumom nitko ovdje neplaće, on uopće nije jedini domaći lanac u Dalmaciji, štaviše nije uopće ni najveći nit je ikad dole bio
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by veber 21/12/2017, 06:29

marcellus wrote:
kaja wrote:
marcellus wrote:uglavnom, u lidlu domaćeg voća i povrća sigurno nema, jer je kao prvo skupo a kao drugo nije gmo.

ne izgleda baš jako lepo. Pogotovo ono od manjih proizvođača.

u konzumu kvaliteta voća i povrća jako varira od dućana do dućana, zavisi od kojeg seljaka nabavljaju u kojem konzumu.

Ovo zadnje ti je jako duhovito. Seljak je u Italiji  inače..

kako koji.

u konzumu je bilo dosta domaćeg voća i povrća, u lidlu ga koliko znam nema uopće. a u kauflandu je izbor povrća toliko mali i loš da ni ne gledam odakle je, jer obično nema za kupit niš kaj mi treba.


Al ga sereš i ostaneš živ. Jebote Lidl prodaje naranču iz netetvanskog kraja, a tvoj ljubljeni todorić uvozi iz španjolske. Toliko o domaćem voću.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by Noor 21/12/2017, 07:45

marcellus wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:domaći? Nisam to videl odavno po toj cijeni... možda su spustili na razumniju jer niko nije kupovao

srpskog nije bilo zadnjih godina ispod 40...
evo ti samo kao info...iako je oglas neaktivan, ali je od ljetos

https://www.njuskalo.hr/voce-povrce/mladi-grah-tresnjevac-oglas-23012139

to je na veliko cijena, na placu baš nije ta...
ma je marc, ja kupujem na placu...po kilu-dvije
znam žene iz zg koje svako toliko dolaze u kž, kupe pol placa (ne samo grah, jel) i onda 'dilaju' unutar frendica i familije
isplati im se, a uz to jedu zdravo
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kao i obično marčelo je imao pravo - Page 4 Empty Re: Kao i obično marčelo je imao pravo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum